Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90540
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τον τίτλο της κριτικής μου τον δανείστηκα από τον συγγραφέα Ντενίς Ντραγκούνσκι.

Μπουρδελότσαρκα τρίτη βράδυ στις 19 του μηνός, αν και μέρα που έχει champions league είπα να αφήσω την μπάλα κατά μέρος και να ρίξω κανένα πούτσο για να έρθω στα ίσια μου. Η κίνηση στην περιοχή ελάχιστη. Κάνω μια γύρα σε κάνα δυο σπιτάκια και έπειτα καταλήγω στην φρίξου όπου βλέπω το στούντιο που δουλεύει η Πάολα (φρίξου 12) κλειστό και ανοικτό να ήταν δεν είχα σκοπό να περάσω λόγο της τσάτσας. στο διπλά στούντιο δούλευε η Μελίνα το φρίξου 12 Β εκεί και έκανα την καταδρομική μου ώστε να περάσω όμορφα πράγμα που έγινε. Γλώσσα

Η Μελίνα είναι μια κοπέλα αδύνατη με πολύ ωραίο σώμα από Ρωσία η καταγωγή της και μιλάει ελάχιστα ελληνικά λόγο ότι έχει ελάχιστο καιρό που ήρθε στην Ελλάδα. Αν κάποιος ξέρει ρώσικα μπορεί να συνεννοηθεί μαζί της πολύ εύκολα.

Από θέμα παιχνιδιού κάνει πολύ ωραίο παιχνίδι η Μελίνα για τους λάτρεις του GFE, επειδή εγώ προτιμώ το GFE ήταν μπορώ να πω ένα από τα καλύτερα μου γαμήσια τον τελευταίο καιρό και έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος με το χαμόγελο ζωγραφισμένο στα χείλη μου. Μεγάλο χαμόγελο

Η κοπέλα είχε θετική ενεργεία χαμογελαστή ευδιάθετη παιχνιδιάρα με νάζι και σκέρτσο που μου έκανε να θέλω να την πηδαω σε πρόγραμμα 1 ώρας θα την χαρακτήριζα την μαστόρισσα του GFE. Έρωτας

Αν κάποιος ψάχνει PSE καταστάσεις, η κοπέλα δεν ενδείκνυται για PSE καταστάσεις συνίσταται μόνο για τους λάτρεις του GFE.

Επειδή ακούστηκαν κάποια παραπόνα από κάποιους συναγωνιστές ότι η κοπέλα έλεγε πονάω πάνω στο σεξ, αυτό έχει εξήγηση είναι ότι έχει αρκετά στενό μουνακι με αποτέλεσμα όταν δεν είναι υγρή από κάτω λόγο της στενότητας του κόλπου της να πονάει.

Πήρα πρόγραμμα με 50 ευρώ που περιλαμβάνει ακάποτη πίπα και γλείψιμο και στάση 69.

Εγώ έχω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο στην Μελίνα, είναι εξαιρετική και σύντομα θα την επισκεφτώ ξανά διότι έφυγα πλήρως ικανοποιημένος και ευχαριστημένος. Κουλ

Στα συν είναι ότι η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο και δεν σε πιέζει για τον χρόνο θέλει να ευχαριστεί τον πελάτη. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.920
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cool-va, 6Y44, nik1410 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού