Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πει κανείς για την Μαρία; Υπάρχουν αρκετές φώτος που έχουν ανέβει και ανταποκρίνονται πλήρως στην πραγματικότητα. Η κριτική μου αφορά το σύνολο των συναντήσεων που εχω κάνει μαζί της, το ίδιο και η βαθμολογία.

Επικοινωνία πάντα άμεση μέσω βάιμπερ, οτι ώρα και να της έχω στέιλει. Αυτό είναι θετικό, γιατί το Μαράκι θεωρείται στις τόπ ανεξάρτητες αυτην την στιγμή με αυξημένη ζήτηση. Ραντεβού κάνει στα βόρεια προάστια που την βολεύει καλύτερα, αλλά και στα ξενοδοχεία του κέντρου. Τώρα δεν νομίζω οτι θα έχει θέμα αν βολεύουν οι ώρες να μετακινηθεί και πιο νότια.

Ακριβέστατη στην ώρα της απο την πόρτα σε κάνει κάγκελο. Διχτυωτές κάλτσες σορτσάκια, φουστανάκια (το καρό είναι όλα τα λεφτα) και απο πανω παλτουδάκι. Πεντακάθαρη να την πιείς στο ποτήρι, φιλιά γλυψίματα και όλες οι ομορφιές χωρίς μα και μου.

Στο σέξ έχουμε κάνει όλες τις στάσεις, με αγαπημένες στα τέσσερα οπου η θέα είναι απίστευτη, αλλά και καβάλημα κανονικό και ανάποδο να την βλέπεις στον καθρέπτη σαν σε κανονική τσόντα. Τελείωμα για εμένα πάντα πανω στο κωλαράκι με μεγάλες ποσότητες σπέρματος. Ρύθμος με εναλλαγές σιγά και δυνατά κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει. Μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά και μπορείς να πεις και 2 κουβέντες ενδιάμεσα.

Σε γενικές γραμμές έχουν γραφτεί τα πάντα για την Μαρία, για εμένα είναι δίκαια στις τόπ ανεξάρτητες και δεν εχω φύγει ποτέ δυσαρεστημένος απο τις συνευρέσεις μαζί της. Φυσικά θα ακολουθήσουν κι άλλες, αφού την θεωρώ στανταράκι μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.569
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, borbi2525 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
το τηλ της Μαριας¨ποιο ειναι
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.lovelist.com.gr/aggelies-sex-ads/maria-6931844449/
S
sexpredator
14 Απριλίου, 2019
Η Μαρια ειναι κορυφη κι οποιος την εχει συναντησει θελει ξανα και ξανα. Εθισμος το κοριτσι Έρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3