Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια αποτυχημένη συνεδρία με τη Ειρήνη στο Musses με την οποία δεν υπήρξε καμία χημεία και μου κόστισε κι ένα 60αρι είπα να ρίξω ένα δεύτερο μπαλάκι στο εικοσάευρο μπας και ρεφάρω. Ανέβηκα τις σκάλες του 73Α και εκεί η άσχετη τσατσά μου παρουσίασε 5 κοπέλες. Λέω άσχετη γιατι όταν μπήκα μου έδειξε 2 κοπέλες τη Μόνικα και την Έμμυ και μετά επέμενε ότι τις είχα δει όλες. Τέσπα στη συνέχεια είδα και την Κατερίνα, την Πωλίνα και την Μπρίτνευ, όλες λατίνες με ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα. Σαφώς η πιο μουνάρα ήταν η Μόνικα με κόκκινα μακρυά μαλλιά και σώμα αψεγάδιαστο λεπτό μοντελέ. Αλλά είχε δυό δωμάτια στη συνέχεια οπότε αποφάσισα ότι θα πάρω την Κατερίνα. λατίνα και αυτή με μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματάκια και πολύ ωραίο πρόσωπο. Είχε και μια ντροπαλότητα που μου άρεσε. Έλα όμως που τα δωμάτια αργούσαν και όταν ήρθε η σειρά μου η τσατσά εξαφανίστηκε για κάνα δεκάλεπτο και μετά πήρε τρεις από τις κοπέλες και έφυγαν ενώ την αντικατέστησε άλλη τσατσά ακόμα πιο άσχετη. Στο χωρο παρέμειναν η Έμμυ και η Μόνικα οπότε η Μόνικα ήταν μονόδρομος πλέον. Μιλάμε για μοντέλο ψηλή αδύνατη με πολύ μικρό εφηβικό στήθος και λάγνο βλέμμα. Στο δωμάτιο ξεκινησε με απαλά φιλάκια και με άφησε να τις γλείψηω τις καυλωμένες ρώγες , μετά μου φόρεσε σκουφάκι και ξεκίνησε σεμιναριακή πίπα με σάλια να τρέχουν και έντονα κοιτάγματα και στριφογυρίσματα της γλώσσας. Μετά ανέβηκε από πάνω και στη συνέχεια την πήρα πισωκολλητά. Καθόλη τη διάρκεια ήταν πολύ θερμή. Γενικά μια πολύ καλή συνεδρία που θα την ξαναεπιδιώξω αυτή τη φορά διπλό με την Κατερίνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.720
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, spirtoulis(2), ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού