Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από την μεγαλύτερη ποδοσφαιρική ξενέρα της φετινής σεζόν και έχοντας χάσει μερικά ευρώ στο στοίχημα είπα να βρω παρηγοριά σε ένα καλό call girl ώστε να πάρω και εγώ μια χαρά αφού σαν Ολυμπιακός σήμερα είχα ξενερώσει αφάνταστα.

Το ξενοδοχείο Κρεολή της παραλιακής ήταν ο ιδανικός προορισμός μετά το προηγούμενο ξενέρωμα, η κίνηση στους δρόμους λιγοστή, η παραλιακή με τη θάλασσα πάντα αναζωογονεί το πνεύμα και ήδη η διάθεση αρχίζει να αλλάζει.Μπαίνω στο δωμάτιο με το πάσο μου -προηγουμένως έχω πάρει ένα κόκκινο κρασί- κάνω μπάνιο και χαζεύω στην τηλεόραση την αθλητική Κυριακή για να σκοτώσω την ώρα μέχρι να έρθει η κοπέλα.

Ανοίγω τη πόρτα και η Νίνα μπαίνει στο δωμάτιο, η κοπέλα είναι μελαχρινή Ρωσίδα 24χρονων με ωραίο στεγνό σώμα και υπέροχο κωλο.Στήθος φυσικό μεσαίο έχει φτιάξει τα χειλάκια και έχει και πιρσινγκ στη γλώσσα και τον αφαλό.Φοραει ένα πέτσινο παντελόνι ελαστικό που κολλάει πάνω στο σώμα της και από πάνω ένα γούνινο γκρι πανωφόρι.Της λέω πως είναι πολύ κλασατη γυναίκα και πως άμα την συναντούσα έξω θα απέπνεε μια γκλαμουρια και όχι κάτι φτηνο.Στη συνέχεια αφού πρώτα της προσφέρω ένα ποτήρι κόκκινο κρασί πάει στο ντουζ.
Όταν αντίκρισα το πλάσμα που βγήκε από το ντουζ κατάλαβα πως η κοπέλα είναι μια σωστή επαγγελματίας.Φοράει ένα υπέροχο σετ εσωρούχων σαν αυτά που πουλάει η γνωστή αλυσίδα τα οποία είναι άκρως ερωτικά.Τσουγκρανίζουμε με τον ρωσικό τρόπο όπου περνάς το χέρι με το ποτήρι σου μέσα από του παρτενέρ, πίνεις και στη συνεχεια δίνεις ένα φιλί.

Η Νίνα βάζει μουσική από το κινητό της και τα πάντα αρχίζουν να εξελίσσονται αργά αισθησιακά σε απόλυτο ταίριασμα με το χαμηλό φωτισμό του δωματίου πλέον έχουμε εισέλθει στον κόσμο μιας άλλης πραγματικότητας όπου ο κάθε ήχος που έρχεται από άλλου είναι ξένος μέσα σε αυτό το δωμάτιο.Το δωμάτιο αυτό βρίσκεται κάπου διαφορετικά στον κόσμο της λαγνείας του αισθησιασμού του ερωτισμού ένα μικρό σπάσιμο του χωροχρόνου μια διαστολή του χρόνου για να χωρέσει η ψευδαίσθηση ότι είσαι αιώνιος η ότι δεν πεθαίνεις ποτέ.Φιληθήκαμε στο στόμα της φιλώ το λαιμό μεθυσμένος από το κρασί της ρίχνω στο στήθος και γεύομαι από εκεί πιπιλώ, γλείφω αργά και μετά με μανία, ο Διόνυσος θα ήταν περήφανος για μένα εκείνη τη στιγμή, τον νιώθω κάπου να με παρακολουθεί όπως ο δάσκαλος νιώθει θαυμασμό για το μαθητή του που τα πάει περίφημα και φέρνει εις πέρας αυτά που του έχει διδάξει.Η Νίνα τότε παίρνει πρωτοβουλία, ξαπλώνω στο κρεβάτι και ξεκινά αυτή να με γλείφει στις ρώγες στο στήθος να κατεβαίνει αργά προς τα κάτω πολύ αργά όμως σχεδόν βασανιστικά ώσπου φτάνει κάτω αλλά δεν ξεκινά αμέσως πρώτα παίζει μαζί του φιλαει τα αρχιδια τα γλείφει και στη συνέχεια φιλαει με τα χείλη της-τα χείλη που τα έφτιαξε θαρρείς μόνο για αυτή τη δουλεία-το σηκωμένο πέος μου εξωτερικά κατά μήκος του.Μετα δειλά δειλά αρχίζει να το φιλαει από πάνω και να ρίχνει κλεφτές ματιές σε μένα το φτύνει και το γλείφει το βάζει στο στόμα της το κάνει δικό της, το κάνει αργά όμως πολύ αργά βασανιστικά το βάζει και μέσα όλο μέσα μέχρι τερμα και την κρατώ εκεί με τη ψωλη μου καρφωμένη μέσα στο στόμα της και ξανά σάλια και ξανά φτύσιμο σάλια και πάντα να γλείφει τα αρχιδια και εγώ πιάνω τη ψωλη μου και της δίνω σκαμπίλια στο στόμα και τα χείλη τη βαραω γιατί ήταν κακό κορίτσι πολύ κακό κορίτσι, μάλιστα κύριοι το αξίζει αυτό που της κάνω και πολλά πολλά παιχνίδια μέχρι που εγώ είμαι έτοιμος να χύσω και τη σταματαω.Στην κάτω πλευρά του κρεβατιού ξεκινώ από τα βυζιά της της ρώγες της που μυρίζουν κρασί μα δεν πειράζει κατεβαίνω κάτω αφού περάσω από τον αφαλό της πρώτα να κάνω μια σύντομη στάση πριν το κυρίως πιατο.Το μουνι της ξυρισμένο εγώ λοιπόν ανταποδίδω και της γλείφω τη κλειτορίδα και βγάζει ήχους ευχαρίστησης της γλείφω τη κλειτορίδα και παίζω και με τα δάχτυλα μου μέχρι που της βάζω ένα και δυο και υγραίνεται και αναστενάζει πιο πολλή και βάζω τη γλωσσά μου μέσα στη τρύπα της και κάθομαι ώρα εκεί και σκέπτομαι πως θα καθόμουν και άλλη ώρα αν χρειαζόταν και μπορούσα ίσως και να μην σηκωνόμουν όλο το βράδυ μα σηκώθηκα και την φιλώ στο στόμα.Αφού περνάμε το προφυλακτικό η Νίνα στέκεται στο κεφάλι του κρεβατιού στα γόνατα πλάτη σε μένα και με προσκαλεί να τη γαμησω εκει, αφού όπως μου είπε πιο πριν της αρέσει να τη γαμανε δυνατά, αρχίζω λοιπόν να τη γαμαω από πίσω γρήγορα μα τελειώνω και γρήγορα αλλά μέχρι να τελειώσω παίζω με τα μαλλιά της τα τραβώ και της βάζω τα δάχτυλα μου που είχαν μυρωδιά κρασιού και μουνιου στο στόμα της αυτή τα πιπιλαει με μανία και την πιάνω από το λαιμό και την κάνω δική μου, πλέον είναι το παιχνίδι μου μα όπως ειπα χύνω γρήγορα μετά μέσα της.

Ο δεύτερος γύρος έχει πολύ παιχνίδι με το στόμα γιατί άργησα να πάρω μπρος και σε μια στιγμή το γυρνάμε σε 69 όπου εκείνη παίζει με τη ψωλη μου πάλι οπως πριν με φτύσιμο και γλείψιμο και εγώ της γλείφω το μουνακι.Μετα ανεβαίνει από πάνω και με καβαλάει σαν αμαζόνα πάνω σε άλογο όμως δεν έχω την επιθυμητή στύση και περισσότερο τρίβει το μουνι της πάνω μου και κουναει τη λεκάνη της πάνω στη ψωλη μου έτσι βγάζω το προφυλακτικό και αυτή ξαπλωμένη ανάσκελα τον ξαναπαίρνει στο στόμα της και εγώ της βάζω ένα δυο τρία δάχτυλα στη μουναρα της που έχει ανοίξει και τα δέχεται όλα πια και τη γαμαω με το χέρι αυτή να φωνάζει και σε μια στιγμή χτυπώ το μουνι της με την παλαμη χαστούκι και γέρνω το σώμα μου να την ξαναγλειψω, ώσπου μετά από λίγη ώρα βάζουμε άλλο προφυλακτικό ξαπλώνει στο κρεβάτι και τη γαμαω σε ιεραποστολική στάση με αυτή να έχει ανοικτα τα πόδια, πολύ ανοικτα να τον παίρνει όλο μέσα χωρίς πρόβλημα ούτε να δυσανασχετεί και ευτυχώς καταφέρνω να χύσω για δεύτερη φορα μεσα της σε αυτή τη στάση.

Στη συνέχεια το δωμάτιο εισήλθε στον κόσμο μας τον πεζό και παράλογο αλλά είχα μερικές στιγμές ακόμα μαζί της όπου έγειρα λίγο αγκαλιά στο
στήθος της και μετά απο λίγη κουβεντούλα η Νίνα έφυγε μιας και η ώρα είχε περάσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NICK TRIVE, chris1955 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού