Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως το λέει και ο τίτλος....... Αν δύο κορμιά ταιριαξουν, τότε μπορούν να κάνουν παπάδες και εκει συνιδητοποιείς για ποιόν ακριβώς λόγο πλήρωσες για να συνευρεθείς με μια εταίρα.

Η εν λόγω κορασίδα λοιπόν φτάνοντας στο δωμάτιο μου ρίχνει μια ματιά από πάνω ως κάτω, το σκέφτεται λίγα δευτερόλεπτα.... και μου ορμάει λες και δεν υπάρχει αύριο! Βλέποντας και εγώ την καυλιαρικη φάτσα της, έπραξα το ίδιο και φτάσαμε να είμαστε μισόγυμνοι και να χαμουρευομαστε. Μου λέει πάμε για μπάνιο μαζί και εκεί αφού συνεχίσαμε το μπαλαμουτι, μου κάνει ένα τσιμπουκι που με έκανε τούρμπο. Πάμε στο κρεβάτι, την στήνω στα τέσσερα στην άκρη και αρχίζω να κοπανάω... Δεν ήθελα και πολύ... Τέλος πρώτου γύρου.
Η κοπέλα έχει ένα πλούσιο σε καμπύλες κορμί χωρίς να είναι χοντρή και χωρίς οτιδήποτε άλλο αντιαισθητικο. Δηλαδή, είναι ακριβώς του γούστου μου. Στο πρόσωπο δεν είναι μουναρα αλλά στέκεται αξιοπρεπέστατα. Η επικοινωνία μαζί της είναι εύκολη, συζητάς μαζί της άνετα και είναι ευχάριστη.
Εκεί που δείχνει ρέστα είναι στις υπηρεσίες. Πιπα με κοίταγα στα μάτια και πέρασμα από τα μπαλάκια, στησιματα τίμια, ποικιλία στις στάσεις και μεγάλη αληθοφάνεια στα βογκητα και τις αντιδράσεις της.
Τουλάχιστον με εμένα ήταν άψογη σε όλα της και που έδωσε ένα ραντευού αξιομνημόνευτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
chamy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
252
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thodorio, heartbeat, makhswrx και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού