Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα πάρα πολύ καιρό να λάβω τις υπηρεσίες ενός καλού cg και διαβάζοντας τις κριτικές των συναδέλφων , διάβασα για την μπιάνκα τα καλύτερα και συνδυάζοντας τιμή , ηλικία , κριτικές και υπηρεσίες αποφάσισα πως είναι για τα βαλάντιά μου και έτσι...κλείδωσα τον στόχο!!!Ναι! Εν τω μεταξύ θέλω να πω για την άψογη επικοινωνία(και όχι απλά καλή όπως είναι το καλύτερο που μπορεί να επιλέξει κάποιος από τις δυνατότητες που μας δίνει το σάιτ)με την κοπέλα που μίλησα για το κλεισιμο του ραντεβού. Βραδινό ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής του κέντρου όπου μπόλικος κόσμος έμπαινε και έβγαινε..Μεγάλο χαμόγελο(προφανώς για τον ίδιο λόγο. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και με το που μπαίνει μέσα μένω τρι-ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!! Τί μούναρος ποιμενικός είπα από μέσα μου!!!!! ε ρεεε κώλο που θα φάς.....Ναι!:rockonΛύπηξαναείπα από μέσα μου). Λοιπόν το κορίτσι είναι από εμφάνιση όπως τα έχουν πεί οι προλαλήσαντες...οπότε ας μείνω στα του αγώνος για να μην σας κουράζω..η τύπισα το χει με βαθμολογία 9,7 στα 10(ίσως μόνο η δήμητρα μπορεί να την ξεπερνάει)..φοβερό φιλί με γλώσσα βαθύ....φοβερό mouthfuck με μπόλικο σάλιο και κατέβασμα του μορίου μέχρι πνεύμονα(δεξί η αριστερό δεν κατάλαβα...αλλά ένιωσα τον βρόγχο της!!)Προσκύνημα στα του σέξ άψογη σε ότι στάση θές...μανιτζέβελη...πολύ καλό cow(reverse και μή) και φυσικά στα 4 το στήσιμο είναι Μ Υ Θ Ι Κ Ο!!!!! Μπαίνω με ολίγη δυσκολία και μπόλικο σάλιο στην κωλόσουφρα της μικράς και ξανάνιωσα 10 χρόνια...Γερο-μύστηςένιωσα σαν βρυκόλακας που ρουφώντας λίγο αιματάκι γύρισα στην προηγούμενη γενιά των προγόνων μου!!!!!χαχα! Το κορίτσι δεχόταν τα άπειρα κωλοσκάμπιλα την ώρα που η ψωλή μου ξεκώλιαζε το κωλάντερο της μικρής....δυστυχώς δεν πρόλαβα να της τα σκάσω στη μάπα γιατί μου τα ρούφηξε μέσα της η κωλόσουφρα...σαν τη Σκύλα και την Χάρυβδη ένα πράμα...Κλείνοντας στο social είναι αρκετά καλή και θα την ξανατιμήσω σίγουρα!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.012
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, xagnostos2006, chris1955 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2019
Τοσο καλη φιλε????
xlm
xlm
21 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως τα λέει φίλος.... ΚΑΙ καλύτερη! Ναι!
Πάρτην, Κατσικογάμης μουνοξεκώλιαστην και για πολλά χρόνια θα θυμάσαι με ευχαρίστηση την καυλο-Μπιάνκα και τα γαμήσια μαζί της.
Έχω βρεθεί μαζί της πάνω από 100 φορές τα 5 τελευταία χρόνια.... και ΔΕΝ την χορταίνω Γλώσσα Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2