Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καταρχήν να πω ότι η συνάντηση έγινε στο προηγούμενο τουρ της κοπέλας μέσα Δεκεμβρίου αλλά ελείψη χρόνου δεν έγραψα τότε κριτική. Επίσης ο τίτλος που έβαλα ίσως παραπέμπει σε αποτυχημένο ραντεβού αλλά στην περίπτωσή της Layla ισχύει από την ανάποδη : επειδή η όλη της συμπεριφορά δεν ήταν καθόλου τυποποιημένη όπως μάλλον περιμένει κάποιος από μια επαγγελματία και αφέθηκε αρκετά (ή έτσι έδειξε τουλάχιστον) το ευχαριστήθηκα περισσότερο σαν να μην είχα πληρώσει για να την έχω μαζί μου στο κρεβάτι .
Περιγραφές κλπ. έχουν γράψει ήδη οι προηγούμενοι, θα προσθέσω μερικά σημεία που μου έκαναν θετική εντύπωση. Τα χρήματα τα είχα αφήσει σε ένα εμφανές σημείο του δωματίου, ούτε καν τα κοίταξε (έχει γίνει της μόδας να τα ζητάνε μόλις μπαίνουν στο δωμάτιο), μάλιστα στο τέλος της υπενθύμησα να μην ξεχάσει να τα πάρει! Τζελ και άλλα ψεκαστικά δεν εμφανίστηκαν καν. Μπανάκι πριν ενδιάμεσα και στο τέλος.
Ευγενική και με μια ωραία θηλυκή συμπεριφορά στο πως σε αγγίζει και όπως κοιτούσε στη διάρκεια του σεξ στα μάτια. Στην αρχή που μπήκε ήταν λίγο σφιγμένη (κάπως όπως στις φωτογραφίες της), οπότε έδωσα ένα δεκάλεπτο στο social. Αυτό σε συνδυασμό με τη μεγάλη διάρκεια του πρώτου γύρου μας άφησε μόνο 15 λεπτά στο τέλος της ώρας οπότε δεν παίχτηκε δεύτερος αλλά δεν με χάλασε καθόλου αφού ο πρώτος γύρος τα είχε όλα και πολύ καλά, επίσης στο χρόνο που έμεινε έκανε ένα κανονικό μασάζ στο γέρικο κορμί μου που το κατέχει και ήταν εξίσου απολαυστικό. Το στοματικό της ήταν πολύ καλό αλλά χωρίς περιποίηση των @@. Την περιποιήθηκα και 'γω αρκετά κυρίως με τα δάκτυλα οπότε στο cow girl που ήταν η πρώτη στάση είχε ανάψει για τα καλά, πήρε αυτή την πρωτοβουλία και το ρυθμό με αποτέλεσμα τελείωσε 2 φορές και έγειρε δίπλα μου, για λίγο ήταν στον κόσμο της της έλεγα να αλλάξουμε στάση και σαν να μην άκουγε καθόλου. Τώρα αν υποκρίθηκε όλο αυτό το σκηνικό δεν ξέρω πάντως η όλη φάση δεν είχε τους συνήθεις θεατρινισμούς φωνές κλπ. απλά είχε ένα μικρό "black out".

Τέλος με αφορμή τις νέες φωτό που βλέπω στο σάιτ του glamour να πω με απογοήτευση βλέπω σιλικόνη στο ωραίο μικρό φυσικό στήθος που είχε. Τσάμπα πήγαν τόσα καλά λόγια που της είπα για το πόσο μου άρεσε το στήθος της συν ότι της είπα "ελπίζω να μην κάνεις καμιά βλακεία και το μεγαλώσεις" τι σκατά μόδα έχει πέσει στα μέρη τους με σιλικόνες και ροφόχειλα Μαλακία

προσωπικά έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και αν δεν καταφέρω να συναντήσω τη Vlada μάλλον θα ξαναπεράσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
3.897
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, LAN7 , satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2019
Το θέμα είναι ότι όντως τα έβαλε και όντως είναι λάθος καθώς είναι πέτρα και μέτρια σαν δουλειά από τον «κατασκευαστη»
17 Φεβρουαρίου, 2019
και να φανταστείς ότι είχε πει ότι δεν είχε καμία διάθεση να τα πειράξει Χμμμ;.
τουλάχιστον η Jeila πχ. έχει βάλει ένα υλικό αρκετά μαλακό μόνο οι τομές από κάτω την προδίδουν
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2