Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρία είναι μία 40άρα ρωσίδα μιλφάρα με ύψος 1.75 και ωραίο σώμα για την ηλικία της.Είναι ξανθιά με μακρυά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους,αχλαδάτο κώλο,2άρι βυζί και έχει ένα συμπαθητικό σλάβικο κλασικό στρογγυλό πρόσωπο με γωνίες.
Ελληνικά & Αγγλικά δεν ξέρει ούτε τα βασικά...μιλάει μόνο ρώσικα και την νοηματική γλώσσα του σώματος!

Στο κρεβάτι η Μαρία γίνεται μία ΣΚΥΛΑ!
Στην αρχή παίξαμε με γλωσσόφιλα και γλυψίματα σε όλο το σώμα.Μου έγλυφε και ρουφούσε τα αξύριστα αρχείδια μου και εναλάξ με τσιμπούκωνε ακάπωτα κάργα με μαεστρία.
Της έκανα νόημα να μου γλείψει και τα δάκτυλα των ποδιών μου...και το έκανε ωραία....μου έκανε εντύπωση που είχε βάλει στο στόμα της το χοντρό δάκτυλο του ποδιού μου και το τσιμπούκωνε και το σάλιωνε κάργα!Ναι!
Μετά από λίγο μου έβαλε καποτούλα και έκατσε από πάνω μου και λικνιζόταν...την γύρισα στα 4 και την ξεμούνιασα με δύναμη την μουνάρα της!Την γύρισα σε ιεραποστολική στάση όπου και εκεί έπεσε ψωλίδι κατά ριπάς και φιλιά με γλώσσα!Έρωτας
Για το τέλος έβγαλα την καπότα και την πέταξα στο πάτωμα...έκατσα με τα γόνατα στο κρεβάτι και έκανα νόημα στο Μαράκι να σκύψει και να αρχίσει να γλείφει αρχίδια και να τσιμπουκώνει....όπου μετά από λίγο άρχισα να ποτίζω το στόμα της με φρέσκο σπέρμα ημέρας!Κουλ
Με στράγγιξε καλά και πήγε μπουκωμένη γρήγορα στο νιπτήρα να τα φτύσει...!!!!Γλώσσα



ΥΓ: Πέρασα καλά...ευχαριστήθηκε η ψωλάρα μου γαμήσι μαζί της!Ματάκι


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
jon smith
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.869
Πόντοι:
5.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, Larsonb, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
στρογγυλό πρόσωπο με γωνίες (??????) χαχαχαχα καλο Προσκύνημα
25 Φεβρουαρίου, 2019
Μακριά από αυτές που κάνουν ακαποτο, κίνδυνος μετάδοσης συφιλης και βλεννοριας. Ακόμα και aids αν υπάρχει πληγή το
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2