Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέμπτη βράδυ και αφού κατέβηκα στο κέντρο για μια δουλειά είπα να περάσω και από Φυλής πριν παω σπίτι για ύπνο. Μιας και δεν έπαιζε τίποτα ιδιαίτερο στα υπόλοιπα σπίτια είπα να ξαναδοκιμάσω την τύχη μου με την Αλιόνα. Για όσους δεν ξέρουν πρόκειτα για ξανθιά Ουκρανέζα milf με σιλικονάτες βυζάρες και έκφυλο πρόσωπο..Πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο όπου και περίμενα αρκετή ώρα μιας και η Αλιόνα είχε να εξυπηρετήσει 2 δωμάτια πριν από εμένα και σε κάθε ένα από αυτά, όπως και στα ενδιάμεσα σαλοναρίσματα, την άκουσα που έπιανε την κουβέντα. Τουλάχιστον έπαιζε τσόντα στο δωμάτιο και πέρασε η ώρα. Με τα πολλά λοιπόν ήρθε και η σειρά μου, φυσικά δεν μπορούσε να μην πιάσει και μαζί μου κουβέντα για άσχετα θέματα..Εν τέλει κάποια στιγμή περάσαμε και στο θέμα..Ξαπλώνει να μου πάρει πίπα ακάποτη ξεκινάει να γλύφει σταματάει μετά από μισό λεπτό και άρχισε τα παράπονα γιατί ήμουν αξύριστος..(Σιγά μην ξυριζόμουνα για την Αλιόνα βέβαια Ναι!Ναι!) Συνεχίζει την πάρλα με μάθημα πως να πλένω το εργαλείο μου..Αφού τελείωσε το εκπαιδευτικό μάθημα συνέχισε την πίπα..Τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της και όσο αναβοκατέβαζε το κεφάλι προσπαθούσε να τον γλείφει και με την γλώσσα ταυτόχρονα..Δυνατό τσιμπούκι για 1 με 1,5 λεπτό όπου και την σταμάτησα για να μην τελείωσω..Δεν της πολυάρεσε που ήθελα να την γαμήσω παρόλα αυτά στήθηκε στα 4..Μετά από κανα δίλεπτο άρχισε τα παράπονα για το πισωκολλητό οπότε και αλλάξαμε στάση σε ιεραποστολικό. Μετά από κανα δίλεπτο παραπονέθηκε και για αυτή την στάση οπότε και τελείωσα με τσιμπούκι στο στόμα της..Να σημειωθεί πως ενώ η τσατσά υπόσχεται 69 και ισπανικό η Αλιόνα δεν κάνει τίποτα από αυτά..Επίσης η τσατσά μετά από 5 λεπτά χτυπάει τις πόρτες αλλά η Αλίονα την γειώνει..Σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσεις την πάρλα μόνο το τσιμπούκι αξίζει γιατί στο γαμήσι η Αλιόνα δεν πολυψήνεται και βαριέται που ζει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
3.910
Πόντοι:
9.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Ημεδαπος , flynow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2019
Τελικα βλεπω δικαιωθηκαπου ελεγα σε συναγωνιστες οτι μερικοιτα παραλενε στις κριτικες . Υπαρχουν πολλες καλυτερς στοστυλ αυτο.ΒλεπεΑλιονα Δυδυμου 27
12 Φεβρουαρίου, 2019
Μην της πιάνετε την κουβέντα και ορμάτε στο γαμήσι ρε!!!!
Αν την αφήσετε θα σας τετραγωνίσει τον κύκλο.
12 Φεβρουαρίου, 2019
Αλλη μία που Ελληνοποήθηκε, έκοψε τις ρουφακολάντες και άρχισε τα δασκαλίστικα Σπασίκλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3