Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Call-Girls 12532
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές..Ή συνάντηση έγινε πριν από λίγες μέρες με την Λούνα..Ή επικοινωνία με το γραφείο όπως πάντα πολύ καλή! Είπα να δοκιμάσω την Λούνα πάρα τής κριτικές γιατί λίγο πολύ οί απόψεις διίστανται..Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα οπότε καλό είναι να κάνεις αυτό που θες και άς το μετανιώσεις..Συνάντηση σε ξενοδοχείο της νοτιου περιοχής που με βολεύει..Το κορίτσι στην ώρα του χτυπά την πόρτα..ανοίγω και βλέπω μια κοπέλα γλυκιά ούτε άσχημη αλλά ούτε κουκλάρα..σώμα ωραίο αδύνατο με δύο ωραία βυζάκια για εμένα που μου αρέσουν τα μέτρια και όχι τα πολύ μικρά ή τίποτα τορπιλες..Μπαίνει το κορίτσι μέσα χαιρετουρα με ένα φιλί στο στόμα λίγο διστακτικά..άλλωστε φιλιά δεν δίνει με γλώσσα..λίγο κουβέντα και αποχωρεί για μπανάκι..γυρίζει με την πετσέτα τυλιγμένη και με βρίσκει στο κρεβάτι που είδη εγώ είχα ξεντυθει αφού είχα κάνει μπάνιο ποιό νωρίς..έρχεται ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει τα επιφανειακά φιλιά και εγώ να χαϊδεύω το σώμα της..κατεβαίνει προς την περιοχή της επίθεσης και αρχίζει μια πίπα επιφανειακή σχεδόν αεροπιπα όπως στα στούντιο..Εκεί όπως ήταν στημένη με τον κωλο προς εμένα έβαλα το χέρι μου να την χαϊδέψω και μου λέει μόνο μην βάλεις δάχτυλα..Εκεί ξενέρωσα λίγο..συνεχίζει την πίπα και μετά από λίγο πιάνει το λάστιχο και μου το βάζει..πρώτη στάση αυτή επάνω σε χαλαρή διείσδυση..την γυρίζω σε ιεραποστολικό και αρχίζω να την γαμαω στην αρχή αργά και μετά λίγο πιο γρήγορα και αυτή να βγάζει λίγο ψευτοφωνουλες..Αλλαγή στα 4 και έτοιμος για την πίσω τρύπα όπου μου είπε σιγά γιατί πονάει..άμα πονάς κοπέλα μου άλλαξε δουλειά..Γιατί διάβασα σε άλλο συναγωνιστή ότι το είχε πει και σε αυτών..Τέλος πάντων τον βάζω μέσα όντως ήταν λίγο σφιχτή αλλά στην συνέχεια ανοίγει..έδωσα λίγο πόνο σε αυτή την στάση και ήδη είχαν περάσει περίπου 30λεπτα όπου έβγαλα το λάστιχο και αδειασα στα κολωμερια της επάνω..Κάναμε το μπανάκι μάς και είχε μείνει λίγος χρόνος όπου δεν θα προλάβαινα για δεύτερη φορά..Πιστεύω πολλά τα 140ευρώ για μια κοπέλα που κάνει πρόγραμμα στούντιο όπως έχει αναφερθεί και από άλλους..πονάει στο πρωκτικό όχι δάχτυλα..Πιστεύω ότι το γραφείο πρέπει να της βάλει μια τάπα να της την ανοίξει λίγο για να μην πονάει ή κοπέλα..Τέλος πάντων αυτά τα λίγα και συγγνώμη αν σάς κούρασα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mike 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
521
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, old boy, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού