Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα συναγωνιστές! μετά από την κλασική βόλτα στα μαγαζάκια της ηδονής κατέληξα να μπω στην Άννα,την οποία παρουσιάζει η Αθηνά μεσα στο μπουρνουζι της! μπαίνοντας στο δωμάτιο ήρθε η Αθηνά να πάρει τα € κ την ρωτάω αναλυτικά τα προγράμματα της κοπέλας κ μου λέει στα50€ ελεύθερο στοματικό,cim or cif,69 κ άνεση χρόνου!
Έρχεται η Άννα η οποία είναι μια όμορφη Ελληνίδα μελαχρινή με 3αρια βυζιά φυσικά, έκφυλο πρωσοπο με ωραίο σώμα(λίγο πλαδαρό)έχει ένα τατουάζ στον ώμο!καθαρή με ωραία άκρα! ξεκινάμε με λίγη κουβέντα τα κλασσικά (έχει 2 παιδιά δίδυμα) χωρίς γκόμενο!πάω να γλύψω τα βυζιά της μου λέει μην με δαγκώσεις,λέω οκ δίνω 2 γλυψιες με το ζόρι κ τραβιέται!λέω δώσε τόπο στην οργή! ξεκινάει μια καλή πίπα με γλυψιμο αρχιδιων κ ωραία πονηρά βλέμματα!τον επερνε βαθιά,τον δάγκωνε τον σαλιωνε!την γυρνάω για να την γλύψω την βλέπω μαγκωμενη,την γλύφω λίγο (πολύ καθαρή)βάζω και δάχτυλο/α! όσο εγλυφα έκλεινε τα πόδια της,της τα άνοιξα πάνω από 5 φορές! κάπου εκεί μου λέει ότι δεν της αρέσει το γλυψιμο,την λέω γιατί τό βάζεις στο πρόγραμμα σου κ μου λέει για να μπαίνει ο κόσμος!δεν απαντάω κ την γυρίζω να την γλύψω Κόλο!μια δυο ένα δάχτυλο στο Κόλο (παρόλο που λίγο τσινιξε)και μου λέει έλα για σεξ!δεν το ευχαριστήθηκα το γλυψιμο αλλά λέω δεν γαμιετε πάμε να δούμε την συνέχεια!!
Αφού γλύφει για λίγο βάζει το κράνος κ ανεβαίνει από πάνω όπου το κατέχει κ γαμιετε ωραία κ δυνατά!την γυρνάω στα 4 κ δίνω πονο, νομίζω ότι γουσταρε!πάμε μετά ιεραποστολικό δεν επερνε καλή στάση για πλήρη διυσδιση κ τα χέρια της πάνω στα βυζιά της για να μην τα γλύφεις! φιλιά ούτε κατά διάνοια!την λέω έλα να τελειώσω στο στόμα κ μου λέει δεν το κάνω,την λέω στο πρόσωπο μου λέει είναι στο πρόγραμμα των 60€! αρχίζω κ εκνευρίζομαι αλλά λέω χύσε γιατί θα το κλαις το 50αρικο!την βάζω με τσαμπουκα να μου πάρει πίπα κ την ώρα που εχυνα στο στόμα της τραβιέται κ μου βαράει μαλάκια στον αέρα! ωραίο δυνατό χύσιμο!μου λέει ήθελες να χύσεις στο στόμα κ με μια γκριμάτσα μου λέει στην πουτανα πουτανιες??εσύ χάνεις παλιοπουτανα της λέω!εσείς που κλέβετε θα την πληρώσετε!
Συμπέρασμα η κοπέλα ενώ έχει πολλά καλά στοιχεία η συμπεριφορά της είναι απαράδεκτη!εξαπατει με τα προγράμματα της κ δεν κάνει αυτά που έχεις συμφωνήσεις! αυτά από τη δική μου εμπειρία!όπως είπα κ στον τίτλο όλα με το στανιό! μαύρο από μένα!μακριαααααα!!καλά να περνάτε κ να γαματε αβερτα!!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
259
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, nik1410, savvass και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού