Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαιρετω τους συμπολεμιστες. Επισκεψη για την νεοφερμενη κ χωρις κριτικη καιτη:
Λεπτο κοριτσι (25;),ρωσακι, ξανθο μακρι μαλλι,1,60, με 1.5 ωραιο στηθος κ ομορφο κωλι κ γλυκο προσωπο.Καυλαντισμα στο σαλονι, περναω κ σε λιγο ερχεται παλι με πολυ καυλαντα! Ωραια λεω,καλα ξεκινησαμε.. ΑΜ ΔΕ!!! Ξαπλωνω κ παει να μου περασει καποτα,της λεω οχι. Η συννενοηση δυσκολη.Ειναι απο αυτες (οπως κ η κλεοπατρα απο φωκ.25)που δυσκολα "καταλαβαινουν". Παραυτα για να μην την αδικησω ηταν σαφως πιο καλη (κλεοπατρα). Περνει το υγρομαντηλο(ενω πριν τον ειχα πλυνει,κ μου τον καθαριζει για ΩΡΑ κ με δυναμη.Της λεω ωπα μωρη θα τον στραπατσαρεις!!Μετα πιπα σε μερικες στασεις αλλα ΜΟΝΟΤΟΝΗ, κ μεσου βαθους κ ηδονικοτητας,κ γαμησι σε 3 θεσεις:
στα 4 ,ορθια, κ ιεραποστολικο.Μετρια συμμετοχη,κ τελος λεγοντας σε αυτην να με τσιμπουκωσει ακαποτα για να χυσω στη κοιλια μου τον ΞΑΝΑΚΑΘΑΡΙΖΕ αρκετη ωρα κ επιπονα λες κ ειχε πεσει στα ΣΚΑΤΑ!! Γνωστο κολπο για να σε τιμωρησουν οποιος τους ζηταει ακαποπο!!Πλενεται,χαιρετα κ φευγει..
Το δωματιο καθαροτατο κ η τσατσα απο τις καλυτερες κ πιο ξηγημενες.
Συμπερασμα: Οχι φολα,αλλα μηπως να (ξανα) πατε αλλου;;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Kerveras, ramada

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
Η κοπέλα αυτή είναι πολύ μέτρια κακη σε απόδοση στο δωμάτιο σκυλοβαριεται στο δωμάτιο ούτε να κουνηθεί δεν έχει όρεξη εντελώς ακατάλληλη και δεν είναι νεοφερτη δυστυχώς την έχω πατήσει και γω έχω γράψει κριτική με τίτλο Καίτη πολύ κακή επιλογή στο διπλανό μαγαζί 11Β.
Γιατί να δινουμε20€ο Φυλής πρέπει με τις υπηρεσίες που προσφέρουν και τις διαθέσιμες κοπέλες να μειωθεί η τιμή 10εω15€ο το πολύ αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν η αναδουλεια τους έχει τσακίσει λογικοτατο είναι τα μπουρδέλα Φυλής δεν κάνουν σωστά την δουλειά με αποτέλεσμα μεγάλο μέρος των πελατών να επιλέγει στούντιο
23 Φεβρουαρίου, 2019
Καλησπέρα κ. mounakia,σε μία φράση σου θα διαφωνήσω λίγο : Γνωστο κολπο για να σε τιμωρησουν οποιος τους ζηταει ακαποτο!!
Αμα το δείτε από θέμα υγιεινής προστασίας μπράβο της που προστατέυει πρώτα πρώτα τον εαυτό της ΚΑΙ μετά όλους εμάς που ερχώμαστε σε επαφή μαζί της!. ΚΑΙ τι επαφή;;; αν είναι δυνατόν τα πάντα όλα !!!... (ας μην γελιώμαστε!.) Καπέλο
PS
Papasotiriou Stathis
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συντροφε kordova... Ευτυχως υπαρχουν εξαιρεσεις! Δηλαδη εμφανισιμες κοπελες, αξιαγαμητες που στο κρεββατι εχουν καλη αλλα κ ΣΤΑΘΕΡΗ αποδοση.Στο 20€ (οχι στο 10€ στο μεταξι)εχω περιπου 6-9 κοριτσια που ξερω οτι θα περασω ΚΑΛΑ.Για μενα τα στουντιο ειναι απαγορευτικα €€€!!!! Παντως αν θελεις μπορω να σου προτεινω καποιες απο αυτες,γλυτωνοντας σε απο χρημα κ κοπο!
Φυσικα μεσω p.m
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε sta.papas... Αυτο ειναι το θεμα: ΔΕΝ με καθαριζε,αλλα τιμωρουσε την ψωλη μου που θα ρουφαγε!! Κ αυτο γιατι οταν μπηκε μεσα το μαλακιστηρι, με ειχε δει που την επλενα στο νιπτηρα!! Κ μετα μονο γιαλοχαρτο δεν πηρε να την περασει 1 χερι.
Υ.Γ: πηγαινω παντα στην πενα, κ δεν δυσανασχετω οταν τηρουνται οι κανονες υγιεινης.. Καλη συνεχεια
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω και επαυξάνω αγαπητε συναγωνιστη Sta.Papas.Δεν είναι αναγκη να εχει πεσει στα σκατα το οργανο καποιου για να το καθαρισει με μωρομαντηλο η κοπελα.Θα πρεπει να το ερμηνευει και ο ιδιος ο συναγωνιστης ως διαθεση της κοπελας να τον περιποιηθεί πρωτα και μετα να τον προστατευσει.Γερο-μύστης
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5