Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49413
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου πρωτα ευχαριστησω τους ανθρωπους που τρεχουν και διαχειριζονται τον διαγωνισμο, την τυχη , και το γραφειο για της ευκαιριες που δινει καθε μηνα σε εμας τους πελατες του , να κερδισουμε free ωρα με καποια κοπελα του, αποφασισα να εξαργυρωσω το δωρο μου πριν λιγες μερες μα την Ηρα.
Ηταν η πρωτη επιλογη που ειχα αναμεσα σε μερικες κοπελες που θελω ακομα απο το γραφειο και δεν ειχα καταφερει μεχρι τωρα , και αφου ηταν διαθεσημη την μερα και ωρα που ηθελα, δεν το σκεφτηκα 2η φορα.
Ερχεται λοιπον η ωρα για το ραντεβου και περιμενα την Ηρα ετοιμος στο δωματιο, απορροφημενος απο ενα ντοκιμαντερ που ειχε η t.v για το πως γινονται τα παιδια Μεγάλο χαμόγελο ακουω χτυπημα στην πορτα, ανοιγω και βλεπω μια σεξι γυναικα με ενα μαυρο δερματινο παντελονι και μπλε πουκαμισο να μου λεει "γεια σου , το ονομα σου; " και πριν προλαβω να πω κατι χωνει το χερι στο εσωρουχο , τον βγαζει εξω και αρχιζει να γλυφει τα παντα, ουτε ρουχα δεν εβγαλε. Μετα απο καν 5λεπτο και αφου με ειχε κανει τουρμπο , μου λεει "παω για μπανιο" , ερχεται σε λιγακι και αρχιζει ενα κρεβατι.... με σουπερ στησιματα, με λυσσα, με (ομορφα) καυλομενα (αρρωστα) λογια που σου τρυπανε το μυαλο, και με την εμπειρια που εχει σαν γυναικα σε απογειωνει. Σε οσους αρεσουν οι Μιλφ , η Ηρα ειναι μια κατι παραπανω απο τιμια επιλογη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.794
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, rodriguez65, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2019
Μια ερώτηση αν έχεις την καλόσύνη:
Έχει τατουάζ?
Αν ναι που?

Ευχαριστώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1