Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161486
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πολυ κακως δεν ειχα διαβασει πριν τις κριτικες για την κοπελα που ηταν σχετικα αρνητικες και εκανα το λαθος και μπηκα στον οικο ..με την διαφορα οτι τωρα τα εχει βαψει μαυρα τα μαλλια της ..ολο το θεμα εγινε γιατι μολις την ειδα εμφανιστηκε μονο απο μπροστα μου και ειπα ωραιο προσωπο ωραια βυζια θα μπω αλλα στο δωματιο διαπιστωστα οτι δεν εχει ωραιο κωλο ειναι πολυ ατσουμπαλος συν οτι συνεχεια κατι μουρμουριζε στην γλωσσα της σαν να δυσανεσχετουσε για κατι ,δηλαδη ρε κοπελια οταν πανε πιο ηλικιωμενοι πελατες τι κανεις γυρνας και την πλατη σου..τελοςπαντων τουλαχιστον ειχε ομορφο προσωπο με ανοιχτα ματια και ηταν το μονο που με εφτιαξε πανω της παρολο που πιπα εγινε σε περιορισμενη στυση ..Στο σεξ μονο μια σταση με αυτην απο κατω εχει πολυ γεματα μουνοχειλα και ωραια σαν αισθηση οταν τον χωνεις ..τελειωσα και αμεσως πεταχτηκε πηρε τα ρουχα της και εξαφανιστηκε ...Δεν θα την προτεινα για την συγκεκριμενη βαρδια Γερο-μύστηςΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.410
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, ilarionas, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2019
Την πηρα παρα πολλες φορες απο τον μαιο του 17,γιατι με ερεθιζει πολυ.Η συμμετοχη της ανυπαρκτη,πραγματικα αδιορθωτη,δεν κανει για τη δουλεια,εντελως αμιλητη,κομοδινο,ενω θα μπορουσε να μη κλεινει μπουτι.
17 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε συναγωνιστη παλαιμαχε η δευτερη προταση αναιρει την πρωτη...και εμενα μου αρεσε η εμφανιση της αλλα τωρα που επαθα εμαθα!Οπως λεω και στην κριτικη μου ...ΜΑ(Κ)ΡΙΑ!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2