Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
για μια ακομα φορα το γραφειο ενω δεν μπορω ,να πω ειναι σχετικα καλο,δινει λαθος πληροφοριες.την ρωτησα στο τηλεφωνο δινει φιλια με γλωσσα??ναι ναι η απαντηση .ουτε κατα διανοια..η κοπελα εχει φοβερο σωμα κ φοβερο κωλο μετριο 2αρι βυζι φυσικο κ προσωπο αν δεν ειχε βαλει τσιμπουκοχειλα σαν την παμελα θαταν αρκετα ωραια αλλα δυστυχως την χαλανε πολυ.επισης ειναι πολυ ψηλη χωρις παντοφλες ηταν στο υψος μου 1.81.στα του αγωνα τωρα..δεν ειναι ξυνη αλλα ειναι αδιαφορη θαλεγα με μια κακη πιπα αεροπιπα θα μπορουσα να πω.εννοειται οτι δεν δινει φιλια....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!στο σεξ μια απλη συμμετοχη τιποτα παραπανω.σαυτο που θελω να σταθω ειναι οτι επιτελους αυτα τα γραφεια πρεπει να ξερουν τι υπηρεσιες προσφερουν οι κοπελες τους.ελεος δηλαδη πια.δεν δινει γλωσοφιλα?κανενα προβλημα πες το μου κ θα επιλεξω καποια αλλη κοπελα.δηλαδη ποιος ο ορισμος του γραφειου αν λεει μπουρδες???αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα μιας κ η συγκεγκριμενη κοπελα δεν ειχε κριτικη κ εκανα μια αποπειρα μπαααςςς....η οποια ως συνηθως ομως αποδειχτηκε λαθος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Gingos, Jack Skellington και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2019
Ηθελα κιεγω να την παρω αλλα δεν ειχε κριτικη και δεν το ρισκαρα.Μπραβο συναγωνιστη για την ενημερωση οσον αφορα το ψεμα των γραφειων την δουλεια τους κανουν μην χασουν τον πελατη οταν τους ειπα πως δεν εχει κριτικες αν ειναι καλη μου ειπαν οι πελατες μας λενε τα καλυτερα.Και να που τωρα γραφεις εσυ για μετριοτητα και μας σωζεις.
review reaction 1 TOMCRUISE
15 Φεβρουαρίου, 2019
Μαπα το καρπουζι δλδ????
xlm
xlm
review reaction 1 TOMCRUISE
16 Φεβρουαρίου, 2019
κριμα, γιατι φαινεται μαχιμο κορμι Εμμμμ
review reaction 1 TOMCRUISE
18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε φαινεται φιλε ειναι.αλλα τι να το κανεις οταν καποια πραγματα που ζητας κ μαλιστα το αναγραφουν στα site τα γραφεια δεν τηρουνται...
H
hell13
review reaction 1 TOMCRUISE
18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δυσττχως φιλε μου ακριβως το ιδιο ειπαν κ σε μενα αλλα αυτο το πραγμα πρεπει καποια στιγμη να σταματησει..γιαυτο καλο ειναι να βαζουμε κριτικες οσο πιο πολυ μπορουμε αντικειμενικες για να βοηθαμε τον κοσμο κ τους εαυτους μας
H
hell13
review reaction 1 TOMCRUISE
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5