Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οι φωτό ειλικρινείς, με εξαίρεση το πρόσωπο στο οποίο θα αναφερθώ παρακάτω, κατά τα λοιπά όμως θα δείτε ακριβώς αυτό που φαίνεται στις φωτό, ακόμη και τα ίδια εσώρουχα, τα οποία από ότι καταλαβαίνω και από άλλες κριτικές, δεν πρέπει να τα έχει βγάλει από την ημέρα που ήρθε. Ας ελπίσουμε ότι 2-3 σετ από αυτά τα εσώρουχα και να τα πλένει που και που, αλλιώς σε περίπτωση που το σετ είναι μόνο ένα, τότε πρέπει να έχει πολύ υλικό dna επάνω του.
Πρόσωπο - 5 - και αυτό κυρίως επειδή τα χείλη δεν υπάρχουν. Το φούσκωμα που έχουν υποστεί δεν έχει αντίπαλο και προσωπικά με δυσκολία κρατήθηκα να μην γελάσω. Το φάρμακο για να μην τα βλέπεις, είναι το μπούκωμα asap, οπότε έτσι λύθηκε και η κωμωδία.
Σώμα -7 - και αυτό κυρίως επειδή είναι χαλαρή, πολύ χαλαρή. Είναι μεν λεπτή, αρκετά πιο λεπτή από τις φωτός, έχει μεσούλα κλπ, με την καμία δεν είναι 1.70, δεν έχει κάτι το άσχημο επάνω της, αλλά δεν σε στέλνει με το κορμί της.
Συμπεριφορά - 8- και αυτό γιατί ενώ δεν υπάρχει κάποιο φάουλ, δλδ είναι ευγενική, λέει και κανένα αστειάκι κλπ, παραμένει όμως μάλλον απόμακρη, δεν έχει τσαχπινιά ή τσαμπουκά, δεν έχει κάτι να θυμάσαι από την συμπεριφορά της.
Επικοινωνία - 10 - όπως λέω συχνά, εάν μιλάει βασικά αγγλικά για να βγει μία ώρα σεξ, τότε είναι δεκάρι. Δεν έχω σκοπό με τις κοπέλες να αναλύσω το μεσοανατολικό.
Σεξ - 8 - όπως και στην συμπεριφορά, δεν υπάρχει κάποι φάουλ, μια χαρά το πάει το γράμμα, απλά δεν θα την θυμάμαι μετά από μερικές μέρες. Μπορεί και να την έχω ξεχάσει ήδη. Στο τσιμπούκι περνάει πολύ ώρα (βοηθάει και το μπλιμπλίκι στην γλώσσα αλλά και τα παπιόχειλα) και είναι και αρκετά ευλίγιστη.
Σχέση/απόδοσης -5 - για όλους τους λόγους παραπάνω.
Επανάληψη - οχι - για όλους τους λόγους παραπάνω.
Πάντως, για να επιστρέψω στον τίτλο, εάν ξεφούσκωνε τα χείλη (και δεν της αφήσουν σημάδια...χλωμό) και εάν δεν έπαιζε το μολύβι φρύδι, παράλληλα έριχνε και καμία πενιά σε κανένα γυμναστήριο, τότε εμφανισιακά θα πήγαινε πολύ ψηλά. Εάν χαλάρωνε και λιγάκι και έβαζε περισσότερη φωτιά στον αγώνα, τότε θα σκαρφάλωνε στις προτιμήσεις μας. Για την ώρα όμως, δεν είναι για πολλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.211
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, chris1955, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2019
Ακριβώς έτσι θα το γραφα κι εγώ. Θα μπορούσε να είναι μουνάρα και να έχει το τέλειο σέρβις. Δυστυχώς για κάποιο λόγο δεν ισχύει τίποτα απ' τα δύο. Είναι το πρόσωπο? Είναι τα χείλια? Είναι η συμπεριφορά? Μάλλον όλα μαζί, την κάνουν να μην θέλω να την ξανασυναντήσω...
19 Φεβρουαρίου, 2019
Είχε το απόλυτο σε διθυραμβικές κριτικές 16/16 και το έσπασες Τζακ!!!
19 Φεβρουαρίου, 2019
Βάζεις κάποια πράγματα στην ακριβή τους θέση! Δεν εννοώ ότι οι άλλοι έχουν πει ψέματα απλά είναι θέμα εμπειριών, όποιος έχει πολλές είναι πιο απαιτητικός και ενθουσιάζεται πιο δύσκολα...
19 Φεβρουαρίου, 2019
Εχω συναντησει τη Νινα πάνω απο 2 φορες και διαφωνω πληρως με την κριτικη που της γινεται... Η κοπελα ειναι η απολυτη επαγγελματιας...Πολυ καθαρή (κανει παντα μπανιο και πριν και μετα το σεξ), μιλάει οσο χρειάζεται και τα χειλη της δεν εχουν κατι το υπερβολικο...Εχω δει πολυ μεγαλυτερες υπερβολες στο θεμα χειλη απο αλλες κοπελές. Εχει πολυ μοντερνο στυλ ντυσιματος και τα ρουχα της μυριζουν φρεσκαδα.... Η κριτικη του Jack νομιζω αδικει το κοριτσι που ειναι απο τα καλυτερα CG που υπαρχουν.
19 Φεβρουαρίου, 2019
Μην τρελενεστε..η κοπελα απο αρχες δεκεμβρη που εγραψα την 1η κριτικη και μετα τις 3,4 κριτικες παει στα κοκκινα 2,5 μηνες,φαινεται και απο την ποσοτητα των κριτικων αν αναλογιστειτε ποσοι δεν γραφουν..λογικο ειναι να παρουσιασει και καποια κοπωση η να εχει και καποιες κακιες μερες.ουτε θεμα απαιτησεων ειναι ουτε ειναι λαθος ο jack.απλα λιγακι οταν καποιοι περνατε πολυ καλα πρεπει να μην το συνδεετε με την εμφανιση..σιγουρα δεν ειναι μουναρα αλλα φυσικα οχι ασχημη
19 Φεβρουαρίου, 2019
Επειδή και εγώ έχω συναντήσει την κοπέλα παραπάνω από μια φορά θεωρώ πως η κριτική σου αδικεί την Νίνα. Εξηγώ: ούτε τα χείλη της δεν έχουν υπερβολές ούτε το πρόσωπο της δεν είναι άσχημο και ούτε το σώμα της δεν είναι σε καμιά περίπτωση πλαδαρό. Όσο άφορα τα εσώρουχα σε μένα πάντα ήρθε και με άλλα, πάντα πεντακάθαρα και μάλιστα είναι από της πολύ περιποιημένες της πιάτσας, εννοώ πως προσέχει το ντύσιμο της και σε γούστο και σε ποιότητα. Αυτό ισχύει και για τα εσώρουχα!!!! Τώρα αν είναι να λέμε για σχέση απόδοσης - τιμής, εγώ δεν ξέρω φίλοι μου, κάτι με αυτή την εμφάνιση, με όλες της υπηρεσίες και μάλιστα άψογες, σε καλύτερη τιμή!!!!
Θεωρώ πως μια κοπέλα που πραγματικά αξίζει είναι κρίμα να αδικείται έτσι!!!
Όποιος την έχει δοκιμάσει καταλαβαίνει τι εννοώ.....
20 Φεβρουαρίου, 2019
Επειδή και εγώ έχω συναντήσει την κοπέλα παραπάνω από μια φορά θεωρώ πως η κριτική σου αδικεί την Νίνα. Εξηγώ: ούτε τα χείλη της δεν έχουν υπερβολές ούτε το πρόσωπο της δεν είναι άσχημο και ούτε το σώμα της δεν είναι σε καμιά περίπτωση πλαδαρό. Όσο άφορα τα εσώρουχα σε μένα πάντα ήρθε και με άλλα, πάντα πεντακάθαρα και μάλιστα είναι από της πολύ περιποιημένες της πιάτσας, εννοώ πως προσέχει το ντύσιμο της και σε γούστο και σε ποιότητα. Αυτό ισχύει και για τα εσώρουχα!!!! Τώρα αν είναι να λέμε για σχέση απόδοσης - τιμής, εγώ δεν ξέρω φίλοι μου, κάτι με αυτή την εμφάνιση, με όλες της υπηρεσίες και μάλιστα άψογες, σε καλύτερη τιμή!!!!
Θεωρώ πως μια κοπέλα που πραγματικά αξίζει είναι κρίμα να αδικείται έτσι!!!
Όποιος την έχει δοκιμάσει καταλαβαίνει τι εννοώ.....
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7