Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431682
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Πήγα στο ΑΤ στο Μεταξουργείο την Τετάρτη 6 Φεβρουαριου και στον εξωστη με πλησίασε η τρανς Evita και με έβαλε αφού την τσιμπουκωσα τη μεγάλη πουτσα της να με γαμησει μπροστά σε όλους ένας καριολης 50αρης, Δεν έχυνε με τίποτε για μισή σχεδόν ώρα, του πήρε είκοσι ευρώ για να με ξεσχισει και του πιπιλαγε τις ρώγες όσο μου άνοιγε τη σουφρα, Ασαλιωτη η πουτσα με ξεσχισε, με έβαλε να φωνάζω πτι είμαι το πουτανι του και μου κοκκίνισε τον κωλο από τις σφαλιάρες, Μισή ώρα ξύλο, Είκοσι εκατοστά μόλις αλλά θεοχοντρη και σκληρή, η Εβίτα είχε δεκαπέντε και λεπτή αλλά έχυσε παρα πολύ με έπνιξε, Ο καριολης όμως με σφαλιάριζε όση ώρα με γαμουσε, Εκλεγα από τον πόνο και ετσουζα γιατί αφού μου τον κοκκίνισε μετά μελανιασε από το ξύλο και άνοιξε τελειως. με τραβούσε από τα μαλλιά έχοντας με με τα χέρια να ακουμπώ στο χείλος του εξώστη με το σώμα μου να κρέμεται στο κενό κοιτώντας στην οθόνη και όλοι από κάτω με κοίταγαν που με ξεκωλιαζε και σφαλιαριζε τον κωλο, Από την Τετάρτη δεν μπορω να κάτσω, μετά από μισή ώρα ξεσκίσματος και ξυλοδαρμού με έβαλε να γονατίσω και να γύρω πίσω το κεφάλι μου, Ήρθε και μου τον κάρφωσε με βία στο λαρύγγι όπως ήμουν ανάσκελα χώνοντας και τα αρχιδια του τα καριολικα στο στόμα μου, Πνιγομουνα και έβγαιναν τα υγρά από το στόμα και τη μύτη και πολλές φορές έκανα αναρρόφησεις, στο τέλος έπιασε τη μύτη μου και με βίαιες κινήσεις κάρφωσε την πουτσα του στο βάθος από το λαρύγγι μου φτάνοντας στο στομάχι μου απευθείας, Έχυνε για ώρα και μου χε κοπεί η ανάσα Ο καριολης μισό λίτρο έχυσε Από στόμα μύτη μάτια αυτιά χυσια υπερχείλισαν, μετά με γύρισε στα τέσσερα και με έβαλε να του καθαρίσω καλά την πουτσα ρουφώντας την ενώ αυτός με λύσσα και μίσος με έδερνε με τα τεράστια και γεμάτα ποντίκια χέρια του στον μελανιασμένο κωλο μου, με σκισμένο το γυαλιστερό μπεζ καλσόν μου πήγα να πάρω το παντελόνι μου και τη μπλούζα και ήρθε η Εβίτα και με ένα ψαλίδι έκοψε το παντελόνι μου κανοντας το σορτς και τη μπλούζα τοπ αμάνικο, τα παπούτσια μου τα έκοψε καταστρέφοντας τα και μου έβαλε να περπατάω με το σκισμένο καλσόν ξυπολητη με το άθλιο σορτς και τοπ στο σινεμά, Πονούσα πολύ κι εκλεγα γεμάτη χυσια, Με περιέφερε ως λάφυρο και με χουφτώματος τα παπουδια όλα, Ένας 60-65 έβγαλε μια μεγάλη πουτσα και σε πέντε λεπτά που με πιπωσε μπροστά στην οθόνη έχυσε στο πρόσωπο μου λες και δεν είχε ξαναχυσει δέκα χρόνια, Με το χέρι του με πασαληψε καλά και μου άστραψε έξι χαστούκια που κόντεψα να λιποθυμήσω από τη ζάλη, Η Εβίτα πήρε ένα εικοσάρικο κι από αυτόν,
πήγα πέντε το απόγευμα και με έβγαλε κακιν κακώς στις 2 τα χαράματα στη βροχή, μετά τον παππού δυο φίλοι φαντάροι της ζήτησαν να με γαμησουν και τσιμπουκωσουν με την προϋποθεση να με χύσουν και κατουρήσουν σε ένα δωμάτιο με βινυλενιο ντιβάνι, Δεν μπορούσα πλέον να καταλάβω τι δοσοληψίες γινόταν για πάρτι μου αλλά χρήματα άλλαζαν χέρια, με τη ζώνη από το παντελόνι μου περασμένη και κουμπωμένη στο λαιμό μου με έσυρε στο δωμάτιο στα τέσσερα, Εκεί οι φαντάροι με γαμησαν μαζί κωλο στόμα και όπως είχα ανοίξει και παραδοθεί με πέταξαν στο ντιβάνι πάνω στον έναν που χε ξαπλώσει και με κάρφωσε στον κωλο, Ο άλλος ήρθε από πάνω και έχωσε την πουτσα του στον κωλο μου μαζί με του φίλου του, Μου γύρισαν τα μάτια από τον πόνο και η Εβίτα μου κρατούσε σε ανάταση τα χέρια, Τα σφιγγε τόσο που νόμισα ότι θα μου τα σπάσει, Ούρλιαζα τόσο που μαζεύτηκαν οδοί ήταν μέσα να δουν, Ήρθε και αυτός από το ταμείο λέγοντας «τι την κάνετε την πουστρα ρε σεις;», Μάταια τους έκανε συστάσεις να χαλαρώσουν γιατί «θα την σκοτώσετε ρε σεις, θα μου κλείσετε το χώρο», Τίποτε αυτοί, Είχαν χώσει και τις δυο πουτσες στον κωλο μου και χτυπούσαν τα αρχιδια τους στα κωλο μεριά μου σαν τρελά, Η Εβίτα με τραβούσε για να είμαι τελειως τεντωμένη και με έφτυνε στο στόμα συνέχεια, Κάποιοι που έβλεπαν και μακακιζονταν έχυναν στο στόμα μου και φευγαν, Ένας που κάπνιζε έριχνε στο στόμα μου στάχτες σαν τασάκι, χωρίς καμία υπερβολή είχαν γυρίσει τα μάτια μου ανάποδα από τον πόνο, κάποια στιγμή αισθάνθηκα να γεμίζει χυσια ο κωλος μου από τον έναν κι ο άλλος βγήκε βρίζοντας με και άρχισε να με σφσλθαριζει και ποδοπατάει, τραβωντας με από την κουμπωμένη ζώνη στο λαιμό με τράβηξαν δυο ορόφους στα γόνατα στο υπόγειο, με δέσανε στον Σταυρό και με βγάλανε τις ζώνες τους μαστιγώνοντας με με τόση δύναμη παντου που τα κλάματα γιναν κραυγές και εννοιωσα να ζαλίζομαι, Προφανώς λιποθύμησα γιατί όταν συνήλθα το κεφάλι μου βρισκόταν μέσα στη λεκάνη WC και τραβωντας το καζανάκι έτρεχε νερό στην αρχή συνεφερνοντας με και μετά πνιγομουν όπως με πίεζαν με το πόδι το κεφάλι μου μέσα στην τρύπα της λεκάνης ενώ το νερό έτρεχε ασταμάτητα μια που το καζανάκι ήταν συνεχούς ροής, Μόλις έκανα αναρρόφηση τα νερά με τράβηξαν έξω με πέταξαν στο πάτωμα και ήρθε πρώτα η Εβίτα άνοιξε τα πόδια της έβγαλε την πουτσα της που ήταν πάλι σε στύση και άρχισα γελώντας να με κατουράει παντου, Οι δυο φαντάροι έφεραν την πουτσα τους στο στόμα και ανάσκελα μου την κάρφωσαν μέσα αρχίζοντας να κατουράει ο ένας πρώτα, Ο άλλος που δεν είχε χύσει προηγουνσνως άρχισε να μα γαμαει βάζοντας το κεφάλι μου ξανά στην τρύπα της λεκάνης και τον κωλο μου στο αέρα, χωμένη στην τρύπα μέσα στα νερά που τρεχαν καθώς τραβούσαν τακτικά το καζανάκι γαμιομουνα με λύσσα στον τελειως ανοιχτό κωλο μου, Έχυσε μέσα και μετά μου τράβηξε το κεφάλι και με έβαλε να του την γλυψω ξαι καθαρίσω, Στο τέλος μου έχωσε στη λεκάνη το κεφάλι και άρχισε να κατουράει από πάνω μου, Ο άλλος παράλληλα με μαστίγωνε με μίσος σε όλο μου το σώμα, Ακόμα σαν ζέβρα είμαι, Η Εβίτα μετά με τράβηξε με τη ζώνη από το λαιμο και με έβγαλε, γεμάτη χυσια κατουρηματα μελανιασμένη από το ξύλο και τα μαστιγωματα αλλά και χαραγμένη από τις βουρδουλιές και σημαδεμένη από τα καψίματα των τσιγάρων, στο πεζοδρόμιο, Ήμουν μόνο με το σκισμένο βρεγμένο με κατουρηματα χυσια και φτισιματα γυαλιστερό καλσόν, το διαλυμένο «σορτς» και το υποτυπώδες τοπ.
