Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από πάρα πολύ καιρό , είπα να κάνω μια νέα δοκιμή και επέλεξα την Μαρία για την οποία έχουν γραφτεί καλές κριτικές. Η συννενοήση εξαιρετικά εύκολη.
Ανοίγωντας λοιπόν την πόρτα αντίκρισα μια ωραία και ευδιάθετη γυναίκα , μετά το κλασικό ντουζάκι ξεκίνησε με ενα εξαιρετικό στοματικό το οποίο ήταν όντως απολαυστικό και εκεί μας βρήκε και το τέλος του πρώτου γύρο και στην συνέχεια ακολούθησε άλλος ένας. Χρόνο δεν κλέβει και λόγω ελληνικών περνά οκ ο χρόνος στο ενδιάμεσο , για καθαριότητα δεν το συζητώ άψογη.
Δεν μου άρεσε που ζήτησε τα χρήματα στο ξεκίνημα , αλλά ίσως δικαιολογείται λόγω πρώτης συνάντησης

Συνοπτικά θα γράψω τις διαφορές σε σχέση με τις κριτικές.
1. Γλωσσόφιλα καθόλου και φιλιά ελάχιστα
2. Συμμετοχή οκ , δεν διέκρινα κάτι το εξαιρετικό
3. Πρωτοβουλίες ελάχιστες

Θα την συναντούσα άλλη μια φορά για να δω αν τα παραπάνω οφείλονταν σε θέμα κούρασης (γιατί από ότι κατάλαβα κάνει πολλά ραντεβού )ή λόγω πρώτης συνάντησης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
495
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, TZOYLI και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε τα φιλια που αναφερεις ότι δεν έδωσε το Μαράκι είναι καθαρά θέμα χημείας και καθαριότητας
Την επόμενη φορά πλύνε τα δόντια σου η μασα καμια τσίχλα.
Επίσης η συμμετοχή πάλι είναι θέμα χημείας .
19 Φεβρουαρίου, 2019
Ωπα ρε φιλε οδοντιατρος εισαι; Μονοωρο ραντεβου, πρωτη φορα πελατης ηταν γιατι να τα κανω ολα σου λεει η κοπελα. Καλα δεν ξερεις πως λειτουργουν, μην αρχιζετε ολοι να υποστηριζεται αμα καποιος κανει μια παρατηρηση.
Αυτο ακριβως που γραφει ειναι η κοπελα δεν τα κανει σε ολους τα κεφια πως να το κανουμε.
20 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γράφοντας την κριτική μου ήμουν βέβαιως ότι θα βρεθεί κάποιος ξερολίδης να κάνει σχόλιο για την υγειηνή μου και φυσικά δεν έπεσα έξω . Λοιπόν στα ραντεβού που κάνω πάω πάντα εξαιρετικά προσεγμένος από θέμα υγειηνής οποτε καταλήγουμε σύμφωνα με τα γραφόμενα στην χημεία . Προσωπικά αν είναι όντως έτσι τότε "χημεία" = μη σωστές υπηρεσίες , αν μιλάμε για πρώτο ραντεβού το κάνει ακόμα χειρότερα.
Επίσης η συμμετοχή έχει να κάνει και με την χημεία αλλά στο επίπεδο του να δώσει κάτι παραπάνω και όχι λιγότερο.
όπως έγραψα ίσως να οφειλόταν και στην κούραση γιατί από ότι κατάλαβα με 7-8 ραντεβού μέσα στην ημέρα είναι αναμενόμενο
20 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ ρε μεγάλε πού ξέρεις αν είχε πρόβλημα με την αναπνοή του ο τύπος; Τον έχεις φιλήσει ή σου το είπε το Μαράκι μετα; Τη μαλακία και την προσβολή την έχουν έτοιμη μερικοί εδω μέσα....Μαλακία
20 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παντελως ακυρο το σχολιο σου alafroiskiotos
20 Φεβρουαρίου, 2019
Ορθά μίλησες φίλε lone_r1der, τα χαζά σχόλια απλά τα αγνοείς...
20 Φεβρουαρίου, 2019
Alafroiskiotos εισαι φαουλ....Κεφάλι σε τοίχο!
Εσυ που ξερεις αν ο αλλος δεν ειχε πλυνει τσ δοντια του....Ρε μας δουλευετε????
xlm
xlm
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εν μέρη έχετε δίκιο
Δεν το εξέφρασα σωστά
Ο λόγος που το ανέφερα ( κακώς επι προσωπικού)είναι επειδή μου το έχει αναφέρει πολλάκις το Μαράκι για βρομιάρηδες που τους στέλνει επι τούτου για μπάνιο και για φιλιά ούτε καν να το σκεφτεί δεν δίνει.
Λάθος διατύπωση .
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8