Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29486
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την αναγγελία του γραφείου για επιστροφή της κοπέλας ήμουν σε αναμένα κάρβουνα για να βρεθώ μαζί τηςΓερο-μύστης! Και απότι μου είπε το πιπίνι μόλις ηρθε στο δωμάτιο οτι ήμουν το πρώτο ραντεβού της μετά την επανεμφάνιση της! Το μωρό είναι όπως ακριβώς βλέπετε στις φωτό! Με τρομερο στήθος, ωραιο σώμα και κωλαράκι έτοιμο για όλα!!! Πρόσωπο πολύ γλυκο, με εκπληκτικα μάτια (ειδικα οταν σου παίρνει πίπα και σε κοιτάει...)και ωραίο χαμόγελο. Η μονη διαφορά με τις φωτό ειναι πως έχει αλλάξει το χρώμα των μαλλιών της.
Στα του αγώνα τώρα!Κατσικογάμης σκάει το μωρό ντημέμο στην πένα με εφαρμοστή φουστα μέχρι το γόνατο,μπλουζακι που τόνιζε τις βυζάρες τις και γόβα! Λες και πήγαινε σε επαγγελματικό meeting. Μου σκάει ενα χαμόγελο με το που με είδε και ενα φιλί λες και ήταν η κοπέλα μου που είχε καιρο να με δει. Αρχίσε το παιχνίδι στα όρθια και χωρίς να χάεει χρόνο έπεσε στα γόνατα και ξεκίνησε την πίπα! Πολυ καλή με σάλιο,χωρίς και χέρια και φουλ deepthroat! Την ξεντύνω στα γρήγορα αλλα ήθελε να κάνει μπανιο. Παει κανει ντουζακι και γυρνάει γρήγορα και αμεσως την στήνω στα 4 για να γλύψω τις τρυπουλες τιςΠροσκύνημαΚαπέλο! Το μωρό τα δέχετε όλα. Δεν λέει όχι πουθενά και γουστάρει να γαμιέται. Γινετε πύραυλος πολύ ευκολα και το μουνάκι της χύνει διαρκώς. Μετα απο σπατουλάρισμα και δαχτύλιασμα και στις 2 τρυπούλες της πρώτη στάση μέσα στο μπάνιο στα 4Κατσικογάμης για να την βλέπω απτον καθρέφτη! Μετά απο κανά 10λεπτο δυνατό κοπάνημα τελείωμα στην καπότα και αμεσως για ντουζάκι και οι δύο μαζι και μπαλαμούτι του σκοτωμού.
Ύστερα αράξαμε στο κρεβάτι και τα λέγαμε(μιλάει πολύ καλά ελληνικά) και ξεκίνησε πάλι το τρομπόνι! Το κάνει με πολύ μαεστρία και το ευχαριστιέται! Ειδικά οταν σε κοιτάει με αυτές τις ματάρες είναι αλλο πράγμα! Καβάλημα με βαθια καθίσματα και δυνατά! Μετα reverse cowgirl για να φάει και τα χαστούκια της και να βλέπω και την κωλάρα της! Συγχρόνος δαχτύλωνα την πίσω τρυπούλα της και καθε 1 με 2 λεπτά το μωρό να σταματάει με σπασμούς απτην καύλα και μετα ξαναξεκιναγε τον αγώνα! Το αποκορύφωμα ήταν οταν την έβαλα στα 4 και μπήκα απο πίσω της(πολυ ωραία αίσθηση το κωλί της) και συγχρόνως αυτή να παίζει με το μουνάκι της και να σπαρταράει σαν το ψάρι! Μετά απο κανά 20λεπτο κοπάνημα και παραλίγο να πάθω εγκεφαλικό από την εντασηΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΚουλ της είπα να τον λάρει στο στόμα και να με στραγγιξει! Το οποίο έκανε με μεγάλη ευχαρίστηση. Ειδικά όταν τελείωσα συο στόμα της και σηκώθηκε να παει στο μπάνιο μου έριξε ενα χαμόγελο ικανοποίησης που με έφτιαξε ακομα περισσοτερο!
Ξανά μπανάκι,πηρε το δωρακι της,με ευχαρίστησε για την τέλεια ώρα που πέρασε και πως επανήλθε όπως έπρεπε στις επάλξεις και έφυγε! Το μωρό είναι πολύ καλό. Μικρουλα με φυσικη ομορφιά και όρεξη για γαμήσια. Και την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα. Γαμάτε συνναγωνιστές γιατί χανόμαστε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, panagos7, dracoumel και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2019
Γιατί 200€ο δεν καταλαβαίνω έκατσε παραπάνω ώρα πάντως στις πληροφορίες συνάντησης γράφει 1ωρα μπορείς να διευκρινιστεί γιατί 200 είναι πάρα πολλά
review reaction 1 hornyasfuck
21 Φεβρουαρίου, 2019
Ετσι!! Γαματε γιατι χανομστε , που ελεγε ο Τζιμακος Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
21 Φεβρουαρίου, 2019
Το πρόσωπο είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες;
Μου κάνει λίγο βλαχάκι...
review reaction 1 hornyasfuck
21 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γράφει ο συναγωνιστής στην κριτική του. Έξτρα κωλαράκι και χύσιμο στο στόμα τόσο πάει το μαλλί.
review reaction 1 hornyasfuck
21 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

150 η ώρα +30 anal +20 τεέίωμα στο στόμα. Τα λέει στον τιμοκατάλογό της
review reaction 1 hornyasfuck
21 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι extra το πρωκτικό και το τελείωμα στο στόμα!
review reaction 1 hornyasfuck
22 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο προφίλ γράφει 1 ώρα €150, τελείωμα στο στόμα +€20, πρωκτικό +€30 οπότε μάλλον κάπως έτσι έφυγε η διακοσαρού.
review reaction 1 hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει πολύ ωραίο πρόσωπο! Την αδικούν οι φωτογραφίες.
review reaction 1 hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς!!
review reaction 1 hornyasfuck
03 Μαρτίου, 2019
Το κορίτσι είναι τουμπανοοο!!!!Πιο αδύνατη και πιο όμορφη από κοντά. Πεντακάθαρο και χαμογελαστόΝαι!
review reaction 1 hornyasfuck
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10