Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107137
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σε προσφατη επισκεψη με στοχο την μιλφαρα και παλια μου γνωστη αρχοντικη και γλυκια γυναικαρα Ειρηνη, η κα Λιουντα με προετρεψε να κανω μια αλλαγη και να δοκιμασω το μασαζ της ελληνιδας Ζωης. ΗΖωη ειναι μια ελληνιδα κοπελα λιγο εξω απο τα δικα μου στανταρ , καθως εγω επιλεγω σχεδον παντα πρωην Σοβιετικες η Ανατολικες κοπελες.
Ειναι ομως μια κοπελα που φαινεται καλλιεργημενη, και εξω απο τον χωρο της πιατσας. Αυτο την κανει αινιγματικη και καπως ελκυστικη
Δηλ η ιδεα πως θα κανεις προγραμμα με μια κοπελα που δεν ειναι ακριβως "του χωρου"

Αποφασισα λοιπον και περασα σε διπλο μαζι με Ειρηνη
Ηθελα να κανω την υπερβαση και να δοκιμασω κατι διαφορετικο.
Η Εμπειρια και η ομορφια της σαγηνευτικης επαγγελματιας πλαι στον ερασιτεχνισμο και στην γοητεητετικη απιρια της Ελληνιδας
Το μασαζ λοιπον πηγε περιφημα. Η μια ασχοληθηκε με την πλατη (Ειρηνη) και η Ζωεη με τα ποδια και τους γλουτους
Παρα πολυ καλο μασαζ και απο τις δυο, σε καποια φαση η Ζωη αρχισε να μου πασπατευει τα παπαρια και τοι πουλι αργα και βασανιστηκα οπως ημουν μπρουμητα.
Γυρισα ανασκελα και συνεχισε να μου μαλαζει τα παπαρια και να μου κανει ενα φοβερο χανττζοπ. Φοβερη στο να χρησιμοποιει τα χερια της
Η Ειρηνη μου χαιδευε το στηθος και ειχε πεταξει εξω τις φοβερες βυζαρες της τις οποιες ρουφουσα με μανια
Η ολη φαση τελικα πηγε περιφημα και το καταευχαριστηθηκα
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ειρήνη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.440
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, xilnik, whois και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2019
Καλά φίλε, έχεις πάρει 2 κοπέλες ...για μασάζ?Χμμμ;ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1