Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 37 10
Ξενοδοχεία 29093
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακη απογευμα και μετα απο συναντηση με εκτος site κοπελλα αποφασισα να επισκευθω το εν λογω ξενοδοχειο περισσοτερο για αλλαγη απο το ξενοδοχειο που επισκεπτομαι συχνα και επειδη ειχα και τον διαθεσιμο χρονο και εγω και η κοπελλα,η προσβαση πανευκολη λογω και της ωρας χωρις καθολου κινηση στους δρομους και παρκιν πανευκολα απο εξω ,για διακριτικοτητα δεν θα ελεγα οτι ειναι και η καλυτερη επειδη διπλα ειναι ο σταθμος του μετρο .Φθανοντας στην ρεσεψιον η χαμογελαστη κοπελλα μας εδειξε τα διαθεσιμα δωματια και επιλεξαμε το δωματιο που ειναι στο ισογειο με το κρεββατι που γυριζει κυκλικα και γυρω γυρω διαφορους καθρεπτες σε διαφορα σημεια ουτως ωστε να εχεις πανοραμικη αποψη για τα τεκνενομενα στον αγωνιστικο χωρο ,κοστος δωματιου 30 ευρω και μαζι 2 νερακια και ο χρονος που καθησαμε ηταν κοντα στις 3 ωρες .Νομιζω ειναι απο τα καλυτερα ξενοδοχεια του ειδους που εχω επισκευθει και σιγουρα καποια καποια στιγμη θα ηθελα να δοκιμασω και καποιο απο τα αλλα δωματια αν εχω τον χρονο και ξαναεπισκευθω το συγκεκριμενο ξενοδοχειο
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
267
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, cosgeor και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού