Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτή την φορά είπα να κάνω υπερβολή και να πάρω την κοπέλα για μιάμιση ώρα αντί για μία για να είμαι ποιο χαλαρός σε σχέση με τον χρόνο… Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο βολικές και οι ώρες που ζητούσα οπότε έκλεισε το ραντεβού για Δευτέρα απόγευμα σε δικό μου ξενοδοχείο… Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της , ελαφρά βαμμένη με ένα όμορφο μακρύ φόρεμα απροσδιορίστου χρώματος ( μόνο η Μιραράκη θα μπορούσε να το περιγράψει) και μια γούνινη καφέ ζακέτα…
Είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες της, νομίζω ότι τώρα είναι ποιο μακριά τα μαλλιά της και ποιο ανοικτά ξανθά… Είναι χαμογελαστή κοπέλα γεμάτη θετική ενέργεια και αν και είναι λίγα τα αγγλικά της η συνεννόηση βγαίνει μια χαρά… Ανταποκρίνεται στο χαμούρεμα , δεν μετράει τα φιλιά της , φιλάει με γλώσσα και τα χέρια της δεν κάθονται άπραγα…
Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι και σχεδόν με τα νερά η Lesya ήταν στην αγκαλιά μου.. Ζούληξα, ρούφηξα , φίλησα τα βυζάκια της που είναι φυσικά 2,5αρια και έχουν απαλή υφή με σκληρή ρόγα που σε προδιαθέτει για βύζαγμα!!!... Δεν άργησα να φτάσω φιλώντας το κορμί της και στο μουνάκι της, άτριχο, ελαφρός πρησμένο και υγρό… Με συνοπτικές διαδικασίες και γρήγορες κινήσεις βρέθηκα από κάτω σε στάση 69 με το μουνί της στο στόμα μου και η μύτη μου στον κώλο της… Προτού επιδοθώ σε ξέφρενο γλειφομούνι επικεντρώθηκα στον πούτσο μου που τον είχε πάρει όλον μέσα της και της έκανα εξέταση τις αμυγδαλές της!... Έχει καλό ρεπερτόριο στην πίπα με επιδέξια χέρια και πολύ διάθεση… Δεν ξέρω αν πέρασαν δέκα η δεκαπέντε λεπτά που ήμασταν στην στάση 69 , αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι εκτός του ότι ευχαριστήθηκα γλειφομούνι , είχα έντονο οργασμό , ένοιωθα ότι έχυνα ασταμάτητα και ότι μου ρουφούσε και την τελευταία σταγόνα!!..... Δεν πρόσεξα αν τα κατάπιε η αν τα έφτυσε διακριτικά για αυτό και έβαλα ότι τα φτύνει για να μην την εκθέσω… Πάντος τα φτύνει δεν τα φτύνει είναι αδύνατον να τα κράτησε όλα στο στόμα της!!!... Μετά από ένα σχετικά γρήγορο ντουζάκι προσφέρθηκε να με κάνει μασάζ … Ξάπλωσα στο κρεβάτι έκλεισα τα μάτια και αφέθηκα στα χέρια της… Βάλσαμο τα χεράκια της πάνω στην κουρασμένη πλάτη μου … και ενώ είχα αφεθεί στα χάδια της μου ζητάει να γυρίσω και προτού γυρίσω και βολευθώ με μια κίνηση τον παίρνει στο στόμα της και ξεκινά ένα τσιμπούκι για βιντεοσκόπηση… Για ένα πεντάλεπτο τουλάχιστον τον είχε σε στάση προσοχής τεντωμένο, κορδωμένο μη αφήνοντάς τον να χαλαρώσει… Με μαεστρία μου έβαλε το προφυλακτικό και ανέβηκε από πάνω μου με θέα την πλάτη της και την ασπρουλή κωλάρα της που τόσο ωραία την έστηνε… Ακολούθησε πάλη στο κρεβάτι σε ένα σωρό στάσεις και εντάσεις… Η αλήθεια είναι ότι άργησα την δεύτερη φορά να τελειώσω και την ταλαιπώρησα λιγάκι αλλά δεν εισέπραξα παράπονο η γκρίνια… Ήταν υπομονετική και όταν ήρθε η ώρα να τελειώσω μου έβγαλε το προφυλακτικό, τον πήρε στο στόμα της και τον στράγγισε στην κυριολεξία!...
Ακολούθησε δεύτερο ντουζάκι ποιο χαλαρό και αρκετή κουβεντούλα καθώς ντυνόμασταν με αποχαιρέτησε με ένα φιλί και με την ευχή, να ξαναβρεθούμε !...
Το ραντεβού μου με την Lesya είναι ένα από τα λίγα που έχω να θυμάμαι, δεν είναι τοπ μοντέλο ούτε κάποια εντυπωσιακή γυναίκα που δεν ξεκολλάνε τα μάτια από πάνω της ΑΛΛΑ οι εντυπώσεις που αφήνει μετά το ραντεβού της είναι αλησμόνητες …
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, xlm, bdsm1988 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2019
Είσαι λίγο γενναιόδωρος στο θέμα της εμφάνισης κατά την ταπεινή μου άποψη.
14 Φεβρουαρίου, 2019
Συναντήθηκα ξανά χτες, έχει πιο μακριά μαλλιά και έχει μάθει κάνα δυο εγγλέζικα παραπάνω.
Για την πίπα τι να πω? Σαλέας εξ Αγίας Πετρούπολης ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
14 Φεβρουαρίου, 2019
Δείχνει αρκετά θηλυκή...
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεκτή και σεβαστή η γνώμη σου φίλε μου !... Γερο-μύστης
Αλλά τα έγραψα και δεν τα παίρνω πίσω ... Χαχαχα Καπέλο
B
Batsilas
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4