Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214018
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο.Επιλογη της Νικολ για συνεδρεια.Η Νικολ ειναι μια κοπελα με καλο κορμι (υπαρχουν φωτο στο σαιτ του μαγαζιου),μαυρομαλα εμφανισιμη.Κερασμα ποτου,μπανιο και καταφθανει το κοριτσι.Αφαιρεσε ενα μαυρο μινι φορεμα που φορουσε και εμεινε με ενα σετ ωραια σκουρα εσωρουχα Γλώσσα.Ξαπλωσα μπρουμυτα και ξεκινησε το μασαζ.Αφου εβαλε λαδι, με μαλαξεις στη πλατη και στα ποδια προσπαθησε να με χαλαρωσει.Μετα απο κανα εικοσαλεπτο αρχισε τα πιο αισθησιακα χαδια, γυρισα ανασκελα αφαιρεσε τα εσωρουχα και μπηκαμε στο κυριως πιατο.Γλωσσοφιλα δεν δινει, εγω την χαιδευα και φιλαγα στο μικρο αλλα ωραιο της στηθος και εκεινη ανταπεδιδε στο δικο μου.Εν συνεχεια κατεβηκε στο εργαλειο.Εγω της χαιδευα το κωλι της και αυτη αφου περιποιηθηκε δεοντως τα @@@@@ προχωρησε σε μια πιπα με διαρκεια και ποικιλια.Περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα του sex με αυτη ανασκελα στο μασαζοκρεβατο και μενα ορθιο στην ακρη.Κατοπιν το γυρισαμε στο πισωκολητο Κατσικογάμης αφου ελαβε ωραια θεση και κουναγε το κωλι της ετσι ωστε η διεισδυση να γινεται ευκολη και ευχαριστη.Της ζητησα να τελειωσω με πιπα και μουπε να ξαπλωσω ανασκελα.Αφαιρεσε το προφυλακτικο και επιδοθηκε παλι σε πιπα μεχρι που επηλθε το τελος.Σηκωθηκα πηγα για μπανιο,εκεινη εφυγε και ξαναγυρισε για να με συνοδευσει στην εξοδο.Η Νικολ γενικα προσπαθησε να περασω καλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
17.562
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sweety72, ZeroTolerance και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού