Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και έχω φαει την φολα και γυρναω σπιτι,μπαινω να χαζεψω στο νετ και βλεπω οτι κέρδισα στο διαγωνισμο -50 ευρω. Ευχαριστώ για αλλη μια φορα το γραφειο για το δωρο της κληρωσης. Σκεφτομαι , "οκ εγινε οτι έγινε παμε παρακάτω σκεψου καλα αγορι μου το επομενο βημα" λεω να παρω κοπελα που εχω βρεθει ξανα μαζι της για να ρεφάρω στα σιγουρα. Ομως Ο Τολμών Νικά και έτσι αποφάσισα να βρεθω με την Σοφια που την είχα βάλει στο μάτι ετσι κι αλλιως.Παιρνω τηλέφωνο μου λενε "10 ειναι ελευθερη" συμφωνω και κλεινω.
Μεχρι εκεινη την ώρα λεω εχω κάνει πατατα γιατι θα ειναι κουρασμενη και το ραντεβου θα παει άκλαυτο.
Έρχεται ανοίγω την πόρτα και μπαίνει μέσα μια γυναικάρα! Η Σοφία δεν ειναι ψηλή δεν ειναι πιτσιρίκα, ομως εγω άν την έβλεπα σε καφε θα της την έπεφτα καταδρομικά! Εμφανισιακα εμενα δεν μου κάνει απλως κλικ,μου γυρνάει όλο το γρανάζι. Της πεταω την ατακα που μου βγηκε αυθόρμητα "τι μπουμπουκι εισαι εσυ?" και αρχιζει να γελαει.
Τα ειπαμε χαλαρα και φάνηκε απτην αρχη οτι έχουμε χημεία πριν γινει το οτιδηποτε. Ειναι πολυ έξυπνη και πραγματικα σε "σαρώνει" σαν scaner απο πανω μεχρι κατω και σου κόβει κουστουμι.
Με πλακώνει σε κάτι γλωσσόφιλα και εκει που είμαι ετοιμος να κανω το ντου μου λεει "κάτσε να πεταχτω να κάνω ενα μπανακι και ερχομαι" (Σημείωση για να μην τα ξαναλεμε η κοπελα ήταν πεντακάθαρη και μοσχοβολουσε ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ξανα έκανε μπανιο)
Εμφανιζεται τυλιγμενη στην πετσετα και μου αρχιζει τα παιχνίδια, καλα νταξη...δεν ειμαι εγω να με μπριζωνεις την βουταω την ξαπλωνω και την αρχιζω οχι απλα γλυψιμο,ρουφηγμα κανονικο. Οπου εκει που ελεγα οτι θα ειναι κουρασμενη μπλα μπλα..λαμπαδιασε και αρχιζει να με κοντραρει στα ισια. Και ελα δω και κατσε απο εκει και παμε αυτο παμε το άλλο. Δεν πολυμπαινω σε λεπτομέριες ,απλως θα πω οτι λογω αθλητισμου το έχω με το cardio αλλα είτε το γεγονός οτι ηταν επιθετικη ειτε οτι ειχε και εκείνη αντοχές, ένιωσα οτι ίσως χάσω την μάχη. Μέτα απο ένα αλλεπάλληλο μπαράζ επιθέσεων και καρφωμάτων τελείωσα.
Πηγαινει χαλαρά να φρεσκαριστεί και ερχεται στο κρεββάτι. Ξεκινήσαμε κουβεντα χαλαρη και της πέταξα δυο φιλάκια ενα στο στηθος και ενα στον ώμο.
Casus belli αυτο για την κυρία.Γιατι με βούτηξε χωρις προειδοποίηση. Πάμε παλι φιλια ιστοριες και να με καβαλάει γελώντας για πάμε μου λεει. Ντάξη, δεν μπορούσα να αφήσω την πρόκληση αναπάντητη. Παιζω ξανα δυνατά αλλάζοντας 2-3 στασεις ακομα μεχρι το τελος.
Η κοπέλα εχει ματάρες πανέξυπνες και ίσως ολο αυτο το στυλ που έχει με εντυπωσίασαν και με φούντωσαν τοσο πολύ.
Κλείνοντας να πω οτι τα πράγματα ειναι υποκειμενικά.Ετυχε και κόλλησαν οι χαρακτήρες μας και πέρασα οχι μονο ομορφα, αλλα σούπερ.Αν ομως κάνω ένα βημα πισω για να σας πω δυο πραγματα που ισως σας βοηθήσουν, θα πω οτι ειναι μια ομορφη γυναίκα που κατέχει το ερωτικο κομμάτι και μπορει να στο αποδώσει αν το επιτρέψεις και συ με την συμπεριφορά σου.Είναι μια γυναίκα που θα σου μείνει και μετα στην σκεψη και θα χαρεις που θα την γνωρίσεις. (Μαλακία που δεν ειχα κλεισει διωρο.)
Σίγουρα θα κανονίσω να την δω ξανα παντως. Πιο οργανωμένα αυτη την φορα,θα εχω αγοράσει τα ισοτονικά μου και θα κατέβω για αγώνα.
Να στε καλα και ευχαριστώ και παλι για την κλήρωση και το δώρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.190
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, chris1955, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού