Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133713
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με λίγο δυσκολία έκλεισα κι΄εγώ τη πολυξάκουστη Λίλα. Επηρεασμένος από τις πολλές καλές κριτικές, έκανα το βήμα μπροστά για κλείσιμο μαζί της. Η συνάντηση έγινε προ λίγων ημερών σε γνωστό γαμισοξενοδοχείο της Αθήνας. Βραδινή η συνάντηση και το κορίτσι ήρθε στην ώρα του, μακιγιαρισμένο καλοχτενισμένο, καυλοντυμένο και χαμογελαστό, τέτοια θέλω που με φτιάχνουν. Είχα κουμπώσει βέβαια και έναν φτηνιάρη κινέζο (κινέζικο βιάγκρα, άγνωστης σύνθεσης ) και ήμουνα τούρμπο από ώρα, είχα σκοπό να τη λιώσω στο σπρώξιμο. Δεν χρειάστηκε να πιάσουμε και πολύ συζήτηση γιατί η γκόμενα παίρνει αμέσως στροφές και καταλαβαίνει αμέσως τις διαθέσεις. Έτσι πλακωθήκαμε στα μπαλαμούτια και τα γλωσσόφιλα. Με έφτιαξε πολύ γρήγορα, όπου και τη ξέντυσα και έμεινε με ένα μικροσκοπικό στριγκάκι. Από πρωτοβουλίες παίρνει αμέσως όπου μου πήρε μία πίπα με πολύ σάλιο και εξαφάνιση ενώ τα @@ τα ρούφηξε με τη μία. Τη δαχτύλιασα αρκετά, μπρος πίσω, το κωλαράκι της είναι αρκετά δουλεμένο, το παίρνει κάργα από πίσω. Δεν άντεξα και άρχισα κι΄ εγώ το σπατουλάρισμα στα σαρκώδη μουνόχειλα της. Γέμισε υγρά από καύλα ενώ έβγαζε και κάποια βογγητά που μου φάνηκαν αληθινά. Είχε έρθει η ώρα να ενώσουμε και να παίξουμε με τα όργανα μας. Σκουφάκι και πρώτη στάση στα 4. Καλά δίνει ρέστα η τύπα, σπάει μέση με τη κοιλιά να πιάνει κρεβάτι ενώ το κωλαράκι ανυψώθηκε πολύ. Κάρφωμα και πολύ δυνατό σπρώξιμο, ο κινέζος έκανε πολύ καλή δουλειά και με έβγαλε ασπροπρόσωπο. Αλλάξαμε στάσεις και την έβαλα και από πάνω όπου κουνιόταν τρελά ενώ εγώ της έβαζα και δαχτυλάκι από πίσω. Ωραίο παιχνίδι . Έλεγε και τα βρωμόλογα της όπως και εγώ το ίδιο ενώ έτρωγε και κανένα σκαμπίλι στα κωλομέρια. Κατάφερα έτσι να τη σκίσω για καμιά πενηνταριά λεπτά. Την έχυσα τελικά στο στόμα όπου τον αποστράγγιξε με δυνατή βεντουζωτή πίπα. Ωραία γκόμενα με μεγάλη πείρα αν και πολύ νεαρή, αληθινό ελληνικό πράγμα. Ντύθηκε πήρε το παραδάκι και την έκανε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
plutarxos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
539
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 177357, james034 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2019
Το χύσιμο στο στόμα το χρεώνει εξτρά με 20 ευρώ. Στο έκανε δώρο; Δεν τη κόβω για να στο έκανε δώρο.
review reaction 1 hornyasfuck
18 Φεβρουαρίου, 2019
Λίλα απαιχτη αλλά όχι "αληθινό ελληνικό..." Ματάκι
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2