Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταφερα να ξεκλεψω λιγο χρονο και να βρεθω στο κεντρο της Αθηνας για μια καταδρομικη επιχειρηση της μισης ωρας. Καθως αυτες που μου καναν κλικ δεν ηταν διαθεσιμες ενω αυτες που ηταν διαθεσιμες δεν ειχαν κριτικες το επαιξα κασκαντερ . Διαλεξα την Sandra λογω των φωτο της αλλα κυριως λογω του νεαρου της ηλικιας της . Η κοπελλα στο τηλεφωνο ευγενικη ,κανονιζουμε και ανεβαινω στο χοτελι. Το κοριτσι φρεσκο ,ομορφο πεντακαθαρο και μυρωδατο . Για να ξεκαθαριζουμε τα πραγματα δεν εχει την ομορφια του μοντελου και δεν ειναι η σουπερ γκομενα που θα δεις στον δρομο και θα παθεις πλακα. Ειναι ομως ενα girl next door που ειναι δροσερο δεν φαινεται να κανει καταχρησεις ,αποπνεει μια φρεσκαδα και καθαροτητα που θα θελες να εχει η γκομενα σου και στην συμπεριφορα της ειναι γηινη και φιλικη .
Αφου συστηθηκαμε μπηκα για ενα ντους και με το που βγηκα αρχισαμε τα γλωσοφιλα χωρις καθυστερηση . Η μυρωδια της με ερεθισε και κατεβηκα να την φαω . Πεντακαθαρη και γευστικη εδειχνε να γουσταρει καθως οι συσπασεις της λεκανης της ηταν ασταματητες . Επειδη το απολαμβανω να συμβαινει αυτο το συνεχισα για ωρα ωσπου καποια στιγμη την γυρισα για 69. Προθυμη και φτιαγμενη και αυτη ακολουθησε και για ποση ωρα δεν ξερω μειναμε στην αγαπημενη μου σταση πραγμα που δεν με χαλασε καθολου. Το τελος ηρθε στο στομα της ενω την γευομουν και πραγματικα παρολο που δεν το σχεδιαζα ετσι εμεινα απολυτως ευχαριστημενος. Καθως τα χρονικα μου περιθωρια ηταν στενα και επειδη δεν ειμαι το επαναληπτικο που ημουν καποτε την αποχαιρετησα αλλα εαν ξαναρθει θα την επισκεφτω και παλι για περισσοτερα.
Κριμα που τα χρονια περνανε μαγκες και οι αντοχες λιγοστευουν. Να γαματε οσο ειστε νεοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.497
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, LAN7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2019
πόσο χρονών είσαι αδελφέ? Ωραία κριτική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1