Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693019
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πει κανείς για αυτή τη γυναίκα, για αυτή την άριστη επαγγελματία. Πραγματικά μοναδική εμπειρία.Καπέλο
Ας ξεκινήσουμε από το πρόσωπο που κακώς έχει κακολογηθεί, αν περιμένετε βέβαια γλυκιά φατσούλα τότε επιλέξατε λάθος, έχει καυλόφατσα με δυνατά χαρακτηριστικά και χειλάρες απίστευτες, ακόμα και την οδοντοστοιχία έχει προσέξει και είναι άριστη.
Μπήκε και μου όρμηξε με βαθιά γλωσσόφιλα και συνεχίσαμε δυνατά. Τι κορμάρα ήταν αυτή, ίσως να μην έχει τέλειο κώλο και λογικό αφού τον δουλεύει πολύ, οι βυζάρες της όμως ήταν τέλειες, βγαλμένες για τις πρωτοκλασάτες βιομηχανίες του πορνό, ρωγάρες απίθανες, μπορείς να κατασκηνώσεις για μέρες εκεί, ξοδέψτε χρόνο εκεί αξίζει. Όλο της το σώμα σηκώνει εξερεύνηση, είναι πεντακάθαρη και μοσχομυρωδάτη.

Ανέβηκε στην άκρη του κρεβατιού και μου πήρε μια πίπα για Oscar δεν υπάρχουν λόγια. Στη συνέχεια γύρισε και μου τούρλωσε την κωλάρα της εκεί ξεκίνησα να γλύφω και εγώ με το που άλλαξα και κατέβηκα στο νινάκι της αυτομάτως άρπαξε ένα ματζαφλάρι και με άφησε να το βάλω προσεκτικά βαθιά στην κωλάρα της. Ε ναι δεν έμοιαζε με τσόντα, ήτανε τσόντα πραγματική, η καύλα μου είχε φτάσει στα ουράνια.
Βάλαμε βιαστικά προφυλακτικό γιατί είχα καρακαυλώσει και χώθηκα όπως ήμασταν βαθιά στο μουνί της, στην κωλάρα της, ενναλάξ, τα πάντα όλα.
Ανεβήκαμε στο κρεβάτι και συνεχίστηκε πόλεμος σε δυνατούς ρυθμούς, εναλλαγές στάσεων και δυνατούς ρυθμούς.

Τελικά όμως καταλάβα ότι ξεκινήσαμε ανάποδα από αυτά που γράφουνε πολλοί για πάρτι της και από τις καυλωτικές φωτό και βίντεο που ανεβάζει προδιαθέτεται ο κόσμος για πόλεμο. Η Adrianna είναι μια άψογη επαγγελματίας και μια γυναίκα που θα κάτσει να σε ρωτήσει τι σου αρέσει και αν θέλεις να την ευχαριστήσεις και εσύ θα σου πει τι της αρέσει. Έτσι η δεύτερη γύρα κύλησε διαφορετικά.
Παραγγείλαμε τα ποτάκια μας, χαλαρώσαμε, ανταλλάξαμε όμορφες κουβέντες καθώς είναι ευχάριστη παρουσία και ακομπλεξάριστη. Εκεί της έκλεψα μερικές συμβουλές για το τη της αρέσει αλλά μου έδωσε και άπειρες συμβουλές περί σεξ,η τύπισσα έχει κάνει διατριβή, ρωτήστε την.

Η δεύτερη μερίδα ξεκίνησε με όμορφα γλωσσόφιλα που έδειχνε να απολαμβάνει και η ίδια, όπως καταλαβαίνεται το γυρίσαμε σε πιο GFE ρυθμούς. Μετά πήρε τη σκυτάλη και περιποιήθηκε όλο μου το κορμί καταλήγοντας φυσικά στο εργαλείο με απίστευτη περιποίηση και όλων των γύρω περιοχών με επιμονή.Στη συνέχεια την ξάπλωσα να περιποιηθώ όλο της το κορμί οπού επέμενα στις όμορφες ρώγες της και η ανταπόκριση της ήταν θετική το ζούσε πραγματικά.
Κατευθύνθηκα στο μουνάκι της, όπου εκεί της έκανα μια φουλ περιποίηση την οποία καταλάβαινα ότι το πήγαινα καλά από τα δυνατά βογγητά της και το ξεμάλλιασμα που μου έκανε. Με αρκετή υπομονή άρχισα να γεύομαι τα υγρά της αλλά δε σταματούσα, εκεί μου έκανε ένα απίστευτο δώρο καθώς έπαιξε με το μουνί της και έκανε δυνατό squirt και γενικά πρέπει να τελείωσε πάνω από μια φορά δε ξέρω ακριβώς μπορεί να μου απαντήσει σε p.m. αν με κατάλαβε. Πραγματικά ήθελα να μείνω σε εκείνη τη στιγμή, ακολούθησε φυσικά και σεξξξ.

Το συμπέρασμα είναι ότι οι υπηρεσίες της είναι μοναδικές και δεν πρόκειται να φύγει αν δε σε τελειώσει και σε ευχαριστήσει, είναι τόσο μα τόσο δοτική. Αν αργήσει λίγο δικαιολογείται καθώς περιποιείται τον κάθε πελάτη στο έπακρο, επίσης περιποιείται και τον εαυτό της πλένεται, βάφεται κ.τ.λ για να πάει έτοιμη στο επόμενο της ραντεβού. Μην της παραπονεθείτε αξίζει το περίμενε, είναι σπάνιο πλάσμα.Προσκύνημα
Τέλος μην κάνετε το ίδιο λάθος με μένα στο πρώτο ραντεβού και ορμίσετε σαν και εμένα, πιείτε ένα ποτάκι, αφήστε την να σας γνωρίσει και να καταλάβει τη ακριβώς θέλετε και θα το κάνει.Έρωτας

Υ.Γ: Με συγχωρείτε για την πελώρια κριτική λόγω ενθουσιασμού αλλά Αθήνα συνήθως κατεβαίνω μια στο τόσο για δουλειά, αξίζει όμως μια πτήση και πίσω μόνο για να την επισκεφθώ, ίσως το κάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, hornyasfuck, TurboLover και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2019
Πως μπορείς να επικοινωνήσεις με την κοπέλα φίλε? Αν θέλεις στείλε μου pm. Σ' ευχαριστώ!
05 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε συνάδελφοι διαβάστε και λίγο όλοι ρωτάνε παντού για πολλές κοπέλες τηλ. Παντού το γράφει η συγκεκριμένη στο προφίλ και σε όλα τις τα post.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2