Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προγραμματίζοντας την πορνοεκδρομή μου στην Αθήνα έκλεισα 2 μέρες πριν φτάσω τη Ρόζα κι έφαγα άκυρο απο το γραφείο την τελευταία στιγμή Κεφάλι σε τοίχο!.
Το είδα μπαίνοντας στο αεροπλάνο κι έπρεπε αστραπιαία να αποφασίσω γτ το ραντεβού θα ήταν αυστηρά μετά από 8 ώρες... μέσω viber η συνενόηση με
το γραφείο για να μου πεί τις διαθέσιμες κοπέλες τη συγκεκριμένη ώρα και ποιές κάνουν πρωκτικό. Από τις τρεις διάλεξα την Αγάπη και ζήτησα να φέρει
μαζί της πέδιλα. Οταν χτύπησε η πόρτα του ξενοδοχείου εμφανίστηκε ένα μελαχρινό πιπίνι μετρίου ύψους καμπυλάτο με ωραίο πρόσωπο και εκφραστικά μάτια.
Τα πέδιλα φυσικά δεν τα είχε μαζι της γτ ποιός ψάχνει στο πατάρι χειμωνιάτικα... Κεφάλι σε τοίχο!. Μου είπε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης κι ότι εκανε μπανάκι στο σπίτι.
Άρχισε να ξεντύνεται και να μου δείχνει τα κάλλη της. Πολύ ωραίο στήθος με ένα πεταχτό κωλαράκι και παραπανίσια κιλά εκεί που πρέπει.
Η πίπα της βαθιά μεν μέτρια δε... Στήθηκε στα 4 Προσκύνημα και έκανε twerk.... Το μουνάκι της στενό και μυρωδάτο... το κωλαράκι στενο σαν απόρθητο...
Έκανα δυο προσπάθειες με βαζελίνη που είχε μαζί της να μπώ στο κωλαράκι αλλα τπτ...
Τελείωσα μετά απο αρκετή ωρίτσα στο κορμί της ( αφού δεν δέχεται τελείωμα στο στόμα και ειναι σεβαστο)
Σαν συμπέρασμα δεν μπορώ να πω ότι πέρασα άσχημα.
Έβαλα ίσως στο αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα γτ εκτός απο κάποια στανταράκια θα ήθελα να δοκιμάσω κι άλλες κοπέλες του γραφείου που ειναι εξαιρετικο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
6.539
Πόντοι:
21.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, litafade, panagos7 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2019
Τι μου θυμησες...
Σε λιγες μερες κατεβαινω και εγω Αθηνα...!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1