Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχουν γραφτεί τα παντα για την Vlada οποτε η κριτική μου δεν θα σας κάνει σοφότερους!
Καταθέτω λοιπόν την προσωπική εμπειρία εν συντομία.

Ήθελα πολλες φορές να την συναντήσω, ειδικά μετά την κριτική του μέγιστου Vlandis Προσκύνημα, όμως κάτι γινόταν παντα και δεν βρισκόμασταν.

Με το που ερθεται πλακωνόμαστε στα γλωσσοφιλα και παιρνω την αίσθηση οτι θα φάμε καλά Μεγάλο χαμόγελο

Χαμογελαστή συνεχώς και με φουλ διάθεση να με κάνει να περάσω καλά!
Χάδια συνεχόμενα και φωνούλες (έστω και ψεύτικες) σε λογικά πλαίσια... τόσο όσο χρειαζεται...

Αφου ευχαριστήθηκα να την γλυφω σε όλο της το κορμί προχώρησε σε ένα στοματικο παρα πολύ καλό για τα δικά μου δεδομένα!
Ωραίο ρουφηγμα με τις χειλαρες της και να σε βλέπει μέσα στα μάτια Γλώσσα
Ωραίες εναλλαγές με πέρασμα από τα μπαλακια και πάλι πίσω στον κορμό και στο κεφαλάκι...
Μερικές προσπάθειες για deep throat όπου την παραδέχθηκα Προσκύνημα

Στον αγώνα διάλεγα εγώ τις στασεις και εκείνη με ακολουθούσε... κανενα πρόβλημα...

Δεν προσπάθησε να κλέψει ούτε ένα ποντακι!
Αν και το βάρος της είναι 63κιλα εκείνη συμπεριφέρθηκε σαν να είναι 50κιλα!!
Σε στάση cow girl ενώ μπορούσε απλά να «κάθεται» πάνω στα πόδια μου εκείνη πάτησε στις πατούσες τις
και κάρφωνε το κορμί της επάνω στο οκταποντο μου ΜατάκιΝαι!Ναι!Ναι!
Ποσα κορμιά με υψος 182 και βάρος 63 κιλα θα το έκαναν αυτό Εμμμμ

Επόμενη τοπ στιγμη το πρωκτικό Ματάκι
Ας είναι καλά ο αγαπητος μου κ. popov που με συμβούλεψε να μην το αμέλησω Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Καπέλο

Ευτυχώς που δεν μου το αρνήθηκε... την έπεισα ότι θα είμαι «καλό παιδί» και θα μπουκάρω με τρόπο Ματάκι
Εδειξε ότι το απολαυσε όσο και εγώ Ντροπή
Τρίβοντας συνεχώς την κλειτορίδα της...
Πιάνοντας μου τα χέρια και σφίγγοντας τα με δύναμη...
Βλέποντας τις εκφράσεις του προσώπου της..
Γλύφοντας τα δάκτυλά που της έβαζα στο στόμα...
Εκεί κατάλαβα ότι οι (απαραίτητες) «ψεύτικες» κραυγουλες του ραντεβού είχαν αντικατασταθεί από αληθινές Έρωτας

Ανέβηκαν οι χτύποι της καρδιάς και των δυο μας σε υψηλό επίπεδο όπου μόνο ένα χλιαρό ντουζ θα μπορουσε να μας ηρεμήσει Χαμόγελο

Αν και είμαι λάτρης των πετιτ κορμιών αυτή τη κορμάρα δεν μπορούσα να μην τη χαρώ!!
Με τέτοια συμμετοχή... με τέτοια διάθεση... με τέτοια συμπεριφορά... απλά με κέρδισε!!

Να φέρεστε όμορφα στα κοριτσια γιατί όσες έχουν φιλότιμο θα σας ανταμείψουν Γερο-μύστης

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, batsos, Nick1000 και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2019
"...και κάρφωνε το κορμί της επάνω στο οκταποντο μου".
Εντάξει, έλιωσα στα γέλια!!!!!!!!
12 Φεβρουαρίου, 2019
Ωραίος παίχτη,έμαθε καθόλου αγγλικά η παίζει ακόμα παντομίμα και body language;
12 Φεβρουαρίου, 2019
@ Ivan 1971 Καπέλο

@ steveman7 Καπέλο
Έχει ξεκινήσει μαθήματα εδώ και δυο μήνες, θέλει πολύ δουλειά ακόμη αλλά το έχει πάρει ζεστά Σπασίκλας
Τη βοηθάμε και εμείς στο social time Μεγάλο χαμόγελο
12 Φεβρουαρίου, 2019
Χώρεσε στο τραπέζι;;;Χμμμ;
13 Φεβρουαρίου, 2019
Δεν το καταλαβα αυτο κυριοι...νταξ, να μαθουμε 5 λεξεις για χαβαλε, οχι να της παιρνουμε κ τοσο σοβαρα...παροχη υπηρεσιων προσφερουν κ τιποτα παραπανω...με τον αναλογο σεβασμο, παντα ! Εδω φρεντο παραγγελνουμε κ τα λεμε στα γρηγορα με σερβιτορες/ους. Στην Ελλαδα δεν ερχονται τοσο για το χρημα οσο για την καλοπεραση τους, ηλιος, ξαπλες κ ας φαμε κ κανεναν, ετσι κι αλλιως τ διπλα τους σκανε σ αλλες χωρες...εχουν καταλαβει οτι ειμαστε αγαπουληδες οι πιο πολλοι κ ξας το παιζουν οτι θελουν. Αλλες χωρες που επισκεφτηκα, απ την ωρα που κλεινει η πορτα, χαμογελο, φιλια μ γλωσσα κ ακολουθει οτι σ αρεσει με ορεξη...γιατι απλσ ειναι Δουλεια ! Μακαρι να περνουσαν ολοι οπως ο φιλις εδω...ευγε, ωραια γκομενα σ τυχε...εχει καταντησει παρακαλετο, αυτο το σπορ , κ καθομαστε κ μιλαμε για φολες ? Ποια φολα...δεν θ επρεπε Καν ν υπαρχει...μας εφαγε κ λιγο το μικροβιο του μεγαλου εραστη σ αυτη τη χωρα....ελεος ! Κ μην μου πειτε οτι απ οσες σας ετυχαν, ολες παρειχαν τις υπηρεσιες που αναγραφ9νται στη σελθδα τους ! Λες κ ειναι δουλεια μας ν τους τα βγαζουμε...τα φιλια κ τα ματακια κ τα χαδια...! Μακαρι ολοι ν περνουσαν σαν τον φιλο εδω !
13 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν του ξέφυγε ένα «δέκα» μπροστά από το οκτώ.
Ή μπορεί να εννοεί μέγεθος ηρεμίας.

Ή μπορεί να μπέρδεψε πόντους με ίντσες.
13 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο νήμα των μικροτσούτσουνων παππούληδων, όλοι ή σχεδόν όλοι
τον έχουμε, ως γνωστό, μάξιμουμ 8 πόντους σε πλήρη στύση....Γερο-μύστης
Οπότε δεν θα πρέπει να απορείτε και κάνετε τέτοιες άστοχες υποθέσεις...Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
13 Φεβρουαρίου, 2019
@ mysterious αυτό το τραπέζι έχει κάνει την μεγαλύτερη απόσβεση «ευχαριστισης» από όσα αντικείμενα εχω αγοράσει Προσκύνημα

@ Geo 1400 πολυ σωστά τα λες! Δυστυχώς όμως επειδή υπάρχουν και οι φολες η δύναμη που μας δίνετε μέσω της κριτικής η των σχολίων είναι είτε να «στρωνουν» κάποιες που το παίζουν τρελίτσα (Kelly) είτε να επιστρέφουν πίσω στη χώρα τους άμεσα (Jeny)

@ jaygatsby στο νήμα των παππουληδων το ανώτατο επιτρεπτο μηκος είναι οι οκτώ πόντοι Γερο-μύστης
13 Φεβρουαρίου, 2019
Ωραίος παίχτη! Μία σημείωση μόνο και αυστηρά προσωπική εκτίμηση, χωρίς να μπορώ να αποδείξω κάτι. Εάν κάποιος μου έλεγε ότι τα μιλάει φαρσί τα αγγλικά και το όλο σκηνικό είναι απλά για να αποφεύγει τα πολλά πολλά με τους πελάτες, θα το πίστευα αμέσως. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε που συμβαίνει κάτι τέτοιο.
14 Φεβρουαρίου, 2019
@ Jack κατ’αρχην θα ήθελα να σου εκφράσω τον σεβασμό μου για τις “to the point” κριτικές σου Καπέλο
Άρτιες, καθαρές... απλά τέλειες!!
Διαβασα την κριτική σου πολύ προσεκτικά και φοβόμουν αυτό το «πιπέρι» που έλειπε.
Η Vlada είναι αυστηρή, συγκρατημένη και έχει απόλυτο έλεγχο των κινήσεων της και των εκφράσεων της!
Πιθανόν να επεσε η επισκεψιμότητα της και αναγκάστηκε να γίνει λίγο πιο γλυκιά, πιο δοτική και έπαψε να είναι πια μουγκή.
Είτε με ψεύτικες κραυγουλες είτε με αληθινές... εκείνη ξέρει Ματάκι
Η συμμετοχή της στο cow girl εδειξε διάθεση να δώσει το κάτι παραπανω Ναι!
Όσο για την εκτίμηση σου θα συμφωνήσω μαζί σου αλλά θέλει να μείνεις μαζί της περισσότερο χρόνο για να το επιβεβαιώσεις.
Είναι πανέξυπνη και πολύ καλά δασκαλεμενη Γερο-μύστης
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10