Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 155965
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από ένα πρωινό πέρασμα...είδα μετά από αρκετό καιρό ανοικτό το Τρίδυμο Νο3!Μεγάλο χαμόγελο
Είπα ας πάω να δω τι έχει...είχε μέσα την Βανέσα την γνωστή μιλφ Ουκρανιδα που έχει περάσει σχεδόν από όλα τα μαγαζιά της πόλης μας!Εμμμμ
Έχω περάσει σούπερ με την συγκεκριμένη σε οποιοδήποτε άλλο μπήκα μέσα. Την είδα κ δεν το σκέφτηκα καθόλου για να φύγω κ ας έχει βαλει λίγα παραπάνω κιλα.Μεγάλο χαμόγελο
Η κυρία της υποδοχής κατευθείαν μου φέρε πετσέτα για μπανάκι Όταν της το ζήτησα κ ας μπήκα με 30€!Καπέλο
Χωρίς πολλά πολλά αυτή την φορά...φόρεσε κατευθείαν σκούφο ,όπου έκανε βαθιά μπουκωματα κ με αναψαν!
Την έστησα στα τέσσερα κ την γαμουσα με τρόπο που γούσταρε πολύ...σε όρθια στάση κ τα χέρια μου να πηγαίνουν μπρος πίσω την χοντροκωλαρα της.Κατσικογάμης
Την γύρισα κ ιεραποστολικα, αφού πρώτα μου αρνήθηκε να κάτσει σε στάση cowgirl...Την γαμησα ώσπου να χύσω!Ντροπή

Περασμένα Μεγαλεία(Ναι!)...κάποτε με αυτήν δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου από τα σούπερ γαμησια μαζί της. Και τώρα το απόλυτο μέτριο!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, alladalla, crucifix και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού