Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91190
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πριν από λίγο καιρό σε χοτέλ της επιλογής μου έπειτα από εύκολη συννενόηση με την ευγενική τηλεφωνήτρια του γραφείου. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια νεαρή κοπέλα 27-28 χρονών ρωσσίδα με γλυκό πρόσωπο με πράσινα μάτια, αρκετά καλό σώμα με πιασίματα όσο πρέπει και με ωραίο κωλαράκι. Το ντύσιμο της ωραίο και κομψό με μαύρο φόρεμα.Η συμπεριφορά της φιλική και ευχάριστη απ το πρώτο λεπτό με έκανε να νιώσω άνετα
Στο κύριως πιάτο ξεκινήσαμε με βαθιά γλωσσόφιλα και με άλλα προκαταρκτικά για μπόλικη ώρα.Στην συνέχεια ακολούθησε πίπα η οποία ήταν απ τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, βαθιά με σάλιο με έντονο ρυθμό το ανεβοκατέβαζε στο στόμα της. Με έκανε να τελειώσω στο στόμα της πολύ γρήγορα πράγμα το οποίο σπάνια συμβαίνει με τον ευατό μου. Διάλλειμα λίγων λεπτών για συζήτηση για διάφορα θέματα κ έναρξη δεύτερου γύρου με αύτην στα 4 όπου την σφυροκοπούσα γ αρκετή ώρα ενώ αύτη συμμετείχε με πάθος κ με καυλιάρικες κραυγές όπου σε αυτήν την στάση τελείωσα 2η φορά.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι πέρασα αρκετά καλά με μια ευχάριστη κοπέλα η οποία σέβεται τα λεφτά του πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, xlm, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
Ο τίτλος αναφέρεται στο κομψό ντύσιμο ή στις επιδόσεις της;
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε οτι και να αναφερεται ο τιτλος σωστος ειναι . Και το λεω απο προσωπικη εμπειρια με την κοπέλα που ξερω αρκετο καιρο
Ευγενικη ομορφη γουστάρει τη φαση και σέβεται τα λεφτα αλλά λυριως την ωρα του πελατη. Φίλος παρε και κωλο την επομενη φορά. Χανεις!!
25 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε mihla, η καθηγήτρια έκανε ντουζάκι εκεί η ήρθε έτοιμη;.
N
Nik.Ganid
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3