Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολλες φορές γράφουν κάποιοι συναγωνιστές ότι είναι καλύτερα να συναντάς μια κοπέλα στην αρχή του τουρ
όπου είναι πιο ξεκούραστη και έχει πιο πολύ όρεξη! Δεν διαφωνώ όμως για την Leya δεν μέτρησε καθόλου αυτό!

Την συνάντησα την τελευταία μερα που θα δούλευε και ήταν τόσο ορεξάτη σαν να ήταν η πρώτη της μερα!
Νιώθω ειλικρινά τυχερός που την πρόλαβα γιατι ενώ ήταν στο σάιτ του Glamour όταν ήρθα επέλεξα
να «ξεχρεώσω» κάποια παλιά γραμμάτια πριν «διαμαρτυρηθούν» (Vlada-ass Γλώσσα, Katya-ass Γλώσσα, Kelly-no ass Μεγάλο χαμόγελο)

Στην πρώτη απόπειρα να την κλείσω ήταν ήδη φουλ και από μαλακια μου έπεσα σε μια πατάτα Κεφάλι σε τοίχο!

Όμως εάν είναι να γίνει κάτι θα γίνει Γερο-μύστης

Το κορίτσι έχει πολύ θετική ενέργεια και χαμογελάει απλόχερα!
Ήταν ντυμενη απλά και πολύ ελαφρά μακιγιαρισμενη!

Το σώμα της είναι αψεγάδιαστο και «απείραχτο»!!!
Χείλη φυσικά που φιλάνε πολυ ωραία παρέα με τη γλώσσα Γλώσσα
Στήθος τέλειο και χωρίς καμμία επέμβαση Γλώσσα
Κωλαρακι τούμπανο και στη θέση του Γλώσσα
Καθαρό σώμα χωρίς τατουάζ.
Πρόσωπο πανέμορφο με όμορφες ματαρες!

Μια μικρή παρένθεση:
Ένας τύπος δεν πέρασε καλά και έβγαλε τα πορίσματα τουΜαλακία
Βαμμένο μαλλί, ισως ψεύτικα μάτια, ισως φτιαγμένο στήθος, ίσως πλαστική μύτη, το χαμογελο δεν ήταν έτσι αλλά αλλιώς,
ειχε ελιές που έμοιαζαν με κονδυλώματα, είχε κοκκινίλες στο σημείο που ξυριστηκε (να μας πει δερματολόγος)... Μαλακία
Έλα γράψε το σχόλιο σου και στη δίκη μου κριτική...
Μου θυμίζεις ένα τύπο που στην αρχή έμπαινε στις κριτικές μου και σχολιαζε ότι γράφω μαλακιες και ότι είμαι προμοτορας
επειδή αυτός και οι φιλοι τη πήραν και δεν περασαν ωραία!
Βέβαια αυτός ήταν παπαρας γιατι με σχολίαζε και για κοπέλες που δεν είχε συναντήσει Μαλακία

Το κορίτσι ήταν μούρλια και το ευχαριστήθηκα απίστευτα!!

Και για πρώτη φορά έβαλα ένα βαθμό παραπανω σε κάθε κατηγορία για να αποκαταστήσω μια μικρή αδικία!
Το κορίτσι δεν είναι για μέσο όρο 7,4 αλλα για 8,5...!
Από τις 5 κριτικές οι 4 γράφτηκαν από συναγωνιστές που έχουν λίγες κριτικές (και έχουν περιορισμό στην βαθμολογία τους)
και την έριξαν πιο χαμηλά ενώ περασαν πολύ καλά μαζί της και θα την ξανά συναντούσαν!

Στον αγωνα όλα πήγαν πρίμα!
Χάδια και φιλια πολλά στο κορμί. Αληθοφανή βογκητά.
Ωραία πίπα με περιποίηση όλης της περιοχής.
Ωραία στησίματα και φουλ συμμετοχή Ναι!

Αυτή ήταν η Leya για μένα και μακάρι να μας ξανάρθει Χαμόγελο

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, mick11, Nick1000 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2019
...το κορίτσι θα ξαναέρθει...δεν της αρέσει το Dubai...ΜατάκιΜατάκι...

SG
Sproxe Garsia
(Updated: 22 Φεβρουαρίου, 2019) 20 Φεβρουαρίου, 2019
Αυτός ρε Jim που έχει γράψει όλες αυτές τις κακίες, δεν έχει ούτε κριτική!! Χμμμ;

Και είναι κ όλη την ώρα στο forum του GDE και κάνει σχόλια.... Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο!
20 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το μωρο ειναι καλο!Ο αλλος γραφει μπουρδες....
xlm
xlm
20 Φεβρουαρίου, 2019
@ Garsia σ’ευχαριστουμε για την γρήγορη ενημέρωση για την ποιότητα της Leya Καπέλο
Θα σε παρακαλέσω να ενημερώνεις παντα έγκαιρα εάν θέλεις και για τις καλες και για τις κακές περιπτώσεις!
Ξερεις εκτός από τους συναγωνιστές είναι και αμαρτία για τα κορίτσια που αξιζουν να μην δουλεύουν όσο πρέπει!
Να δουλεύουν οι πατάτες όσο και οι πολύ καλες δεν είναι σωστό!
Το κορίτσι ερωτεύτηκε τους Έλληνες και την Ελλάδα και θέλει να μείνει εδώ για παντα και να παντρευτεί!
Όσοι είστε έτοιμοι για γάμο και δεν σας ενδιαφέρει το «πριν» αλλά το «μετά» μιας κοπέλας κοπιάστε...
ΥΓ: έχει πολύ αξιόλογο χαρακτηρα!

@ james Καπέλο κάνει μπαμ ο τύπος ότι δεν έχει διάθεση να ενημερώσει αλλά απλά να κακολογησει
23 Φεβρουαρίου, 2019
Αυτά τα κορίτσια έχουν βαλθεί να μας τρελάνουν Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Όταν την συνάντησα στις 19/2 μου είπε ότι είναι η τελευταία της μερα και από την επόμενη μερα θα κάνει 3 μέρες διακοπες στην Αθήνα με τη φίλη της και μετά θα γυρίσει στη χώρα της Χμμμ;Χμμμ; Money MouthMoney Mouth
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να μας πει το Ντουμπάι μπροστά στα ελληνικά νησιά Έρωτας
23 Φεβρουαρίου, 2019
"Έλα γράψε το σχόλιο σου και στη δίκη μου κριτική..."

...αντε να στο γραψω. Οταν διαβαζω ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ σωμα (δε το λεω για σενα - γενικα μιλαω), περιμενω να δω αψεγαδιαστο. Οχι κρεατολιες all over που την επιανα στη πλατη και το νυχι μου εξυνε και εκει κρεατοελιες και λεω τωρα παιζει να της τη ξυσω και να βγει Κουλ

Εχει ή δεν εχει κρεατοελιες πολλες? Εχει ή δεν εχει σμηνος καφετιλες στο σημειο του ξυρισματος των μουνοτριχων? Αν δε τα ειχε αυτα, ναι ρε φιλε, να τη πεις αψεγαδιαστη. Αφου τα εχει πως ειναι αψεγαδιαστη? Δηλαδη αυτη που οντως ειναι αψεγαδιαστη τι θα γραψεις?

Για το χαμογελο οταν την ειδα το μυαλο μου επαθε ενα σχετικο disconnect γιατι αλλιως τη θυμομουν στο εξωφυλλο. Και μου χαμογελασε, δεν ειχα θεμα. Απλα δεν ηταν οπως το περιμενα. Αν εσυ τη βρηκες ιδια στο χαμογελο με αυτο που εχει στο εξωφυλλο του glamour, οκ, μπραβο σου. Εγω δεν το ειδα ετσι ακριβως. Το ειδα ομως οπως ηταν στην αλλη φωτο. Οτι εχω γραψει ειναι ακριβεστατο και αφου την ειδες το ξερεις. Δεν γραφω μαλακιες.

Περασα καλα? Μια χαρα περασα. Και δεν την πηρα 1 ωρα. Θα τη ξαναβλεπα? Ανετα. Το σκεφτομουν και χθες να τη κλεισω. Μη βλεπετε φαντασματα συνωμοσιες. Αντικειμενικα προσπαθουμε να γραψουμε αυτα που βλεπουμε.
K
Kabourdidis
23 Φεβρουαρίου, 2019
Ως πολύπειρος και κατόπιν αυτοψίας να διορθώσω ότι το στήθος της είναι ενισχυμένο επιστημονικά με πολύ καλό αποτέλεσμα. Αν το χουφτώσεις καλά και το πιέσεις ελαφρά νιώθεις τη σιλικόνη. Κατά τα άλλα συμφωνώ με το φίλο μου, απλά σε μένα ήρθε κουρασμένη και ίσως δεν ήμουν κι εγώ σε φάση. Όμως δεν τα έκλαψα τα γιούρια...
23 Φεβρουαρίου, 2019
@ kabourdidis πολύ ανάλυση ρε φίλε... πολύ ανάλυση... εάν αναλύαμε έτσι όλες τις κοπέλες δεν θα πηδαγαμε καμμία στο τέλος! Από τα σχόλια σου η εντύπωση μου ήταν ότι δεν περασες καλά πάντως. Money Mouth Και εν πασει περίπτωση αφού έχεις τόσα πολλά να πεις γιατί δεν γράφεις μια κριτική και να την βαθμολογήσεις επίσης;
Το στήθος ειλικρινά δεν μπορώ να πιστέψω τι δουλειά του έχουν κάνει... ο φιλος μου είναι πιο έμπειρος και αποφάνθηκε πάντως οποτε παω πάσο.
Για τα υπόλοιπα που λες για μένα δεν ήταν αξια αρνητικής αναφοράς...!
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...δεν έχω χρόνο φίλε...δύσκολο να ενημερώνω κάθε φορά...anyway...

...έναν "φίλο" τον ενημέρωσα γρήγορα...επειδή φανταζόμουν ότι θα πέρναγε καλά με την κοπέλα...και τον προέτρεψα να πάει...ξέρει αυτός...

...τα κορίτσια που αξίζουν και τιμούν τον πελάτη...δουλεύουν πάντα παραπάνω...μην τα λυπάστε...εγώ πήγα 3 φορές στην κοπέλα...ενώ μια ξεπέτα θα έπερνε τα αρχίδια μου από την πρώτη συνάντηση...χωρίς να πάρει ούτε τα πρώτα 140 euro...

...το κορίτσι μπορεί να ερωτεύτηκε την Ελλάδα και τους Έλληνες...αλλά το μυαλό της είναι χαμένο κάπου στο διάστημα...

...γλυκιά...ήρεμη...αλλά είναι αλλού...

...της πήγα λουλούδια...μου έδωσε μόνη της το τηλεφωνο της...ήθελε να βρεθούμε...αλλά ποτέ δεν απάντησε με μήνυμα ή κλήση...ποτέ δεν έστειλε...κιας έλεγε ότι με σκέφτεται...και θέλει να βρεθούμε στο τριήμερο που είχε κενό στο τέλος του tour της...

...τότε τι το δίνεις ρε άσχετη το νούμερο?...ξέρεις πόσα τηλέφωνα έχω σαν το δικό σου??...εσένα περίμενα?...

...ίσως πρόλαβε άλλος αγαπούλης...αλλά σε κάθε περίπτωση δεν έχει τρόπους...ή έχει χαμηλό IQ...

...κλείνει η παρένθεση...ΚουλΚουλ...

...
SG
Sproxe Garsia
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2