Ήμουν μόνο με το σκισμένο βρεγμένο με κατουρηματα χυσια και φτισιματα γυαλιστερό καλσόν, το διαλυμένο «σορτς» και το υποτυπώδες τοπ. Εκλεγα πονούσα και παρακαλούσα να μου δώσουν το μπουφάν μου που είχα τα κλειδια του αυτοκινήτου και το πορτοφόλι με την κάρτα του ξενοδοχείου και την ταυτότητα μου, βγήκε ο ένας φαντάρος και μου πέταξε χύμα ταυτότητα κάρτα ξενοδοχείου και το κλειδί του αυτοκινήτου, Τα άλλα μου είπε τα ξεσχισαν και τα πέταξαν μαζί με τα υπολείμματα των ρούχων και παπουτσιών μου, Στην κυριολεξία σέρνομενη πήγα στο αμάξι και απορώ πως οδήγησα μέχρι το ξενοδοχείο, Το κλου ήταν η ξεφτίλα όταν στη ρεσεψιόν με ρώτησαν τι έπαθα και χασκογελουσαν με τα χάλια μου, Τρεις μέρες μετά είμαι γεμάτη μελανιές σημάδια και πονάω παντου χωρίς φυσικά να μπορω καν να καθίσω, Δεν τρώω γιατί ετσι που μου άνοιξαν τον κωλο δεν θα κρατάει τίποτε, τρόμαξα εκείνες τις στιγμές αλλά αλήθεια σας λέω το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου γιατί είμαι ακόμα πιο ξεφτελισμενο δουλικο πουτανι.
Μόλις συνέλθω θα ξαναπάω αλλά τέτοιες τύχες σπάνια ξανάσυμβαίνουν

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2019
Ράννια
Cross
Εγγραφή:
2 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
88
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, Cocoboy1989, GiannisKolobaras και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2019
Μπράβο "κοπελα" μου παντα τετοια ευχομαι. Την επομενη φορα πηγαινε στην θυρα 7 σε καποιο ντερμπι και απλα φωναξε πάοκ ή άεκ δυνατα.Σιγουρα θα περασεις πολυ καλυτερα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
14 Φεβρουαρίου, 2019
κανε και ενα check up τωρα ....Ναι!Ναι!
14 Φεβρουαρίου, 2019
Ερπετάριο ανοίγεις με τα φοβερά σου φίδια. Αλλα σε συγχωρώ γιατί είσαι παθιάρα και φαντασιόπληκτη.
15 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προφανως μονο σχολια κανεις και μαλακιες τραβας ε;;; Ασε σε μενα τη δραση και παιξε το πουλακι σου
15 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κανω τακτικα μην αγχωνεστε για την υγεια μου
15 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φαντασιοπληκτη δεν ειμαι γιατι απλα συνεβη και με πολλους οπως εγραψα, τωρα ουτε φιδι στον κορφο σας αν πιστευετε οτι κανοντας κακεντρεχη κριτικη με σκαλωσατε........ με την καμια
17 Φεβρουαρίου, 2019
Θα μπορούσε κάποιος χυστης να πιστοποιησει τα λεγόμενα της κραγμενης? Επίσης, Ράνια (εκτός αν Ράνια λέγεται ο μαλλιάς )ρίξε ένα μήνυμαΝαι!
18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπειτε στο προφιλ της Εβιτας και με μυνημα θα παρετε οτι απαντησεις και πιστοποιησεις για τα τεκτενομενα θελετε. Ραννια ειναι το ονομα μου
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8