Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106083
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα. Πήρα Γιάννα μιας και έχω φάει πολλές φόλες τελευταία και ήθελα κάτι που να ξέρω οτι θα περάσω καλά. Η Γιάννα δούλευε μέχρι πρόσφατα σαν Αμαλία στην Κηφισίας 10 στην κυριά Λιούντα μας. Ομολογώ πως σαν Αμαλία μου άρεσε περισσότερο. Ήταν πιό απλή, πιό γυναίκα της διπλανής πόρτας. Τώρα έχει βάψει μαλλί μαύρο, κραγιόν κατακόκκινο κτλ. Έχει πάρει και λίγα κιλάκια.
Περάσαμε δωμάτιο, γδύθηκε και άρχισε το μασαζάκι. Δεν το έχει πάρα πολύ αλλά δεν βιάζεται καθόλου και σε χαλαρώνει. Πολύ αργά ερωτικά αισθησιακά χαιδεματα, και πολύ βασανιστική πίπα. Γλύφει γύρω γυρω, χαιδεύει καυλωτικά και σε φέρνει στα όριά σου. Ωραία υγ΄ρη πίπα και δεκτική σε όλα.
Πέρασα πολύ ωραία, οχι super αλλά ένιωθα πως ήμουν με μια κοπέλα που υπήρχε επαφή. Σε κάποιες φάσεις μετά αφού είχα τελειώσει, προσπαθούσαμε να επικοινωνήσουμε και δεν μιλάει καθόλου ελληνικά. Ίσως κάποιες λέξεις. Ήθελε να πεί πράγματα και σφιγγότανε γιατί δεν μπορούσε να εκφραστεί, μετά τα έλεγε στη γλώσσα της και μετά νευρίαζε γελώντας παράλληλα γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω αυτά που ΄ήθελε να μου πει. Χαριτωμένο κορίτσι και καλό παιδί.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
591
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού