Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα παίχτες μου!

Layla λοιπόν.. Μιάς και το να βρώ μία ώρα για την πάρτυ μου συν τα πηγαινε - έλα και αναμονή μοιάζει την παρούσα χρονική περίοδο σενάριο επιστημονικής φαντασίας, πήρα την απόφαση για incall μισαώρου, στο αξιοπρεπέστατο ξενοδοχείο της μεγάλης λεωφόρου... Αξιοπρεπέστατο μεν, ψιλοαδιακριτο δε, μιάς καιο ψηλέουρας της υποδοχής μου έκοψε τη φόρα προς τον ανελκυστήρα, ζητώντας μου να του πω το δωμάτιο μου... Τα λοιπά γνωστα: ταυτότητα στην reception κτλ κτλ κτλ. Μαλακία τους. Το είχε αναφέρερει βέβαια κάποιος συναγωνιστής σε άλλη κριτική, αλλά δεν το έδωσα σημασία αφού σε προηγούμενη συνάντηση στο εν λόγω χοτέλι δεν μου είχε ζητηθεί τίποτα.

Την Layla την είχα σταμπάρει και σε προηγούμενες επισκέψεις κυρίως λόγω των αναφορών συναγωνιστών για τα περί στριπερ και μερικών φωτό που παρέπεμπαν σε πετίτ γυμνασμένη τόσο όσο λολίτα.. Όταν έχω ηψηλές προσδοκίες ρε πούστη μου συνήθως ξενερώνω.

Ανοίγει την πόρτα. Με μεγαλη προσπάθεια κατάφερα να κρύψω την απογοήτευσή μου. Μην παρεξηγηθώ η κοπέλα δεν είναι και μπάζο, αλλά εγώ ίσως την περίμενα πιό γλυκιά και μινιόν. Πρόσωπο ψιλοάγριο όχι άσχημο αλλά σίγουρα αδιάφορο. Με ωραίο όμως καυλιάρικο μακιγιάζ. Σώμα: έχει πολύ ανοιχτές πλάτες πιθανότατα από τη γυμναστική και το σώμα της αν και ωραίο στην αφή, χωρις κυτταρίτιδες και αηδίες δεν είναι τόσο θηλυκό, ενώ ο κόλος της αν και χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας -τουλάχιστον στο ημίφως- δεν είναι τουρλωτός.... Το στήθος της φτιατό πλέον, αλλά καλό. Δεν μπορώ να πώ οτι δεν σκεφτηκα να το ακυρώσω αλλά η καλή της διάθεση, το χαμόγελό της ο αέρας που έβγαζε και κυρίως οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΣΗ ΧΡΟΝΟΥ, είπα : χαλάρωσε ρε μπαγλαμα, μπορεί να είναι καλή σε άλλα.... Και ευτυχώς έκατσα...

Στον αγώνα: χαδάκια και αισθησιακή πιπούλα για αρχή, με μπόλικο καραμέλωμα... Έκανε και μία πρώτη διερευνητκή της μικρής περιοχής...Πέρασμα σκούφου και εναλλαγή στάσεων και ρυθμού όπως ήθελα, όποτε το ήθελα, γενικά ακολουθούσε με άνεση σε ότι και να έκανα. Με κέρδισε και είπα καθώς τη γαμάω να τις τρίβω και την κλειτορίδα να γουστάρει περισσότερα και εκεί την ένιωσα να τελειώνει... Η ανταμοιβή της;;; Ένα απίστευτο τσιμπούκι που εξελίχθηκε σε ωραιότατο γλυφοκώλι....Εδωσε ρέστα η Layla και γιαυτό την άφησα αρκετή ωρα εκεί...Όταν ηρθε η ώρα την έστησα στα 4 και σκίζοντάς την τελείωσα... Μπανάκι χαιρετούρες και πάμε για άλλα...

Όπως την πρώτη φορά που είδα κοτόπουλο με μπάμιες... Τρελαίνομαι για κοτόπουλο και σπίτι είχαμε Τρίτες κοτόπουλο... Όταν γύρισα από το σχολείο και το είδα με μπάμιες κάτ με έπιασε... Ως άλλος Γαρδέλης αναφωνησα: Με μπάμιες το κοτόπουλο ρε πούστη;;;;; Και όμως...ήταν τόσο ωραίο... Ωραίο μεν, αλλά δεν θα το παραγγείλω κιόλας έξω... εξού και το θα την ξανασυναντούσες; Όχι!

Να περνατε καλά αλάνια μου!

Και να γράφετε και καμία κριτική!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, NITRO, dinamitisc5 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού