Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 35913
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ραντεβού κλείστηκε για αργά το βράδυ μετά τα μεσάνυχτα....Τότε ήταν διαθέσιμη,βέβαια κάλεσα αργά το γραφείο καθώς ήμουν "μπερδεμένος" για το αν θα επιλέξω τη Νίνα ή την Μαρτίνα....Χμμμ;
*Η Ιζαμπέλλα απορρίθηκε καθώς δεν αναφέρθηκε καν στις επιλογές...Money Mouth

Υπήρξε μία καθυστέρηση περίπου είκοσι λεπτά για την οποία το πρακτορείο ζήτησε συγνώμη αν και δεν υπήρχε θέμα από πλευράς μου στην αναμονή της...Κουλ

Ανοίγοντας την πόρτα αντικρίζεις μία ξανθιά,εντυπωσιακή Πολωνέζα με ωραίο θαλασσί χρώμα ματιών,ελαφρύ μακιγιάζ και σώμα πολλά υποσχόμενο....☆
Το στήθος της είναι πλούσιο-ενισχυμένο από αυτά που γουστάρεις να χουφτώνεις...!(εκτιμώ)Από τις φωτογραφίες που υπάρχουν στη διαθεσιμότητα σας κρατήστε μόνο τις selfie αν και εκεί υπάρχει μία σχετική λάμψη...Πιστεύω πιο κοντά θα ήταν η φώτο που κρατά το ποτήρι με το κρασί,αλλά έχει "κόψει" το μισό πρόσωπο...*Αρωματισμένη έντονα,καθαρή,αφήνει αρκετά θετική εντύπωση κατά την άφιξη της και ξεχνάς το στήσιμο...

Φορούσε ένα παλτό μαύρο για να καλύψει το σετ από τις μαύρες ζαρτιέρες που φορούσε....Από κάτω ψηλές μπότες που καταλήγουν λίγο πιο πάνω από τα γόνατα και έτσι κάποιοι που ζουν στο κόσμο τους ίσως να μην καταλαβαίνουν ότι κάνει visit.....!*Έρωτας

Εντυπωσιακό το σκηνικό που αφού γνωριστήκαμε αφαιρεί το παλτό και ξαφνικά μένει ολόγυμνη μόνο με τις ζαρτιέρες....!Εμμμμ
Ζήτησε να πάει στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί...
Στην επικοινωνία καλή σε γενικές γραμμές με τα βασικά αγγλικά να τα κατέχει και να μπορείς να συννενοηθείς...
Εντός λίγων λεπτών επανήλθε και ξεκινήσαμε την διαδικασία...Γλώσσα

Γλωσσόφιλα φουλ και με διάθεση από το πρώτο κιόλας λεπτό...
Προκαταρκτικά πολλά με τριψίματα, ισπανικη με τις βυζάρες και στοματικό με καλή τεχνική...Χρησιμοποιεί χέρι αλλά το κάνει καλά...Δεν αποφεύγει και κάνει περιποίηση και στην γύρω περιοχή με καραμέλωμα στα α@@δια...Ματάκι
Πολύ καλή η συμμετοχή της και στο 69 δεχόμενη και δαχτυλοσκόπηση....

Στο σεξ κινείται σε καλό ρυθμό και όπου την καθοδηγήσει πιστεύω ο παρτενερ της, ακολουθεί χωρίς να αποφεύγει στάσεις...

●Κινείται και gfe και pse πιστεύω ανάλογα με το τι ζητάς...
Στον πρώτο γύρο όλα κύλησαν ομαλά και όμορφα κατά το δεύτερο μέρος έβγαλε κάποια σημάδια κόπωσης λόγω της περασμένης ώρας προφανώς...
Έψαχνε για προφυλακτικό καθώς όπως μου ανέφερε είχε μόνο δύο και δεν έβρισκε το δεύτερο...!!!¿Κεφάλι σε τοίχο!
Και επίσης μετά τη λήξη του δεύτερου μέρους έκλειναν ορατά τα μάτακια της από την κούραση της ημέρας και λογικά των ραντεβού...°Ντροπή
Στο σόσιαλ καλή με συζήτηση σε ήρεμο και φιλικό κλίμα.Μου εξήγησε για την παραμονή της στην Αθήνα την οποία επισκέπτεται κάθε μήνα με "διάλειμμα" δέκα ημερών όπου επιστρέφει Πολωνία και ξανά εδώ για δουλειά....*

Πρόκειται για ένα καλό,αξιόλογο milf που όποιος βγάζει "γούστα" σε τέτοιες κατηγορίες αξίζει να την επιλέξει...

*Σημείωση:Αν την επιλέξετε κατά την προσωπική μου άποψη και σύμφωνα με τη δική μου συνάντηση να κλείσετε ραντεβουδάκι νωρίς...Αργά ίσως δείξει κάποια σημάδια κόπωσης...Κουλ

Στο αν θα τη ξανασυναντήσω ίσως καθώς θα ήθελα να δω Μαρτίνα και Νάντια την επόμενη φορά...Χωρίς όμως να απορρίπτω την επανάληψη.. *

Καλά να περνάτε!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, dourosladers, Marcus77 και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού