Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251491
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
εδω και ημερες στριφογυρισε στο μυαλο μου η επεναληψη του διπλου με τις Ελενη και Βανεσα
Ειχα περασει φανταστικα πριν λιγες εβδομαδες μαζι τους και μολις ενημερωθηκα πως βαλανε στο προγραμμα μασαζ σε φουσκωτο στρωμα με λαδι αρχισα συνεχεια να σκεφτομαι την συνεχεια του διπλου ....βασικα μου εγινε εμμονη ιδεα.
Σημερα λοιπον που λογω παλιοκαιρου υπεθεσα πως δεν θα εχει πολυ κινηση εκανα ενα τηλ στα κοριτσια και κανονισα ραντεβου για διπλο.
Με το μετρο εφτασα μια χαρα, περπατησα λιγο και τσουπ στο μαγαζι
Κερασματακι βοτκα στο σαλονι καναμε λιγο χαβαλε και ξεκινησαμε για το δωματιο.
Μεγαλο διπλο στρωμα φουσκωτο
Τοσο η Βανεσσα οσο και η Ελενη φοραγανε ασπρη ιατρικη φορμα με τα μισα κουμπια ανοιχτα και μαυρα εσωρουχα απο μεσα κολαση
ξαπλωσα γυμνος στο στρωμα τσιτσιδωθηκαν εντελως και αυτες, βαλανε τσιλ αουτ μουσικη και ξεκινησαν μασαζ body to body μετη εμπειρια... ζεστο λαδι.
Απιστευτη εμπειρια, δυο γυμνα κορμια να τριβονται ηδονικα επανω σου και να σου κανουν βασανιστικο μασαζ.
Αυτο κρατησε κανα μισαωρο. το αιμα μου ειχε ανεβει και στα δυο κεφαλια και κοντευα να παθω εγκεφαλικο
καποια στιγμη με αφησαν και αρχισανε να παιζουν και να γλυφωνται μονες τους στο στρωμα γυμνες πασαλιμενες στο λαδι
μπηκα και εγω στο παιχνιδι και απο εκει και περα νομιζα πως ειμαι πασας στο χαρεμι
Γλωσσοφιλα, στοματικο εναλλαξ, σεξ με τη μια και η αλλη να μου μαλλαζει τα μπαλακια. οτι και να πω ειναι λιγο.
Η κορυφαια εμπειρια σε διπλο που ειχα ποτε και το καλυτερο δωρο που εκανα στον εαυτο μου εδω και καιρο!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
140
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βανέσσα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.356
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, MIG-35, xilnik και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2019
Πόσο χρονών είναι η γκόμενες περίπου.
BO
Best of
14 Φεβρουαρίου, 2019
Άρχοντας. Ο επόμενος δικός μου στόχος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2