Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγα στην Άντζελα μετά από θετικές εντυπώσεις συναγωνιστών , μεσημεράκι στο εν λόγο ντελο, η τσατσα ευγενέστατη μου παρουσίαση την Άντζελα ετών 18 , από Αλβανία , στο σαλόνι δεν μου έκανε πολύ εντύπωση δεν φαινόταν χαρούμενη , ωστόσο πέρασα λόγο εμφάνισης και λόγο του ότι καθόταν πολύ ώρα στο δωμάτιο με τους πελάτες !! Η κοπέλα έχει λευκό δέρμα κάστανα μαλλιά λεπτή μεσουλα 1μισαρι στητό βυζακι με ωραίες ρογες ροζ ωραία μπουτακια και κολαρακι πεταχτό και πρόσωπο όμορφο , δεν είναι μοντελε αλλά είναι μια όμορφη κοπέλα που δεν σου βγάζει κάτι πρόστυχο ..στο δωμάτιο όλα άλλαξαν όμως ήταν αρκετά πρόστυχη .. το δωμάτιο μικρό ,όταν έβγαλα την μπλούζα μου κόντεψα να σπάςω την λάμπα φανταστείτε !! Στα του αγώνα η κοπέλα μπήκε μου χαμογέλασε με καβαλήσει κανονικά και άρχισε να τριβή το μουνι της πανό στο καυλι μου ... η μουνο τρύπα της ένιωσα να ακουμπάει το πουτσο κεφάλο μου!! Με αγκάλιασε με φίλαγε στο λαιμό στις ρογες στα αυτία μου ... της λέω να βάλουμε καποτα δεν καταλάβαινε τίποτα , και συνέχιζε , εκεί της λέω use condom babe , εκεί ξίνισε λίγο και μου απαντάει με άπορια yes? Της λέω ναι βάλε καποτα ! Έβαλε την καποτα και συνεχίσαμε το χαμουρεμα όπου μου τον έπιανε και προσπαθούσε να κατάβαση το προφυλακτικό ... εκεί την ξαπλονο της ανοίγω τα πόδια τράβηξα καλά την καποτα προς τα πάνω και της το καρφοσα ... είναι πολύ στενή δεν έμπαινε καλά !!!!! Εκεί της το ετριψα λίγο στο μουνακι μου καυλοσε καλά (στο συγκεκριμένο σημείο παλυ το έπιανε και το τράβαγε προς τα κάτω .. δρν κατάλαβα το γιατί ..) μου καυλοσε καλά λοιπόν και της το καρφοσα απότομα !!ενιωσα σαν να ασιατικά κάτι μέσα της και εκείνη ούρλιαζε !! Έδωσα πολύ πόνο για 10λεπτα μέχρι που έχυσα δυνατά στο μουνακι της !!! Μου γέλασε και έφυγε μετά !! Συνοπτικά να πω πως είναι όντος 18αρικο!! Αλλά την θεωρο έμπειρη και όχι άπειρη παίρνει πρωτοβουλίες αλλά σε αφηνη κιόλας να παίξεις και εσυ μπάλα !!! Τέλος να πω πως χερομε που συγκρατήθηκα και δεν το έβαλα ακαποτα !!!! Δεν είχα όρεξη να τρέχω παλυ για εξετάσεις και να έχω παλυ αγχως !!! Το κορίτσι να πω πως φαινετε πεντακάθαρο σε όλα της και φρέσκο πολύ Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβεται από πισο ... μπορεί κάποια να είναι πρεζακι και να μην έχει τίποτα μπορεί να είναι 19αρα και να έχει τα πάντα όλα !!! Αυτά τύποι μου όπως πάντα με ειλικρίνεια είπα την εμπειρία μου τα συμπεράσματα δικά σας !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 P_G88, f21, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2019
Περασα και εγώ 2 φορές..όταν λέει για Καποτά δεν εννοεί να την γαμήσεις ακαποτα αλλά για την πίπα..μην διαβάζουν αυτά οι συναγωνιστές και την πιέζουν για ακαποτα.δεν κάνει ούτε πρέπει
13 Φεβρουαρίου, 2019
Ρωτάει για την Καποτά στην πίπα δεν κάνει ακαποτο μην δίνεται λάθος πληροφορίες..και την πιέζουν ρομαντικοί συναγωνιστές..πέρασα δύο φορές
13 Φεβρουαρίου, 2019
Isinas, άλλαξες που άλλαξες το nickname,μην χαλάς την παράδοση...
Γάμα ακάποτα...δεν πειράζει μωρέ...
Υ.Γ. τα ορθογραφικά σ μας έβγαλαν τα μάτια...
13 Φεβρουαρίου, 2019
Ναι αλλά ο φίλος μας ISINAS στην κριτική του ήταν ξεκάθαρος δεν άφησε κάποιο υπονοούμενο,είπε ότι πήγε η κοπελιά να κάνει κίνηση για ακαποτο.
Τέλος πάντων μπωρει να είναι κ παρεξήγηση, ειδομεν θα πάω και εγώ να δω να μας πούνε γνώμες κ άλλα μέλοι να διασταυρωσουμε στοιχεία κ βλέπουμε για κάποιο συμπέρασμα..
14 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβός ότι έγραψα τύπε μου !! Ευτηχος το απέφυγα !! Γερο-μύστης
14 Φεβρουαρίου, 2019
Ευτυχώς που είσαι.......Μεγάλο χαμόγελο.. προσεκτικός,και δεν κάνεις...Εμμμμ ακαποτα.!!!..Χμμμ;
14 Φεβρουαρίου, 2019
Κεφάλι σε τοίχο! Κρίμα ρε τύπε, να μη Κατσικογάμης "σουβλίσεις" το μωρό ξεσκούφωτο, αφού τό ήθελε κιόλας...
15 Φεβρουαρίου, 2019
Άρχοντα δεν θέλω να σε τρομάξω άλλα όταν τραβάς την καπότα "προς τα πάνω" βγαίνει, δηλαδή την έβγαλες και τον κάρφωσες. Πάλι ακάποτο ρε κερατά!; Αδιόρθωτος είσαι. Και μετά φταίνε τα κορίτσια που σε θέλουν "γυμνό". Και μας κάνεις διάλεξη περί ασφαλούς σεξ.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8