Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μελινα εκ Ουκρανιας κατά τα λεγομενα της, ΜΙΛΦ κατηγορία 45 ετών σιγουρα κατα τη γνωμη μου, γυρω στο 1,60 καρε μαλλί mature τύπισσα τα παντα ολα εκτος κώλου.
Μπηκε μεσα ολο χαρά που με είδε(1η φορα μαζι της) με ρωτησε ονομα,ηλικια,αν αθλούμαι κλπ ενδειξε ενθουσιασμένη με τη πάρτη μου και αρχισε τα γλωσσόφιλα μόνη της και να τρίβεται πανω μου, το πήρε στο στομα ακαποτα και αρχισε προσπάθειες deepthroat ανεπιτυχώς και χαζογελώντας που δε μπορούσε, πολύ καλή υγρή πιπα και με δικια της πρωτοβουλια εγλειψε πολυ ωραια και απαλα τα αρχιδια.
Περναμε σκουφάκι και Τρεις κλασσικές στασεις ακολουθησαν όπου ήταν υγρή και ετοιμη αφου της εβαλα δάχτυλο να τσεκαρω, καθεται απο πανω και βαριανάσαινε ενώ οταν γινοταν πιο εντονα η διείσδυση εκ μερους μου φωναζε για τα καλά και ήθελε φιλιά, μου ζητησε να το πάω πιο χαλαρα και δεν της χαλασα χατίρι έγλειφε κατα τη διαρκεια, λαιμό και ρώγες και με κραταγε με δύναμη, μετα πηγαμε σε χαλαρα ιεαροποστλικο που της άρεσε παρα πολύ με ειχε κλειδωσει με χερια και ποδια πάνω της, βαζω τα ποδια στους ωμους και τις έδινα δυνατές καρφωτές πουτσιές, τη γύρισα στα τέσσερα για 2 λεπτα όπυ και τελειωσα, εκατσα αρκετα στο δωμάτιο και δεν ενόχλησε κανεις. Αν και δεν έχει απίστευτη εμφάνιση μέσα είναι τιμιότατη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sapakias, mutsodringo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού