Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχα να πάω χρόνια σε αυτό το πορνείο,λόγω κακής εμπειριας στο παρελθόν.Είχα περάσει προσφάτως και είχα δεί καλτίλα και αποφάσισα να πάω να πάρω την κορασίδα Βικτώρια η οποία είναι η πάλαι ποτέ Νίκα απο Αλκιβιάδου.Ήθελα να την πηδήξω,γιατί ήξερα πως έκανε πολύ καλά γαμήσια.Πλέον δεν κάνει ρουφοκωλάδες,πρωκτικό κτλ κτλ κτλ που έκανε κάποτε(για άνδρες με πιο παθητικά γουστα,εξακλουθεί να κάνει και αυταρχικό),οπότε σε συνδυασμό με τα επόμενα που θα διαβάσετε,δεν....

Έχει παχύνει φοβερά,πολύ περισσότερο απο ότι ήταν και πλέον στο 1,60 που στέκει,τα 75 με 80 κιλά είναι πολλά,κάνοντάς την σαν το ανθρωπάκι της Μισελέν.Δίνω 20αρικο,μπαίνω δωμάτιο,ανοίγει η ηλίθια τσατσά την πόρτα φορά παρτίδα χωρίς να χτυπήσει,άσχετα που ήμουν ξεβράκωτος και είχε κόσμο απέξω,για να μου πεί ότι του κουπιέλα πλιένιτι κι έρχιτι.Μπήκε και η έρμη η πόρνη στο δωμάτιο,χαρωπή και χαμογελαστή,έβγαλε ένα κορσοειδές κόλπο και πήγα να πάθω εγώ κόλπο με τα πατσοκοίλια...Εν πάσει περιπτώσει,μου τον σήκωσε με πίπα μετά περικαυλίδας και ισπανικό και την πήδηξα στα 4 για να χύσω στενάχωρα και απογοητεικά,θυμόμενος τα μεγαλεία της εποχής της Βάλιας(Νάντια,πλέον)και της Ισαβελλάρας στο κτήριο αυτό,όπου είχαν μεταμορφώσει το πορνείο αυτό σε αναπαρωγική όαση,δίνοντας ζωή στο στενό.Με αυτές τις κουπιέλις δεν πάτε πουθενά μόρτες του οίκου.Δεν είπαμε,παίζει και η φιλοτιμία ρόλο,αλλά και η εμφάνιση έχει σημασία.Αν δεν γίνει κάτι εκεί μέσα,σε ένα κτήριο που παραπαίει,δεν θα μείνει ακομα ανοιχτό για πολύ.

Παρατήρηση 1:Η τσατσά μετά την αγένεια να ανοίξει την πόρτα χωρίς προειδοποίηση χτύπησε στα 5 λεπτά χρονομετρημένα την πόρτα,άσχετα που η εκδιδόμενη την αγνόησε
Παρατήρηση 2:Ο οίκος έχει χάλια φωτισμό και θα μας κάψει τα μάτια με τόσο Blacklight,αλλά αν δεν βλέπονται οι εργαζόμενες,αλλάξτε εργαζόμενες και όχι φώτα.
Παρατήρηση 3:Μετά απο αγενείς πόρνες,όπως η Μαριά η αλμπάνω,που ήταν ο λόγος που είχα να γαμήσω εκεί χρόνια,το γύρισαν στο άλλο άκρο με πολύ φιλότιμες κορασίδες,αλλά στα μπουρδέλα δεν πάμε να δώσουμε ελεημοσύνη και να ζήσουμε καταθλιπτικές καταστάσεις.

Δεν θα ξαναπάω υπο αυτές τις συνθήκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.072
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 greekarmy, Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ, Επιρρεπής και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2019
μιάς και την ανέφερες ξέρεις που μπορεί να είναι η Βάλια ????? σε ευχαριστώ
22 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η θρυλική Βάλια πλέον είναι η θρυλική Νάντια με βασίλειο στις ανεξάρτητες αλλά και με δικό
Της χώρο στο Κωνσταντινουπόλεως 132
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2