Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 557699
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν έβρισκα κριτικές για το κοριτσι, στο οποιο συνεχως πηγαινει το ματι μου στις διαφημισεις δεξια...

Δεν ειχα ξαναδοκιμασει κατι απο Βενεζουελα...
οι φωτο ειναι ακρως καυλωτικες...δεν καταλαβαινω γιατι δεν υπαρχουν κριτικες...

ευκολο παρκαρισμα, ευγενικη κυρια στην υποδοχη, επιλεγω 60 ευρω με ισπανικο αφου εκανε ενα συντομο σαλοναρισμα με χαμογελο

ηρθε στο δωματιο, με ρωτησε για ισπανικο για να επιβεβαιωσει προφανως..
κορμι θανατος...πολυ καυλα... εβγαλε το στρινγκακι χωρις να με πλησιασει... ξαπλωσε ανασκελα και με προσκαλεσε για ισπανικο χωρις να κανει καμια κινηση να μου τον σηκωσει... πηρα τα βυζια στο στομα, λιγο σκληρα αλλα καλα...η ρωγα ανταποκριθηκε...αρχισε να μου τον παιζει με το χερι..καυλωσα...τον εχωσα αναμεσα στα βυζια και απολαυσα ενα αργο και αισθησιακο ισπανικο...μετα απο λιγα δευτερολεπτα ξαπλωνω εγω ανασκελα...μου φοραει το προφυλακτικο..κανει μια πιπα επισης δευτερολεπτων...και με καβαλαει..... κοιτουσε στον καθρεφτη και εκανε απιστευτες κινησεις πανω στον πουτσο μου...και εγω ειχα αρπαξει το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΙΚΟ κωλαρακι της μεσα στις δυο παλαμες μου και την κοιτουσα και εγω απο τον καθρεπτη... ενω μεχρι τοτε ηταν απλα τυπικη,ευγενικη και καλη ηταν σαν να γουσταρε να με κοιταει να την πιανω σφιχτα απο το κωλαρακι και να με κανει να χανομαι στο ρυθμο της..το να με κανει να χυσω ηταν παιχνιδακι για εκεινη και το ηξερε....οταν συναντηθηκαν τα ματια μας στον καθρεπτη το καταλαβε.... εκανα ενα απιστευτο χυσιμο...βγηκε αργα και προσεκτικα... και αμεσως αποχωρησε λεγοντας ευχαριστω....

τυπικη στουντιακη συναντηση...με μια μικρη θετικη εκπληξη στο φιναλε...
αυτο το κωλαρακι αν δεν ειχε αυτη την αισθηση ισως να εδινα πολυ χαμηλοτερες βαθμολογιες...
το κοριτσι μπορει και πολυ καλυτερα απο θεμα συμμετοχης...
ΙΣΩΣ την ξανασυνατησω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Dory
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, TZOYLI, Tony Montana141079 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2019
Όπως τα λες είναι... Και είσαι τυχερός
18 Φεβρουαρίου, 2019
ηταν σαν να την διεκοψα απο σειρα netflix σε κρισιμο σημειο μαλιστα και επρεπε να γυρισει αμεσως να συνεχισει να βλεπει...εννοειται δεν υπηρχε κανενας αλλος πελατης...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2