Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 64407
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...αλλά δυστυχώς δεν τον δίνει. Ξεκινάμε από φωτός, οι οποίες είναι ειλικρινείς. Θα δείτε ακριβώς αυτό που σας δείχνουν. Ίσως το πρόσωπο να είναι κάπως πιο σπασμένο, αλλά μάλλον μικρή διαφορά. Άλλωστε, εάν παρατηρήσετε καλά τις φωτός, θα διακρίνετε και τις περίεργες βλεφαρίδες που φοράει.
Πρόσωπο - 6 - γιατί είναι ένα απλό και καθαρό πρόσωπο, σίγουρα όχι 20χρονης όμως. Αστείες οι βλεφαρίδες κατά την γνώμη μου και δεν νομίζω ότι τις χρειάζεται, αλλά εκείνη ξέρει καλύτερα και ποτέ γυναίκα δεν θα δεχτεί ότι εμείς ξέρουμε καλύτερα. Άλλωστε όπως λένε οι ίδιες, δεν τα κάνουν αυτά για τους άντρες, αλλά για να μπουν στο μάτι άλλων γυνεικών. Επίσης, στα χείλη φαίνονται σημάδια από προηγούμενο φούσκωμα. Θεματάκι μάινορ με δοντάκια, δεν ενοχλεί, αλλά το αναφέρω γιατί φαίνεται με το πρώτο χαμόγελο.
Σώμα - 8 - ακριβώς όπως στις φωτό και ναι ισχύουν όλα για τον καταπληκτικό κώλο. Κατά τα λοιπά, ότι βλέπετε, δηλαδή θηλυκό κορμί, μικρό βυζί φυσικό το οποίο σιγά σιγά ακούει την βαρύτητα, μακριά πόδια μάλλον δυνατά. Δεν υπάρει όμως ο κώλος. Και δεν υπάρχει στην στάση ψεκασμένος. Δύσκολα κρατιέσαι.
Συμπεριφορά -8- και δεν είναι 10 γιατί διέκρινα κάποιους αυτοματισμούς. Κάτι περίεργα κλεισίματα ματιών, κάτι περάσματα ματιών από πάνω έως κάτω και καλά σε κόβω και σε ανάβω τώρα, άσε μας κουκλίτσα μου. Πάντως εύθυμη και καλή παρεούλα για να βγει η μία ώρα, το οποίο δεν το χρειάζεται γιατί ορμάει και δεν χάνει χρόνο.
ΕΠικοινωνία - 10 - Μια χαρά αγγλικά...τα έχουμε πει αυτά, αφού δεν χρειάζεται translator, τότε η επικοινωνία είναι άριστη.
Σεξ - 8 - και δεν είναι 10 γαιτί δεν δίνει κώλο. Και δεν είναι δυνατόν να μην δίνεις αυτό τον κώλο. Νομίζω ο Πέτρος, αυτός με το μούσι και την λευκή κελεμπία δεν θα την συγχωρέσει για αυτή την αμαρτία και θα την στείλει στο κάτω διάζωμα, εκεί με τα καζάνια και τις φωτιές, όπου υποχρεωτικά θα δίνει μόνο κώλο.
Απόδοση - 6 - για όλα τα παραπάνω
Επανάληψη - ίσως - και θα γίνει σίγουρα αν βγει είδηση ότι δίνει κώλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.146
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leviathan, hornyasfuck, TOMCRUISE και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού