Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Call-Girls 5159
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν ηρθε η σειρά του Your Angels και της Kyra!

Βλέποντας τις φωτογραφίες καταλαβαίνεις ότι προκειται για την ίδια κοπέλα αλλά σε διαφορετικές ηλικίες!
Εξάλλου στην ηλικία αναγράφεται ότι είναι 27 ενώ στις νεανικές της φωτογραφίες δεν είναι πάνω από 20-22.

Αρα είχα ψυλλιαστεί ότι θα παραλάβω την τελευταία έκδοση! Η οποία πρέπει να είναι γύρω στα 30! Εμμμμ
Μια ανησυχία ήταν τα κιλά της. Ευτυχώς το κορμί της είναι μια χαρά και είναι ζήτημα εάν έχει ένα κιλό παραπανω.
Φυσικά στο φωτοσοπ αφαιρέθηκαν κάποιες ελιές στο στήθος και σε αλλά σημεία.
Επίσης αφαιρεστε τη λάμψη από το πρόσωπο όπως και το έντονο μακιγιάζ αφού η κοπέλα ερθετε πολύ ελαφρως βαμμένη.

Είναι η δεύτερη της μερα οποτε είναι λίγο μαζεμένη όμως όταν λιώσει ο πάγος, και δεν αργεί, ανοίγεται και χαμογελάει απλόχερα.
Υπάρχει μια δυσκολία στην επικοινωνία γιατί τα Αγγλικα της είναι περιορισμένα όμως δεν έμεινε πολύς χρόνος για υψηλού επιπέδου κουβέντα μιας και είχαμε δυο γύρους.
Βασικά ο δεύτερος γύρος δεν ήταν στο προγραμμα όμως μου την εδωσε να της κάνω την περίποιηση που αμέλησα στην αρχηΓλώσσα
Είναι κλειτορίδικη και δεν άντεξε στην επίθεση που δέχτηκε από την γλώσσα και τα δάχτυλα μου και παραδόθηκε...
Βλέποντας όλη την αντίδραση της και τις εκφράσεις του προσώπου της όταν τελείωσε ήμουν έτοιμος για δεύτερη πράξη.

Γλωσσοφιλα από την αρχή άνετα και κατά τη διάρκεια του αγώνα ήταν αισθησιακά όπως πρέπει να είναι.

Στήθος 1-1,5.... όχι 2... και κορμί σφιχτό με ωραίο κωλαρακι που μου βγηκε να το σφαλιαρισω έτσι όπως το έβλεπα μικρουλι...
Έβγαζε ωραίες φωνούλες και έπαιρνα θάρρος Ντροπή μάλλον με εξιταρισε και ένα τεράστιο τατουάζ που έχει στο πίσω μέρος πάνω από τον κωλαρακο! Κουλ

Το στοματικο κινήθηκε σε μέτρια επίπεδα.
(Για κάποιο περίεργο λογο μου έχει μείνει στο μυαλό η πίπα της Vlada Εμμμμ)

Εμείς φυσικά στους παππουληδες, ως γνωστόν, κυμαινομαστε πέριξ των 8 πόντων Γερο-μύστης
Παραταύτα είχαμε κάποιες δυσκολίες και πιάναμε πάτο εύκολα... Money Mouth
Όμως η Kyra το διαχειρίστηκε με την πρέπουσα σοβαρότητα και κατανοηση Μεγάλο χαμόγελο

Συμπερασματικά δεν έκλαψα τα χρήματα μου και το πρόσημο της συνάντησης ήταν θετικό.
Δεν χρειαζεται να την ξαναδώ ομως γιατί πήρα ότι είχε να μου δώσει!

Το γραφείο όπως παντα ευγενικό στο τηλεφωνικό κέντρο και από ότι φαίνεται λαμβάνουν σοβαρά υπόψη τα σχόλια μας
μιας και η υπενθύμιση στο κινητό μπήκε στα 5 λεπτά πριν τη λήξη του ραντεβού και ο οδηγός εμφανίστηκε αφού βγηκε η κοπέλα στο δρόμο και περπάτησε κάποια βήματα!

Καλή συνέχεια Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Nick1000, THV και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2019
Υπάρχει μία αίσθηση καχυποψίας, όχι όμως στα του ραντεβού αλλά για το πως διάολο έχετε συνεννοηθεί όλοι εσείς εκεί στο νήμα σας και το παίζετε παππούληδες και οχτάποντοι χαχα!
22 Φεβρουαρίου, 2019
Το νήμα των μικροτσουτσουνων παππουληδων έχει καταστατικό και αυστηρούς κανόνες Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Οποιος δεν συμβαδίζει με τις αρχές του νήματος εξοστρακίζεται Money MouthMoney MouthMoney Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2