Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μη μπορωντας να κανονισω με καποια απο τις κοπελες του diva που ειχα βαλει στο ματι οπως μονικ,λιλα η δαναη ωστε να αξιοποιησω και την εκπτωση,κατεληξα να τιμησω την Νινα.Για να μαι ειλικρινης στην αρχη ημουν λιγο διστακτικος,βλεποντας ομως το σωμα της κοπελας απο τις φωτο,εχοντας και στο μυαλο μου τις δυνατες κριτικες που εχει,αποφασισα να την κλεισω στις 20:00 στο bill.Η κοπελα συνεπεστατη στην ωρα της και η πρωτη εντυπωση ακρως θετικη.Το προσωπο της θα το λεγα ιδιαιτερο με φουσκωμενα χειλη ,λιγο υπερβολικα,εμενα παντως μου αρεσε καθως εβγαζε μια απιστευτη καυλα.Το δυνατο της σημειο ομως ειναι το σωμα της.Πραγματικα ιδανικο για μενα ,με τις τελειες αναλογιες,ακρως θυληκο και καυλωτικο,το οποιο χαζευα οταν μου ζητησε να ετοιμαστει στο μπανιο.Εδω να σημειωσω οτι ειχα παρει το δωματιο 12 με υδρομασαζ .Καθως την χαζευα ειχε αρχισει ηδη να μου γινεται τουρμπο.Οταν βγηκε μου ζητησε να βαλει μουσικη στο κινητο της,δεν της το αρνηθηκα,η ατμοσφαιρα ηταν ιδανικη καθως χαμογελουσε και εδειχνε αρκετα χαλαρη.Με πλησιασε και εκει πεσανε τα πρωτα γλωσσοφιλα με αρκετο παθος και διαρκεια,φιλαγα ολο το σωμα της οπως και αυτη το δικο μου,πολυ ωραιο σκηνικο.Η συνεχεια ομως ηταν ακομα καλυτερη.....κατεβηκε χαμηλα και αρχισε να ασχολειται με τα αρχιδια,ποτε τα φτυνε ποτε τα εγλειφε,ειχα τρελαθει...στην συνεχεια εγλυψε το κορμο μεχρι το κεφαλι και αρχισε το τσιμπουκι.Απιστευτη τεχνικη,βαθυ με φτυσιματα και πολλα παιχνιδια με το κεφαλι του πεους.Περασμα προφυλακτικου,πρωτη σταση απο πανω,με αυξομειωσεις στην ενταση,με διαφορες παραλλαγες και μη μπορωντας να αντεξω αλλο εγινε και η πρωτη καταθεση.Αφου ηρεμησαμε λιγο,ειπαμε κανα δυο κουβεντες,αστειευτηκαμε ενω πεσανε και καποια κομπλιμεντα απο την μερια μου.Ο δευτερος γυρος αρχισε παλι με γλωσσοφιλα,αλλα τωρα ειχε ερθει η σειρα μου να την περιποιηθω.Κατεβηκα χαμηλα και αρχισα να γλειφω,πραγματικα το ζουσε,εδειχνε να το ευχαριστιεται καθως εσπρωχνε το κεφαλι μου ενω εβγαζε και καποιους αναστεναγμους.Περασμα προφυλαχτικου αφου ειχα γινει παλι τουρμπο και πρωτη σταση στα τεσσερα.Εντονο σφυροκοπημα απο μερια μου με την Νινα να μην μασαει,ισα ισα που οποτε κουραζομουν εσπρωχνε την κωλαρα της προς τα μενα.Δευτερη σταση ιεραποστολικα με τα ποδια της τυλιγμενα πανω μου και τελευταια σταση στα πλαγια,η οποια δεν ειχε και μεγαλη διαρκεια ,καθως ηθελα να την χυσω στο στομα.Σηκωθηκα εβγαλα το προφυλαχτικο,η Νινα ηρθε προς τα μενα,πλαγιασε διπλα μου και αρχισε ενα εκπληκτικο τσιμπουκι,βαθυ,αργο ακρως αισθησιακο,μπουκωμενη ποτε πλαγια με το μαγουλο της να φουσκωνει....απιστευτο σκηνικο....σκετη τσοντα....εκει ηρθε και η δευτερη καταθεση οπου τον γυαλισε στην κυριολεξια.Συνοψιζοντας,εκπλητικο σωμα,εκπληκτικη διαθεση απο μερια της,απιστευτες υπηρεσιες και ενα προσωπο ιδιαιτερο θα λεγα.Αυτα απο μενα,καλα να περνατε.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, laiono13, morpheus1000 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού