Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Call-Girls 12532
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναγωνιστές καλημέρα. Θα είμαι σύντομος γιατί όπως όλους μας δεν έχω πολύ χρόνο. Γρήγορο και έκτακτο ταξίδι στην Αθήνα, βαριόμουν να τον παίξω και πήγα στο καλό μας το site. Μερικά τηλέφωνα και ήρθε γρήγορα η απάντηση... Luna στις 1:15. Τον Πρίαμο τον ξέρουμε όλοι δεν θα σχολιάσω. Στα του αγώνα, καλό κορμί, αδύνατο, δεν τρελαίνομαι για μελαχρινές, αλλά καλή είναι. Κούκλα δεν την λες αλλά θα γύριζες να κοιτάξεις εάν την συναντούσες εξω. Βυζάκι καλό, natural, 2.5άρι. Ξεκινάω γλυφομούνι.. Δεν τρελάθηκα, το (προ;)χθεσινό της ξύρισμα να ψιλοτσιμπάει. Κατά τα άλλα πολύ καθαρό, οφείλω να ομολογήσω. "Μην βάλει δάχτυλο μέσα" Μου έπεσε με την μία. Το ξεπερνάω. Συνεχίζω εγώ το έργο μου. Μικροφωνούλες αχ ουχ, ψεύτικες αλλά πειστικές. Τέσπα... Σταματάω και της δίνω τον πουτσο για πίπα. Ε, τέλος πάντων. Αερόπιπα, αλλα καλούτσικη, με καύλωσε κι άλλο. Κανένα 5λεπτο και πέρασμα σκούφου. Είχε υγραθεί αρκετά (καλο σημάδι) και ξεκινάω το σπρώξιμο. Αχ μωρό μου κλπ. Κάποια στιγμή τη γυρίζω στα τέσσερα. Μετά ξεστομίζει, "αχ μωρό μου όχι τόσο δυνατά." Τι λες καλέ; Εγω χύνω, κανε καλά. 3 δευτερόλεπτα αργότερα, τέλος round 1. Μπανάκι μανάκι κι επιστροφή. Λίγα λόγια για δουλειές, και ξεκινάει round 2. Ξανά πίπα να καυλώσω, και πάει λέγοντας. Λόγω πόνο της μέσης, είπα να χύσω όπως ήμουν, ξαπλωμένος ανάσκελα. Μου τον παίζει, μου τον ρουφάει. Δεν μου ερχόταν, και της είπα να παίξει το μουνί της κι εγώ τον πούτσο μου. Κι έτσι κάπως ηρθε το τέλος της ιστορίας μας. Πλύθηκε, πλύθηκα , ντύθηκε, ντύθηκα, και καλημέρα, γεια σας. Φιλιά δεν επιδίωξα, κώλο δεν ρώτησα. Συμπέρασμα, δεν τρελάθηκα, δεν το πολύ έψαξα, έκανα τη δουλειά μου, αλλά δεν μπορώ να πω ότι ήταν ένα άσχημο ραντεβού. Ούτε ένα καλό όμως, και το οποίο μπορεί να φταίω κι εγώ. Ίσως με περισσότερη χαλάρωση από την πλευρά μου να περνούσα καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
390
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xristos2010, delipas, james034 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού