Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90957
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παολα καινουριο καυλακι μαθαινω στην Μπουρδελοκατασταση, καλο προθυμο, τα βγαζει τα λεφτα του λενε, οποτε βουρ να το δω. Πιπινακι η Παολα, αδυνατο, καστανοξανθο, ομορφο προσωπακι, δηλωνει Ρωσιδα, 20 κατι μαιων, με βυζι να αχνοφενεται πλακα. Την πληρωσα και μπηκα μεσα, 50€ ακαποτο. Η τσατσα πολυ μπλαμπλα για το τιποτα, χανει μερκα επισοδια...
1η φορα στο στουντιακι, το οποιο ειναι στον πανω οροφο, ανεβαινοντας σκαλες. Το δωματιακι καθαρο, με ντουζακι και πετσετουλα. Η κοπελιτσα μπηκε μεσα και κατευθειαν ειχαμε σκηνικο στα ορθια, καλη επαφη, χαδακια στο φουλ, Ελληνικα μηδεν, ελαχιστα Αγγλικα, εβγαλε το στηθοδεσμο και φανηκε οτι δεν εχει καθολου βυζακι, ουτε η χουφτα δεν γεμιζει, βγαζοντας και το βρακακι της παθαινεις ζημια, τελειο στενο μικρο κωλαρακι με ανοιχτη θεα τις τρυπουλες της. Πεσαμε στο κρεβατι και πηρε τον γυμνο πουτσο στο στομα της, η πιπα οντως δεν σε τρελενει, πολυ δοντι, εγλυψε και τα μπαλακια, πριν ξεκινησουμε το σεξακι, την επαιξα αρκετα στο κρεβατι, τρεχοντας το στομα και την γλωσσα μου στο κορμι της, μπρουμητα η θεα ειναι μαγικη, ποδαρακια και μπουτακια για φαγωμα, γενικα κορμακι αψεγαδιαστο νεανικο, εδειχνε να το απολαμβανει και με απετρεψε να ακουμπισω το μουνακι της, μονο ελαχιστα κλεφτα, μεγαλο και παχυ οπτικα. Αρχισαμε αυτη απο κατω, με το μουνι της να ειναι αρκετα ανοιχτο, και απο τα δεδομενα που λαμβανα, δεν μου φαινοταν για γνησιο ρωσικο, τις πετακαι και κατι ρωσικες ατακες, και δεν ειδα να ψαρωνει, οι ρωσιδες αμα τις μιλισεις ρωσικα ξεκινουν την παρλα, αυτη τιποτα, μαλλον μουφα απο τα γυρω χωρια και περιξ. Ανεπτυξα καλο ρυθμο, εκμεταλευτηκα την αμαθεια ελληνικων της και καθως την γαμαγα τις εριξα μερικα γαμωσταυριδια και καυλωσα αρκετα, δεν ηθελα να αλλαξω σταση, και την εποιασα απο το σβερκο φερνοντας το τα χειλια της στο στομα μου, αρχισα να την φιλαω και να ανταπωδιδει παθιασμενα, και εκει εχυσα... επεσα διπλα της χαιδευοντας την να ανταλασουμε βλεπατα. Σηκωθηκε και πηγε στον νυπτηρα οπου ανεβαζοντας το ενα ποδι της στηριζομενο με το γονατο στον νυπτηρα επλυνε το μουνακι της, κοιτοντας με, την εβλεπα και ημουν ετοιμος για 2ο γυρω ετσι οπως ηταν να παω να της τον χωσω ξανα...ενα φιλακι στο στομα και καλυνηχτισμα...

Η Παολα τα βγαζει τα λεφτα της και με το παραπανω, αν συνεχισει ετσι θα μας τα παρει τα λεφτα αραγε.?? Το μονο μειον ειναι οτι για νεο ξεκινημα και εκτος αλυσιδας βιλας, ζηταει 40€ το απλο, αν ηταν στα 30€ και 40€ τα εξτρα, θα ηταν ευκαιρια του 2019 και δεν θα το σκεφτοντουσαν μερικοι να περασουν, οποτε ισως πρεπει να συμβιβαστει το μαγαζι για να τσιραρει.?? Εγω παντως την εβαλα στα στανταρακια πουτανακια μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cool-va, big_boy, Yakuza boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2019
Φιλε μου στα 30 πρεπει να τα κανουν ολα,ενταξει χωρις πρωτικο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1