Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω βρεθέι 2 φορες με την Χριστινα και δεν εκατσα να γραψω κριτικη. Πρωτη φορα μια ωρα και την δευτερη 2. Βλεπω τυχαια το νημα της κοπελας και μπαινω να δω φωτογραφιες της, γενικα παρατηρησα οτι υπηρχαν πολλα σχολια οτι κανει καλο κρεβατι και οτι εχει βυζαρες οποτε ψηθηκα να δοκιμάσω και γω το μωράκι αυτο.
Πραγματικα μιας και ειχα άδεια ειπα να κανονισω ραντεβου και μαλιστα νωρις. Στελνω διερευνητικα το μεσημέρι χωρις να περιμενω αμεση απαντηση. Ομως η Χριστινα εδωσε αμεσως το παρον και το ραντεβου κλειστηκε για τις 3 το μεσημερι στο Βill. Αναμονή 0, παρολα αυτα αρκετα δωματεια ηταν πιασμενα, ο κοσμος Χριστουγεννιατικα γαμιωταν ασυστολα φαινεται.
Ηρθε ακριβως στην ωρα της μεσα στο χαμογελο και την χαρα.Μου κανε κατι χοροπηδηματακια , αγκαλιτσες και μου ειπε κοιτα λιγο, δειχνοντας μου τις βυζαρες της!
Πραγματικα προκειται για 2 μεγάλες βυζαρες με υπεροχη ρογα που ειναι για τρελο ρουφηγμα! Μετα το μπανακι της μου εμφανιστηκε τυλιγμενη στην πετσετα και ηρθε πονηρα να κατσει διπλα μου το κρεβατι. Ξεκιναω να χωνομαι με περισσο θρασος γλυφοντας το λαιμο της, τις βυζαρες της και χουφτωνοντας την πεταχτη κωλάρα. Αφου αναστεναξε λιγο μου ψιθυρισε στο αυτι " και οι 3 τρυπες μου σε περιμένουν να τις σκισεις ειναι δικες σου" Ε-Ν-Τ-Α-Ξ-Η. Κοντεψα να χυσω επι τοπου. Τον πεταω εξω και την διαταζω να το γλυψει και ξεκιναει ενα ρουφηγμα ομοιο ηλεκτρικης σκουπας! Το κοριτσι γουσταρει πολυ να ρουφαει να φιλαει να γαμιεται! Και φαινεται με την μια. Την αφηνω λιγο να δουλεψει το εργαλειο μου και μετα της ζηταω να μου φορεσει λαστιχο για να αρχισω να μπηγω στην γη παλουκια.Την γυρισα ανασκελα και υδραυλικο μηχανιμα αρχισε να εξορυγνυει πετρελαιο απο την τρυπα της Χριστινας. Πρεπει να καρφωνα μανιασμενα κανα 10λεπτο,εβριζα εγλυφα φιλαγα, και εκεινη μου λεγε κατι "ναι σκισε με" "παμε,δωσε" Νταξη δεν αντεχα να κρατηθω πολυ, εχυσα με δυναμη.
Μετα απο κανα 5-10λεπτο και επειτα απο κουβεντα χαλαρη δεν θυμαμαι πως ξεκιναει το δευτερο ημιχρονο. Βεντουζωσε τα παπαρια και δεν τα αφηνε. Δυστυχως για εκεινη καβλωσα δυνατα και την ευθυγραμμησα στα 4 καλυτερα απ΄οτι αεροπλανο ετοιμο για απογειωση.Παλι ηταν προκλητικη "για παμε καρφωσε με.." πως δενμπηκα καιγω μεσα μετα απο τετοιο καρφωμα δεν ξερω. Μολις ανεβασα ρυθμους το μωρο ακουστηκε μεχρι τον σταθμο Μεταξουργειο κοκκινη γραμμη μετρο. ΦΩ-ΝΗ! Τι μου κανεις , γαμα με κλπ.
Το κοριτσι ειναι τυπαρα περαν του σεξ και την παω.Τοχει και το δειχνει ! Εγω επαθα πλακα με το αρωμα που φοραει και παραλιγο να φαει καβάλημα πριν βγαλουμε ρουχα.
Σιγουρα θα δοκιμάσω ξανα παντως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
7.042
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, makao, tonisk και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2019
Είναι δυνατό μωρό η Χριστινάρα! Ξερει να γαμιέται!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1