Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο υποδειξη συμφορουμίτη, στο ρεπό ηθελα ενα καλο μεσημεριανό πήδημα με ΜΙΛΦ εννοειται.
Μαρία στο Διδυμου 27, ξανθια ψηλη Ρωσσίδα οχι εντυπωσιακη next door φάση. Μέσα ομως λιωνει, πολυ θερμή γυναίκα κλασσική περίπτωση Ρωσσίδα ΜΙΛΦ που σε περιποιείται ειδικά αν βλεπει και νεο τύπο, ξεκινησε φουλ κομπλιμέντα, φουλ πάρλα, φουλ χαδια, φουλ γλωσσόφιλα και 69 και μια μεταξένια μαστόρικη πιπα, έπειτα την έβαλα να γλύφει μονο αρχιδια αφού το κατείχε τρελά, εγλυφε οτι έβρισκε, αρχιδια, μπουτια ηθελε και κώλο αλλα δεν είμαι φαν, μετά της ειπα να φτυσει το έκανα με χαρά και ξαναπήρε το νιόνιο στο στόμα και δώστου παλι πάλι πιπα αισθησιακή. Ξεκιναμε σεξ με αυτή απο πανω σε πολυ slow-soft ρυθμούς πολύ ερωτιάρα η κυρία δεν με άφησε σε ησυχία για χάδια φιλιά και eye contact ποτε τριβοταν εκεινη, πότε τρυπαγα εγώ πότε πιο δυνατά ποτε πιο σιγά, εξαιρετική και πολύ αισθησιακή, μετά παμε σε ιεραοποστλικό παλι ηθελε φαση gfe και χαλαρά αλλά ήθελα να δώσω λιγο πόνο όπως και έπραξα όπου για 2-3 λεπτά φώναζε κάτι στα ρωσσικα από το τρύπημα όλα καλά και της λέω πάμε τέσσερα αρπάζει το γαμημένα... τζελ και βαζει με τη σπάτουλα... Εμμμμ κολύμπαγα λες και γαμαγα με βαλβολίνη... σταμάτησα και την έβαλα ανασκελα στο κρεβάτι εγώ όρθιος, της παρκάρω αρχιδια στο στομα και αυτό να τον παίζει ωσου να χυσω στο στόμα της όπως κι έγινε και ξελάφρωσα, σεξουάλα η κυρία λοιπόν αν δεν είχαμε το τζελ θα ηταν ενα σχεδον τελειο πηδημα, συστήνεται παλιας σχολης ΜΙΛΦ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, ΧΟΡΧΕ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού