Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57545
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τα πετίτ γκομενάκια τα κυνηγάω πάντα, έχουν πολλά καλά, τα χειρίζεσαι όπως θέλεις, τα γαμάς όπως θέλεις. Ε αυτό ήταν το κίνητρο για να πάρω την Ξένια, αν και φάτσα δεν υπήρχε στο προφίλ της. Τσπ, κανόνισα και ήρθε στο χώρο μου. Ντυμένο με στενό τζινάκι και ψηλοτάκουνα έδειχνε ωραίο ξεκωλάκι. Συστηθήκαμε, Ελληνίδα και μάλλον μέτρια στο πρόσωπο. Ηλικιακά την έκοψα για 25-26, όχι μικρότερη. Τη ξέντησα σιγά σιγά και πράγματι έχει πολύ πετίτ σωματάκι ότι πρέπει για δυνατό κάρφωμα. Όμως το σώμα της δεν είναι σφιχτό, έχει πλαδαρότητα πράγμα που μαρτυράει και την ηλικία της. Γλωσσόφιλα φουλ,δαχτυλάκι μπρος πίσω, το γκομενάκι ξέρει πολύ καλά το παιχνίδι και παίρνει στροφές αμέσως. Μου πήρε πίπα πολύ βαθιά μέχρι το λαρύγγι ενώ έβγαζε βογγητά όταν την έγλυψα κάτω και τη πίσω τρυπούλα της. Την έβαλα από πάνω και άρχισε να τρίβει το μουνάκι της στο όρθιο καυλί μου και είχε υγρανθεί αρκετά. Φόρεσε σκουφάκι και το πήρε όλον μέσα με αυτήν από πάνω. Στενή δεν θα την έλεγα αλλά είναι πολύ καυλιάρα, κουνιέται ωραία, γρήγορα και αργά. Κατάλαβα ότι ήθελε τη πούτσα συνέχεια μέσα της, δεν ήθελε να τελειώσω. Είχα αγριέψει από τις καύλες και την έβαλα στα 4 για πισοκολλητό όπου τα έδωσε όλα. Και στην ιεραποστολική στάση της λύγισα τα πόδια πίσω και τη κάρφωσα δυνατά και όχι μόνο, της τον έχωσα και από πίσω και άρχισε να χτυπιέται. Ήταν ωραία και αρκετά ανοιχτή η πίσω τρύπα. Μετά από καμιά 45ριά λεπτά έχυσα με πίπα στο στοματάκι της και πήγε και τα έφτυσε. Πέρασα αρκετά καλά και τελικά τη πίσω πόρτα δεν μου τη χρέωσε, μπορεί να γούσταρε, ποιος ξέρει?????? Χαχαχαχαχα. Τη προτείνω για του πιπινοφάγους. Καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.280
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador, Paliotsarkadoros και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2019
Εγώ τηνε ξέσκισα μπρος-πίσω 3φορές σε 1,5 ώρα και μου ζήτηξε 125 ευρά....Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜατάκιΣπασίκλαςΝαι!
Ασε μας ρε τύπε Μαλακία (... τη πίσω πόρτα δεν μου τη χρέωσε, μπορεί να....) σερωτεύτηκε Έρωτας Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1