Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269401
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Τον τελευταιο καιρο εχω σχεση με μια τυπισα που τα χω δει ολα... Με χει κανει μαγκα στο γαμησι, οπου βρεθουμε και οπου σταθουμε τον θελει στο στομα. Της ειχα πει για το νιρβανα , δεν το ηξερε, και για το σκηνικο που ειχα ζησει τονΑυγουστο με μια αλλη γκομενα. Μου ειχε πει οτι θελει να παμε καποια στιγμη ετσι για την εμπειρια.Ετσι λοιπον ενα σαββατο βουρ και παμε. Το παρκιγκ δυσκολο και αφου εκανα αρκετες βολτες γυρω γυρω το παρκαρα σε μια γωνια με κινδυνο να με βρει κανας αντζαμης. Μπηκαμε στο μαγαζι κατα τις 12.15 , ειχε καμια δεκαρια ζευγαρια και η στιγμη οπου τα βλεμματα πεφτουν πανω σου οταν μπαινεις στο μαγαζι ειναι μεγαλη καβλα. αραξαμε μπαρ, ποτο εγω χυμο αυτη... εισοδο δεν εχει το μαγαζι. κατσαμε κουβεντουλα και χαζευαμε τα αλλα ζευγαρια.Κατα τι 1 και κατι ειμασταν σχεδον 30 ζευγαρια ... ειχα μπανισει 2 γκομενακια.. ηθελα πολυ να τα γαμησω.... τους τυπους που ηταν μαζι με αυτες ουτε που τους παρατηρησα... Για μια στιγμη μου λεει η δικια μου οταν το ενα ζευγαρι εκ των δυο κατι λεγαν και μας κοιταζαν. σηκωνονται και πανε στο δωματιο που ειναι διπλα απο το μπαρ.. ωπ λεω εδω ειμαστε... της λεω θα τους αφησουμε κανα τεταρτο και θα παμε... σε αυτο το τεταρτο περασα μια φορα και καλα τυχαια να δω αν ειχαν κλεισει την πορτα. Μου εκανε εντυπωση πως κανεις αλλος δεν προσπαθησε να παει να μπει μεσα... οταν περασε το τεταρτο σηκωνομαι και παω με την δικια μου και μπαινουμε μεσα... εκεινη τη στιγμη ο τυπος της ειχε στα 4 στον καναπε αριστερα απο την αλουμινενια συρομενη πορτα που εχει για να εισελθεις στο 2 Χ 3 δωμτιο... Η πουτσα εγινε καγγελο... βγαζουμε τα ρουχα σιγα σιγα , τα αφηνουνε σε μια ακρη και κατεβαινει η δικια μου και μου περνει τσιμπουκι... να βλεπω τον τυπο να σφυροκοπει στα 4 και να χω την πουτσα μου στο στομα της δικια μου... Μετα απο λιγο την βαζω στα καναπε διπλα στην αλλη και την αρχιζω γλυφομουνι... Στα τεσσερα η αλλη γλυφομουνι στη δικια μου.... και ετσι οπως γλυφω και βογγαει η δικια μου ,βογγαει η αλλη ξαφνικα βλεπω τις γκομενες να χαμουρευονται... τρελο χαμουρεμα, γλωσσοφιλα, βυζοφιλα, και γω γλυφομουνι, σηκωνομαι και βαζω το καβλι αναμεσα τους και εκαναν σαν λυσσαρες... ο αλλος να βαραει ακαθεκτος... στηνω τη δικια μου στα 4 και αρχιζω να γαμαω και γω.Στα 4 και οι δυο γκομενες , εμεις να γαμαμε και αυτες να χαμουρευονται... Ο τυπος πηδαγε χωρις καποτα... λεω γκομενα του ειναι δεν γαμιεται... Εγω παντα καποτα... σε λιγο ο τυπος εχυσε στο ντουβαρι... μετα απο κανα 5λεπτο εχυσα και γω. Αφου χαιρετηθηκσμε και χαρηκαμε για την γνωριμια πηγαμε και κτσαμε στην θεση μας στο μπαρ και αυτοι στο τραπεζακι τους. Ουτε ονοματα δεν ανταλλαξμε...οσοι ωρα γαμουσαμε μπηκαν 2-3 ζευγαρια και μας επαιρναν ματι. Συνεχισαμε το ποτο μας κκουβεντουλα χαλαρη και μετα απο κανα σαρανταλεπτο αρχιζω να ξανακαβλωνω... εν τωμεταξυ στα δωματια μπαινοβγαιναν ζευγαρια αδιαφορα κατ εμε. Ηθελα να γαμησω την τυπισα αυτη που πριν ειχε χαμουρευτει η δικια μου... δεν περναει λιγη ωρα και ξαναμπαινει το ζευγαρι στο ιδιο δωματιο... της λεω παμε και πηγαμε. μπηκαμε μεσα μετα απο κανα πενταλεπτο... τους [ετυχαμε στο τσιμπουκι... βγαζουμε ρουχα και της κανω νοημα της δικια μου να τσιμπουκωσει τον τυπο... ετσι και εγινε , πηγε στον τυπο και εγω στην δικια του. πιπα βαθια υγρη... ολον μεσα... η ανορθωση δεν αργησε να ερθει... την στηνω στα 4 και αρχιζω να την γαμαω ... αυτη την φορα στον αλλον καναπε.. η δικια μου ειχε ανοιξει τα ποδια τσιμπουκωνε το ν τυπο και η αλλη της εγλυφε το μουνι... ζευγαρια επαιναν και μας καμαρωναν... για μια στιγμη εννοιωσα πολλα ματια να μας κοιτανε, τυπους να τραβανε μαλακια, τυπισσες να ξερογλυφονται.., εναν ηλικιωμενο να τσιμπουκωνει την ηλικιωμενη παρτενερ του. αφου περασα κανα εικοσαλεπτο πληρης ηδονης βγηκαμε εξω και οι 4... Μας προσκαλεσαν στο τραπεζι τους... πηραμε τα ποτα μας και καττσαμε μαζι.. εκει γνωριστηκαμε ανταλλαξαμε ονοματα, μετα απο λιγο και τηλεφωνα , εγω και ο τυπος για να βρεθουμε εξω (οπως και εχουμε κανει).. Με την κουβεντα η ωρα εχει παει 5 παρα... εγω θελω κι αλλλο, τους το λεω και γελασαν... εκει την στιγμη εχει ερθει ενα ζευγαρι και καθεται απεναντι μας. ο τυπος 60ρης η τυπισα 45ρα.. δυνατο μιλφ... την θυμηθηκα πριν που επαιρνε ματι την παρτουζα... ειμαι σιγουρος οτι ειχε καβλωσει.. με ακουσε που τους προτεινα να παμε μεσα και γελασε... καθοταν απεναντι μου... μου ανοιγει τα ποδια της και βλεπω μεσα απο την φουστα της οτι δεν φοραει κυλοτα... η πουτσα μου ξανανεβηκε.. μου κλεινει το ματι... παω απεναντι και καθομαι διπλα της... σχεδδον 5.00 το πρωι... της λεω στο αυτι της με καβλωσε η μουναρα σου... και συ με καβλωσες πριν μου λεει....οι αλλοι δεν με ακολουθουν μεσα της ξαναλεω... μου πιανει το χερι και παμε μεσα ... αρχισω να την χαμουρευω στην γωνια... μου βγαζει τα ρουχα και αρχιζει να μου περνει τσιμπουκι.. εχει μπεικαι ο δικος της και αρχιζει να τον παιζει... η πουτσα εχειγινει πετρα... βγαζω καποτα της σηκωνω την φουστα και αρχιζω να την γαμαω... μπηκε και η δικια μου με το αλλο ζευγαρι και με εβλεπαν... αφου την πηδαγα σχεδον μιση ωρα λιγο πριν χυσω εβγαλα την καποτα και της τα εδωσα στο στομα... αφου πριν της ειπα θελω να μου τα ρουφηξεις ολα... και η απαντηση της ηταν μμμμμμ...
Ηταν ενα υπεροχο Σαββατοβραδο... Αυτο που εχω να προετινω σε οσους θελουν να πανε ειναι να μην εχουν μαζι τους κινητα και πολλα λεφτα γιατι βγαλε βαλε τα ρουχα συνεχεια θα χουν το νου τους μην χαθει κατι... αυτα και καλα γαμησια σε ολους!!!!
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
8
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kolonos07
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
269
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 axman, lakiskiss, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2019
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τρελός εθισμός keep swinging guys ότι καλύτερο!!!
18 Φεβρουαρίου, 2019
ειμασταν κ εμεις εκειΧαμόγελο χαχα
ενα απο τα καλητερα σαββατοβραδα
εμεις παιξαμε στο μεγαλο δωματιοΈρωτας
καλα να περναμε φιλαρακο!
19 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολλοί θα ήθελαν να είναι εκεί!!!! Ναι!
25 Απριλίου, 2021
ειναι το τελειο μαγαζι.ανυπομοπνω να αμνοιξει παλι καθως εκει εχω περασει παρα πολυ ομορφα βραδυα-ξημερωματα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5