Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδώ και μια βδομάδα περίπου έκανα ένα τυχαίο πέρασμα από το συγκεκριμένο μαγαζί και είχα την τύχη όπως αποδείχθηκε τελικά.Οταν η τσατσα μου λέει έχω την Έλενα αρχικά ήμουν συγκρατημένος καθώς ξέρω ότι στο μαγαζί αυτό δουλεύουν συνήθως γκιλφονια έτσι μου παρουσιάζει μια ψηλή Γυναίκα περίπου 45αρα ξανθιά με ωραία χαρακτηριστικά κλασικής Σοβιετικής Ρωσσιδας με μακριά πόδια και καλοστημένη κορμοστασιά όλα λέω και μένω λίγα δευτερόλεπτα να την κοιτάζω αναποφάσιστος καθώς ήμουν σε δίλημμα σαφώς και μου γέμισε το μάτι καθώς είχα καιρό να δω κάτι τόσο αξιόλογο και όπως ειμασταν στο σαλόνι την κοιτάω και με κοίταζε και αυτή αφού μείναμε λίγο σε αμηχανία κάνω την κίνηση και λέω στην τσατσά πως θα περάσω στιγμιαία ένα που δυνατό ένστικτο μέσα μου είπε μπες μην το σκέφτεσαι σκάω το20€ο πάω δωμάτιο και μετά έρχεται η Έλενα βγάζει αυτό που φορούσε και τι σώμα της ήταν σε πολύ καλή κατάσταση και η επιδερμίδα της αρχίζουμε χάδια φιλιά περιπτύξεις χαλαρά και με ωραία ανταπόκριση από την πλευρά της στην συνέχεια άρχισα να γλείφω αργά τα βυζιά της και τον λαιμό της όπως λοιπόν ειμασταν σε απόσταση αναπνοής έπεσαν και γλωσσοφιλα κάτι που δεν περίμενα αλλά ανταποκρίθηκε στη συνέχεια αφού τα προκαταρκτικά ήταν μια χαρά πάει να πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά της ζητάω να βάλει και μου πήρε ένα πολύ καλό σε αίσθηση είχα φτιαχτεί πολύ καλά ξεκινάμε σεξ πρώτη στάση αυτή από πάνω άλλη μια ευχάριστη έκπληξη το μουνι τής στενό σχετικά μπράβο λέω αυτά είναι δεύτερη στάση ιεραποστολικη όπου και ολοκλήρωσα επίσης πρέπει να αναφέρω πως έχει πολύ ωραία θαυμάσια καλοσχηματισμένα πόδια πεντακάθαρα.Γενικα κλείνοντας να πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένος και ότι η κοπέλα είναι πολύ καλή ευγενική ήρεμη χωρίς υπερβολές ξέρει να φερθεί σωστά ήταν μια εμπειρία με μια Αρχοντογυναικα δοτική γοητευτική που σαφώς είναι σκάλες ανώτερη από όλες τις άλλες εκεί γύρω το ρίσκο αυτή την φορά βγήκε μια χαρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 quaresma17.6, ZeroTolerance, xlm και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2019
οντως ειναι πολυ καλη η Ελενα για αυτους που γουσταρουν ωριμες γυναικες.ηλικια οχι 45 αλλα 55 σιγουρα!!
18 Φεβρουαρίου, 2019
Παλιότερα εμφανιζόταν στην Μεταξούπολη
στο κόκκινο εισιτήριο. Σπασίκλας
18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος ο παικτης....στο δεκαρικο ηταν value for money!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3